Saltos

Saltos - zāles lieto, lai mazinātu bronhu spazmas.

Farmakoloģiskā darbība

 Saltos plastmasas jar

Saltos pieder grupai beta agonistus. Aktīvā sastāvdaļa narkotiku - salbutamols hemisuccinate, kas mēdz atpūsties muskuļus bronhos, novērst bronhospazmas sākumu, arestēt un atjaunot savu elpu pēc uzbrukuma.

Līdzīga prasība pēc būtības - salbutamols, tas ir arī bieži noteikts par bronhu slimību, bet Saltos aktīvā viela ir raksturīga ar to, ka tā iedarbība ilgst 3 stundas, un 12-14 stundas.

Produkta veids

Saltos tablešu formā sīrupa.

Indikācijas Saltos

Zāles tiek izmantots ārstēšanai un profilaksei atgriezenisku bronhu - plaušu emfizēma, hronisks bronhīts, bronhiālā astma.

Bez Saltos izmanto kultūrisms. Šajā sporta veidā izmantot šādu īpašumu salbutamolu kā dedzināšana tauku, kas tiek realizēta, palielinot ķermeņa temperatūru un stimulēt ražošanu adrenalīns, noradrenalīns, un vairogdziedzera hormonus. Tie, kas iesaistās fitnesa vai kultūrisms, Saltos bieži vien, lai svara zudums un žāvēšana taukaudos.

Mode piemērošanas

Saltos vairumā gadījumu veikt 7, 23 mg dienā (viena tablete), galvenokārt pēcpusdienā.

Košļājamās tabletes nav ieteicamas. Saskaņā ar liecību, jūs varat lietot 2-3 tabletes dienā, vispirms ņemot narkotiku krīt no rīta un pavadīt šādas metodes pēc 8 vai 12 stundām.

Tabletes Saltos, kura apvalks ir bojāts, nevar tikt pieņemts.

Novājēšanu Saltos vispirms veikt trīs tabletes dienā, skatoties reakciju, un, ja saglabāšana ir labs, pēc kāda laika pāriet uz 6 tabletēm dienā.

Blakusparādības Saltos

 Saltos tabletes

Pēc pieteikšanās Saltos var sākties tahikardija, sirdsklauves, galvassāpes, nervozitāte, trīce pirkstus. Šādi simptomi ir skaidrojams ar to, ka salbutamola ir arī nervu sistēmas stimulants. Spriežot pēc pārskatiem Saltos, trīce un tahikardija uzsākt pēc jālieto divas tabletes.

Kontrindikācijas

Saltos neņem aknu slimību un nieru mazspēja, sirds aritmiju, smaga sirds mazspēja. Grūtniecēm salbutamolu kontrindicēta: atsauksmes par Saltos liecina, ka zāles var izraisīt hiperglikēmija, tahikardija auglim un mātes kavēt darba.

Pieteikums Saltos kultūrisms nav apstiprināts ar oficiālu zāles, lai ņemtu narkotikas kā līdzeklis svara zudums vien nav ieteicama. Pirms vēlams izmantot Salbutamol lai pārmeklē, lai izvairītos no sirds slimības, traucējumi nierēm un aknām.

Piesardzības pasākumi apvienot zāles ar antianginālu, antihipertensīviem līdzekļiem, teofilīnu un citu ksantīni, levodopu, nozīmē inhalācijas anestēziju, antidepresanti, MAO inhibitoriem, kortikosteroīdi, diurētiskie līdzekļi.

Яндекс.Метрика