Saguenay

Saguenay (starptautiskais nosaukums - Sygethin) attiecas uz grupu protivoklimaktericheskih narkotikas ir stabilizējoša ietekme uz gonadotropīnu atbrīvojošā funkciju hipofīzes un hipotalāmu. Narkotika ir efektīvs atbrīvojot menopauzes simptomus: pastiprināta svīšana, bezmiegs, aizkaitināmība, hormonālie traucējumi.

Struktūra un sastāvs

 Saguenay tabletes

Galvenā aktīvā sastāvdaļa - sigetin 100 mg.

Palīgmateriāli sastāvdaļas: ciete, celuloze, stearīnskābe.

Saguenay pieejamas tabletes 100 mg kastītes 10-30 gab.

Farmakoloģiskās īpašības Sagenita

Saguenay ir tonizējoša iedarbība uz gludās muskulatūras dzimumorgānus, normalizē seksuālo funkciju un novērš pārkāpumu gonadotropisku funkciju hipotalāma centra. Zāles nav estrogēnu īpašības, bet aktīvi uzlabo asinsriti dzemdē un stabilizē darbību Uroģenitālās sistēmas menopauzes laikā.

Labas atsauksmes Saguenay ir kā narkotikas, kas novērš plūdmaiņas, sirdsklauves, krampji, nemiers un nervozitāte sievietēm menopauzes laikā.

Saguenay var uzlabot organisma jutību pret insulīnu un citām zālēm diabēta.

Pie vienlaicīgi saņem Sagenita un folijskābes palielina ārstēšanas efektivitāti vairogdziedzera slimībām. Saguenay uzlabo antihipertensīvo, diurētisku un sedatīviem narkotikām, bet samazina ietekmi vīrišķo hormonu.

Indikācijas

Saguenay indicēts menopauzes sindroms, bezmiegs, hormonālie traucējumi, deģeneratīvas izmaiņas ādā, kā arī palielināta uzbudināmība un depresiju, kas saistīts ar sākuma menopauzes.

Pozitīvas atsauksmes saņēma Saguenay kā narkotika efektīvi novērš simptomus menopauzes.

Lietošanas instrukcijas Sagenita

Saskaņā ar instrukcijām Saguenay jāņem 0, 05 g no menopauzes simptomus agrīnā stadijā, un smagos simptomi menopauzes un pēc menopauzes, jāņem par 0, 1 g

Ārstēšanas kurss tiek noteikts ar ārstējošā ārsta un var būt 20-40 dienas. Nepastāvot terapeitisko efektu pirmajās nedēļās Saguenay laikā būtu atcelts.

Saskaņā ar instrukcijām Saguenay nedrīkst lietot pacienti rehabilitācijas laikā pēc operācijas uz dzimumorgāniem, kā arī kopā ar hormonālo terapiju.

Kontrindikācijas

 Saguenay kartona

Kontrindikācijas saņem Sagenita ir paaugstināta jutība un neiecietību uz narkotiku, nieru un aknu mazspēja, dzemdes asiņošana, dzimumorgānu audzēju, infekcijas slimības Uroģenitālās sistēmas sastāvdaļām.

Ar rūpīgas sagatavošanās tiek piešķirts, ja nesamērīgi paaugstināts līmenis, lipīdu, sirds un asinsvadu slimības un patoloģijas darbībā dzimumorgāniem.

Blakusparādības Sagenita

Sagenita blakusparādības ir reibonis un galvassāpes, slikta dūša, vemšana, miegainība, dzemdes asiņošana.

Ilgākā ārstēšanas kursa ir iespēja intrahepatiskā holestāzi un nieru mazspēju.

Dažos gadījumos var parādīties alerģiskas reakcijas - nātrene, angioneirotiskā tūska, izsitumi, dermatīts, bronhu spazmas.

Яндекс.Метрика