Salofalk

Salofalk - pretiekaisuma līdzekli izmanto, lai ārstētu zarnu slimības.

Farmakoloģiskā darbība

 Salofalk tabletes

Salofalk tieši ietekmē zarnu gļotādā, tāpēc tas tiek uzskatīts vietējais pretiekaisuma līdzeklis.

Aktīvā viela narkotika - mesalazīns, kas papildus parādot pretiekaisuma un antioksidantu īpašības.

Produkta veids

Salofalk ražots formā zarnās tabletes un granulas, suspensijas, un taisnās zarnas supozitoriju.

Tiešie salofalk analogi aktīvās vielas - narkotikas Mesalazin, Mesakol, Salozinal, Pentas, salazopiridazina.

Indikācijas

Salofalk un analogi salofalk indicēts Krona slimības - hroniskas slimības tievo zarnu, un čūlainā kolīta.

Spriežot pēc atsauksmēm, salofalk pierādījis sevi kā profilaktisku: regulāru narkotiku lietošanu ļauj izvairīties progresēšanu šo slimību.

Instrukcijas salofalk: kā izmantot

Salofalk tabletes lieto iekšķīgi: Pieaugušie tiek ieteikts veikt 1500 mg dienā. Ja iekaisums paplašina uz smagā formā, ir iespējams palielināt devu 3-4 tablešu ārstēšanu var turpināt 2-3 mēnešus.

Lai novērstu atkārtošanos iekaisuma veikt Salofalk 1500 mg dienā. Dažos gadījumos, profilakse ilgst vairākus gadus.

Bērni, kas sver līdz 40 kg, narkotiku devā 750 mg klauvē. Ja bērna svars pārsniedz 40 kg, tas ir iespējams sniegt 1500 mg dienā.

Kā profilaktiskā ārstēšana bērniem ir noteikta 750 mg dienā.

Tabletes ieteicams veselas, nesakošļājot, dzerot daudz ūdens.

Salofalk granulas saskaņā ar norādījumiem pie paasinājumu čūlainā kolīta Veikt 1500-3000 mg dienā. Par balstterapijas ievadīja 1500 mg dienā.

Bērni pēc 6 l. saasināšanās zarnu iekaisuma nodrošināt narkotiku devā 30-50 mg / kg. Kā balstterapijas noteiktajā bērniem 5-30 mg / kg.

Akūtā stadijā čūlainā kolīta parasti ilgst 8-12 nedēļas, tad jūs varat samazināt devu līdz 1, 5, bērni, kas sver līdz 40 kg granulu var ievadīt devā pusi pieaugušo. Bērni, kas sver vairāk nekā 40 kg, zāles var lietot tādā pašā devā kā pieaugušajiem.

Salofalk granulas nedrīkst sakošļāt labi.

Salofalk taisnās zarnas svecītes, tiek izmantoti trīs reizes dienā - ievada taisnās zarnas. Nepieciešama dienas deva - 1500 mg. Ja lieta ir smaga, jūs varat dubultot devu. Ievadot ilgstoša terapija ir paredzēta 750 mg dienā. Akūts iekaisums, spriežot pēc atsauksmēm par Salofalk svecītēm, iet caur 8-12 nedēļas.

Vircu lieto devā 60 gramiem dienā. Ievadiet nozīmē taisnās zarnas, izmantojot klizmu naktī. Zarnas jātīra iepriekš.

Blakusparādības salofalk

 Salofalk svecītes

Salofalk var izraisīt drudzi, bronhu spazmas, nātrene un nieze, miokardīts, perikardīts, anēmija, neitropēnija, agranulocitoze, caureja, akūts pankreatīts, hepatīts, vēdera uzpūšanās, slikta dūša, sāpes vēderā, intersticiāls nefrīts, paaugstināts aknu enzīmu.

Ir atsauksmes par Salofalk, norādot, ka zāles var izraisīt matu izkrišana, reibonis, galvassāpes.

Ja notiek pārdozēšana, miegainība, slikta dūša, gastralgia, vemšana, vājums. Pacientam ar pārdozēšanas tika mazgāti kuņģi, dot caureju, nepieciešamo simptomātisku terapiju, atsevišķos gadījumos - piespiedu diurēzi.

Kontrindikācijas

Salofalk Instrukciju nav paredzēta bērniem līdz diviem gadiem, pacientiem ar smagu nieru, aknu, hemorāģisko diatēzi, asins slimības, kuņģa čūlas kuņģa-zarnu paaugstināta jutība pret salicilātiem, mesalazīns un citas sastāvdaļas narkotiku.

Salofalk un analogi narkotiku zīdīšanas periodā, grūtniecība nav ieteicama.

Nozīmējot zāles vērā, ka salofalk var pastiprināt antikoagulantus, kas savukārt var izraisīt kuņģa un zarnu trakta asiņošana.

Ir vēlams apvienot zāles ar kortikosteroīdiem, turklāt konstatēts, ka mesalamine var samazināt efektivitāti furosemīdu, rifampicīnu, spironolaktonu.

Яндекс.Метрика