Salamol

Salamol - zāles, ko lieto, lai mazinātu bronhu spazmas.

Farmakoloģiskā darbība

Salamol ietekmē receptorus bronhus, asinsvadus, miometrija.

 Salamol inhalators

Aktīvā viela Salamol - salbutamols, kas aptur un novērš izskatu spazmas bronhos, palielinās plaušu tilpums, samazina pretestību elpceļos.

Prasība Salamol saglabāja trīs stundas pēc pieteikuma.

Produkta veids

Salamol ražots formā aerosola.

Indikācijas Salamol

Zāles ir parakstītas pacientiem ar astmu, hronisku bronhītu, emfizēma, hroniska obstruktīva plaušu slimība - lai novērstu un apturētu uzbrukumus.

Mode piemērošanas

Mazuļi pēc 12 litriem. un pieaugušajiem, lai apturētu uzbrukumu darīt 1-2 injekcijas -100-200 MCG salbutamolu.

Lai novērstu astmas lēkmes plūst gaismas posmā, veikt 1-8 injekcijas dienā (1-2 devās uzreiz). Astmas vai vidēji Salamol izmantots tādā pašā devā, bet papildināt ar citām narkotikām pret astmu.

Ja astmas lēkmes rodas slodzes laikā, lai novērstu to ieteicams pusstundu pirms injicēšanas devu 1-2 slodzes Salamol.

Salamol lieto pediatrijā - bērniem 2-12 gadu vecumam sākumā bronhiālās astmas lēkme vai lai novērstu astmas lēkmes, kas rodas slodzes laikā vai reibumā alergēnu ievada 100-200 mikrogramus narkotiku (1-2 devām).

Salamol dienas deva - 800 mg (8 devas).

Inhalators ir ieteicams periodiski tīrīt - vismaz reizi nedēļā. Šim kasetnes ir noņemts no plastmasas korpusa, un vāciņu īpašnieks izskalo ar remdenu ūdeni, labi žāvēti bez sildīšanas ierīcēm. Dip uz ūdens pudeli ir neiespējami.

Pārskatīt pieeju ārstēšanai ir nepieciešama, ja parastā deva Salamol pavājinājusies, vai tās ilgums samazinās.

Blakus efekti

 Salamol-spray

Pēc lietošanas, pacients var sajust Salamol pirkstu trīce, galvassāpes, slikta dūša, nemiers, sāpes krūtīs. Arī, pacients var sākt bezmiegu, vaigu sejas spiediena pieaugt.

Salamol var izraisīt klepu, paradoksālas bronhu spazmas, ko izraisa kairinājumu mutes gļotādu.

Bērni salbutamola var izraisīt in motora darbību, uzbudinājums, aritmiju pieaugumu.

Nopietnu apdraudējumu pacientam var būt hipokaliēmija, kas dažos gadījumos ir salbutamols. Tās rašanās risks palielinās līdz ar narkotiku kombinācijā ar diurētiskie līdzekļi, kortikosteroīdi ksantīna atvasinājumiem.

Neizslēdz rašanos alerģiskas reakcijas, bronhu spazmas, sabrukumu, eritēma, nātrene, tūska, aizlikts deguns, hipotensija.

Kontrindikācijas Salamol

Salamol nedrīkst ordinēt pacientiem, kuri cieš no aritmijas, sirds vārstuļu slimības, tahiaritmija, aortas stenoze, hipertireoze, glaukoma, sirds išēmiskā slimība, miokardīts, dekompensēta cukura diabēts, epilepsija, aknu / nieru mazspēja, paaugstināta jutība pret salbutamola.

Salamol ir kontrindicēta bērniem līdz diviem gadiem, grūtniecēm.

Uzraudzībā ieteicams pacientiem ar hipertensiju, hronisku sirds mazspēju, feohromocitoma.

Jūs nevarat lietot gan Salamol un selektīvs beta blokatori, piemēram, propranololu.

Tā ir nevēlama kombinācija salbutamola ar teofilīnu un citām ksantīni, levodopu, nozīmē inhalācijām anestēzijas, tricikliskajiem antidepresantiem, MAO inhibitori, antiholīnerģisko narkotiku.

Jo Salamol var uzlabot darbību narkotiku, stimulantu uz nervu sistēmu, blakusparādības sirds glikozīdi, vairogdziedzera hormonus.

Nitrātu un līdzekļiem augsta spiediena efektivitāte saskaņā ar rīcības salbutamola samazināts.

Яндекс.Метрика