Safotsid

Formulēšana

 Safotsid satur trīs aktīvās sastāvdaļas atsevišķu tablešu
 Safotsid - zāles, kas satur kombināciju trīs aktīvās zāļu formu atsevišķās tabletēs. Šobrīd struktūras analogi ir Safotsida nav. Saskaņā ar norādījumiem Safotsida, produkts satur šādas aktīvās vielas:

 • Flukonazols. 1 tablete satur aktīvo sastāvdaļu flukonazola - 150 mg Palīgvielas: kalcija hidrogēnfosfāts (bezūdens), nātrija kroskarmelozes, magnija stearāts, koloidāls silīcija dioksīds, krāsviela "karmīna laka 4R»;
 • Azitromicīnu. 1 apvalkotās tabletes satur aktīvo vielu azitromicīnu (kā dihidrāts) 1 g Papildu sastāvdaļas: nātrija laurilsulfāts, kroskarmelozes nātrija sāls, koloidāls silīcija dioksīds (bezūdens), povidons K30, magnija stearāts. Apvalks: hipromeloze, Dietilftalāts, magnija silikāts mizoti (talks), titāna dioksīds, makrogols 4000, krāsviela "tumšsarkanā laka 4R»;
 • Seknidazol. 2 apvalkotās tabletes, kas satur aktīvās vielas seknidazol 1 g palīgtelpa sastāvdaļas: kukurūzas ciete, MCC, koloidālais silīcija dioksīds (bezūdens), talks attīrīts, nātrija cietes glikolāts, povidons 30, magnija stearāts. Apvalks: hidroksimetilpropilcelulozes ftalāts, dietilftalāts, attīrīts talks, titāna dioksīds, makrogols 4000.

Analogs var būt ieteicams Safotsida iegādāties atsevišķi visas aktīvās sastāvdaļas: azitromicīnu seknidazol un flukonazols.

Aktīvās sastāvdaļas Safotsida

Atrodams formulējot Safotsid narkotikas pieder dažādiem farmakoloģiskās grupās.

Flukonazols - ir pretsēnīšu zāles. Tas nomāc sterīnu sintēzi sēnīšu šūnās. Tas tiek izmantots, lai ārstētu oportūnistisko sēnīšu infekciju, ko izraisa Cryptococcus neoformans, Candida spp., Trichophyton spp., Microsporum spp .. izmanto arī, lai ārstētu ļoti lipīgu sēnīšu infekcijas.

Azitromicīnu attiecas uz plaša spektra antibiotikas. Makrolīdu. Man ir tendence uzkrāties iekaisumu. Tas darbojas pret daudziem grampozitīvām koki, Gram-negatīvām baktērijām skaitu, dažās anaerobo patogēnu. Būtiska īpašība - Activity pret Mycoplasma pneumoniae, Chlamydia trachomatis, Ureaplasma urealyticum, Borrelia burgdoferi.

Seknidazol - microbicidal pretmikrobu līdzeklis. Tas darbojas pret uzdot anaerobās baktērijas, patogēnu sērija protozoju infekciju.

Lietošanas indikācijas Safotsid

Pieteikums Safotsida iespējams ārstēšanai asociēto urīnceļu infekciju, seksuāli transmisīvām slimībām: gonoreju, trichomoniasis, hlamīdijām, baktēriju vaginosis, rauga sēnīšu infekcijām. Kā analogiem Safotsid var izmantot arī, lai ārstētu saistīto īpašo un nonspecific cistīts, uretrīts, vaginīts, cervicīts.

Kontrindikācijas

 • Paaugstināta jutība pret aktīvo komponentu Safotsida, kā arī to, ka to farmakoloģisko zāļu grupām;
 • Safotsida lietošana ir kontrindicēta kopā ar astemizolu, terfenadīnu, vai citu zāļu, kas spēj pagarinot intervālu QT;
 • grūtniecība;
 • zīdīšana;
 • Bērnu vecums;
 • organiskie slimības centrālās nervu sistēmas.

Application Safotsida piesardzīgi

Saskaņā ar instrukcijām, izmantot ar piesardzību Safotsida iespējams, ņemot rifabutīna, cisaprīds un citas narkotikas metabolizējas citohroma P450.

Blakusparādības Safotsida

 • Par daļu no aknām un kuņģa-zarnu trakta: gremošanas traucējumi, slikta dūša, vemšana, caureja, meteorisms, sāpes vēderā, ēstgribas zudums;
 • Asinsrades sistēma: leikopēnija;
 • Tā kā sirds un asinsvadu sistēma: reti var būt sirds ritma traucējumi;
 • Alerģiskas reakcijas ar stropu, anafilaktisku reakciju tipu;
 • No maņu orgāniem: reti garšas traucējumi.

Saskaņā ar instrukcijām, kā arī pārskatus par Safotside, citas blakusparādības ir ļoti reti: stomatīts, galvassāpes, reibonis.

Brīdinājumi

Lietojot gan flukonazols (Safotsid) un mutvārdu hipoglikemizējošus narkotikas nepieciešama asins glikozes rūpīga uzraudzība, jo flukonazols var samazināt cukura līmeni asinīs.

Saskaņā ar norādījumiem Safotsida, vienlaicīga flukonazolu un lielākas devas teofilīna var izraisīt pārdozēšanas pēdējo, kā Flukonazols nomāc izdalīšanos teofilīnu.

Tajā pašā laikā, ņemot azitromicīnu (Safotsid) un varfarīnu nepieciešama protrombīna laika uzraudzību.

Piemērojot Safotsida un antacīdiem var notikt nepietiekamu pozitīvo efektu, jo Antacīdi narkotikas palēnināt uzsūkšanos azitromicīnu.

Saskaņā ar norādījumiem Safotsida, vienlaicīga lietošana azitromicīna ar dihidroergotamīnu vai ergotamīnu palielina viņu toksisku ietekmi (redzams spazmas, dizestēzija).

 Piemērots Safotsid infekciju ārstēšanā uroģenitālā sistēma
 Azitromicīnu (Safotsid) var palielināt koncentrāciju plazmā un, kā rezultātā, palielina toksicitāti cikloserīns, antikoagulantu, felodipīnu, metilprednizolonam, un narkotikas, kuru vielmaiņu organismā ieņēmumiem ar mikrosomāla oksidēšanās (karbamazepīna, ciklosporīna, terfenadīns, geksobarbital, valproiskābi, melno rudzu graudu alkaloīdi, dizopiramīds, fenitoīns, bromokriptīns, mutvārdu hipoglikemizējošus līdzekļus, teofilīns un citi ksantīni). Tas ir saistīts ar inhibīciju mikrosomāla oksidēšanās aknu šūnās azitromicīnu.

Saskaņā ar instrukcijām, Safotsid ņemot etanolu var izraisīt vēdera krampji, slikta dūša, vemšana, pietvīkums, galvassāpes (sakarā ar reakcijas ar disulfiramopodobnyh seknidazol).

Pārdozēt

Dati par pārdozēšanu norādījumiem un viedokļos par Safotside ne.

Uzglabāšanas laiks Safotsida

Neturiet bērniem nepieejamā vietā, sargājot no gaismas, sausā vietā. Uzglabāšanas temperatūra nepārsniedz 30 ° C.

Uzglabāšanas laiks: 3 gadi.

Яндекс.Метрика