Sab Simplex

SAB Simplex - farmakoloģiskā darbība narkotiku ar carminative, izmanto pat zīdaiņiem.

Struktūra un sastāvs

 Sab Simplex
 Saskaņā ar instrukcijām SAB simplex ir pieejams suspensijas formā perorālai ievadīšanai. Aktīvā viela - simetikona. 100 ml suspensijas satur 6, 919 g aktīvās vielas un palīgierīces (hipromeloze, nātrija citrāts, karbomērs, citronskābes monohidrāts, vaniļas garšu, aveņu garšu, nātrija ciklamāta, nātrija saharīns, nātrija benzoāts, ēteri poliglikostearilovoy, sorbīnskābi, ūdens ).

Ārēji Sab simplex ir balti pelēko viskoza suspensija ar augļu aveņu-vaniļas smaržu. Sagatavošana ražots stikla flakonos pa 30 ml flakons aprīkots ar pilienu ierīci (1 ml, 25 pilienus).

Farmakoloģiskā darbība Sab simplex

Saskaņā ar instrukcijām Sab simplex ir carminative rīcību. Narkotiku kavē veidošanos gāzes burbuļu saturu zarnās un veicina to iznīcināšanu. Atbrīvots gāzi var tikt emitētas vai uzsūcas dēļ peristaltiku zarnu sienām. SAB simplex nav ķīmiski reaģē ar saturu, kuņģa-zarnu traktā. Zāles neuzsūcas un izvadīts neizmainītā veidā zarnās.

Indikācijas

  • palielināta meteorisms, vēdera uzpūšanās (ieskaitot bērnu kolikas, vai pēcoperācijas periodā);
  • sagatavošana gremošanas sistēmu, piemēram, diagnostikas testiem Vēdera ultraskaņas, vēdera X-ray, intravenozi urography, fibrogastroduodenoscopy;
  • akūtas saindēšanās līdzekļi, kas satur virsmaktīvās vielas (piemēram, mazgāšanas līdzekļi), saskarē ar tiem kuņģī.

Kontrindikācijas Sab simplex

Paaugstināta jutība pret narkotikām, akūtu zarnu nosprostojumu, citu obstruktīvu slimības gremošanas sistēmas sastāvdaļām.

Pieteikums Sab simplex grūtniecības un zīdīšanas laikā

Saskaņā ar instrukcijām Sab simplex zāles nav iekļūt sistēmiskā apritē un to var lietot grūtniecības un zīdīšanas laikā.

Dozēšanas un administrēšana Sub simplex

Saskaņā ar instrukcijām Sab simplex iekšķīgi laikā vai pēc ēšanas.

Sab simplex jaundzimušajiem un zīdaiņiem piešķirti 15 pilienus suspensijas (0, 6 ml) līdz 8 reizes dienā. Narkotiku sajauc ar citiem šķidrumiem - pienu, ūdeni. Sab simplex jaundzimušo var ievadīt ar karoti vai pievienot pudeli piena.

Kā uzskata Sab Simplex ir labi panes visu vecumu bērniem un efektīvi palīdz ar bērnu kolikas.

Bērniem no 1 līdz 6 gadiem sab simplex iecelts 15 pilienus (0,6 ml) katrā ēdienreizē vai pēc ēšanas. Ja nepieciešams, zāles var ievadīt papildus gulētiešanas.

Bērniem no 7 līdz 15 gadus Sab Simplex piešķirts 20-30 pilienus (0, 8-1, 2 ml) ik pēc 4-6 stundām.

Pieaugušie zāles ir dota 30-45 pilieniem 4-6 reizes dienā. Ja nepieciešams, var palielināt devu.

Pirms lietošanas flakons jāsakrata ar piekari. Lai apturēšana sāka plūst no mērīšanas ierīces jāieslēdz pudeli un viegli pieskarieties tam apakšā.

Ilgums Sub simplex nosaka ārsts. Ja nepieciešams, produkts var tikt izmantots ilgu laiku.

Lai sagatavotu gremošanas traktu uz diagnostikas testiem ieceļ par priekšvakarā Sab simplex procedūru. Pirms izmantojot mērīšanas ierīci ērtākai jāsvītro.

Lai sagatavotos radioloģiskā pētniecības Sab simplex iecelts dienu pirms procedūras vakarā devā 3-6 tējkarotes (15-30 ml).

Lai sagatavotos vēdera ultraskaņas naktī pirms iecelts 3 tējkarotes narkotiku un 3 tējkarotes Sab simplex būtu jāveic 3 stundas pirms pētījuma.  Sab Simplex jaundzimušajiem

Pirms endoskopiskās izmeklēšanas Sab Simplex ir piešķirts devu ½-1 tējkarote.

Ārstējot saindēšanās mazgāšanas Sab simplex deva ir atkarīga no smaguma saindēšanās. Minimālā deva saindēšanās ir 1 tējkarote (5 ml).

Blakusefekts

Kā uzskata Sab Simplex reti izraisa alerģiskas reakcijas.

Pārdozēšana Sab simplex

Nav zināmi gadījumi pārdozēšanas ar šo narkotiku.

Mijiedarbība ar citām zālēm

Nav piemērojams mijiedarbība Sab simplex un citas narkotikas.

Konkrēti norādījumi par to, kā piemērot Sab simplex

Šis preparāts nesatur ogļhidrātus un to var lietot pacientiem ar cukura diabētu.

Tā kā nav ietekmes ārstēšanas jākonsultējas ar ārstu.

Яндекс.Метрика