Salicilskābe ziede

Salicilskābe ziede - attieksme pret ādas slimībām.

Farmakoloģiskā darbība

Salicilskābe ziede saistīts ar nesteroīdajiem pretiekaisuma līdzekļiem, to izmantot tikai ārēji.

Aktīvā viela ziedes - salicilskābe, kas ir pretiekaisuma, antiseptiska, vietējo kairinošs un keratolītiska iedarbība - noņem parādība keratoze (pārmērīgu keratinizācijas ādas).

 Salicilskābe ziede burkā tumšā stikla

Produkta veids

Ziede.

Indikācijas salicilskābe ziede

Ziede ir indicēts infekcijas, iekaisuma ādas bojājumi, čūlas, apdegumus, kārpas, pārmērīga svīšana, pēdu, psoriāze, pinnes, ekzēma, taukaina seboreja, ihtioze, matu izkrišana, hiperkeratozi.

Mode piemērošanas

Salicilskābe ziede saskaņā ar norādījumiem, ko piemēro reizi divos vai trīs dienas. Ieteicamā deva - 0, 2 g uz 1 cm ādas. Pēc ārstēšanas cietusī platība ādas klāta ar sterilu drānu. Pirms katras maiņas mērci skarto vietu iztīrīt no atmirušajām ādas šūnām, ja nepieciešams, atklāj burbuļi, virsma ir apstrādāta ar antiseptisku.

Salicilskābe ziede piemēro atveseļošanos, pilnīgu atgūšanu no skartajā zonā.

Tulznas tiek noņemtas 3-4 dienas pēc piemērošanas salicilskābes ziedes iepriekšējas mīkstinošas tos siltā ūdenī. Ja slikti rumbojums noņemta, ārstēšanu var atkārtot.

Pieļaujamās devas ziedes pieaugušajiem - 10 ml vai 2 grami salicilskābes. Mazuļi var piemērot ādas ziedes 1 ml dienā (0, 2 g salicilskābes).

Blakusparādības salicilskābes ziedes

Ir atsauksmes salicilskābes ziedes, norādot, ka tas var izraisīt apsārtumu, dedzināšana, nieze, sāpes apstrādes temperatūras palielināšanos.

Kontrindikācijas

Salicilskābe ziede atbilstoši norādījumiem ir kontrindicēta pacientiem ar nieru mazspēju, paaugstinātas jutības.

Tas nav ieteicams lietot narkotikas, lai ārstētu ādas slimību zīdaiņiem.

Arī ziedi nedrīkst piemērot kārpas, kas atrodas uz sejas un dzimumorgāniem, kārpas, matains un dzimumzīmes.

Ārstējot ādas slimības bērniem nav ieteicams, lai ārstētu vairākas ādu.

Grūtnieces var izmantot ziede, lai ārstētu mazo ādas laukumiem (piemēram, lai ārstētu varžacīm), devā 5 ml. Ir nepieciešama Iepriekšēja konsultācija ar ārstu.

 Salicilskābe ziede plastmasas jar

Spriežot pēc pārskatiem salicilskābes ziedes, tā aktīvā viela uzsūcas ātrāk, piemērojot līdzekļus, lai raud ādas bojājumi vai tiem, kas pavada iekaisums vai apsārtumu.

Ārstēšanas laikā, tiek uzskatīts, ka salicilskābe var palielināt apgūšanu ārējo līdzekļu, ko izmanto kopā ar to. Turklāt tā konstatēja, ka skābe var pastiprināt blakusparādība hipoglikēmiskajām narkotiku, metotreksātu, sulfonilurīnvielas atvasinājumiem.

Яндекс.Метрика