Samprost

Samprost - zāles, ko lieto, lai ārstētu hronisku, akūtu prostatīts un komplikācijas pēc prostatas operācijas.

 Samprost
 Šis rīks attiecas uz grupu farmakoloģisko narkotikām, ir pozitīva ietekme uz vielmaiņu prostatas dziedzera un korektīvo urodynamics. Aptiekās, ar recepti, ir nepieciešams lietot tikai pēc konsultēšanās ar ārstu.

Sastāvs Samprosta

Samprost - sagatavošana no dzīvnieku izcelsmes, kas izgatavoti formā liofilizāts (ekstrakta pulvera veidā, kas iegūti ar sublimāciju vakuumā prostatas audos vada pubescent).

Indikācijas

Akūts un hronisks prostatīts, komplikācijas pēc operācijas par prostatas dziedzeri. To var lietot arī apstākļos, piemēram, ar vecumu saistītas disfunkciju prostatas urinācijas traucējumiem laikā, interrotseptivnaya copulatory disfunkcija (erektīlās disfunkcijas dēļ patoloģijas iekšējo orgānu), ekskrēcijas toksiska sterilitāti, un pēc ķirurģiskām operācijām iegurņa orgāniem un prostatas vēzi.

Preparātu

Samprost pārdoti aptiekās trīs veidos: svecītēm, taisnās zarnas (svecītēm), tabletes, liofilizēts pulveris, kas iepakoti kartona kastēs, no kurām katra satur ievietot instrukciju.

Liofilizēts pulveris ir iepakots pudelēs 5 mg. Pakete - 5 vai 10 flakoni ar narkotiku un, attiecīgi, 5 vai 10 flakoni ar 2 ml izotoniska nātrija hlorīda šķīduma 0, 9% (Glycine) injekciju šķīduma pagatavošanai ampulas nazi vai Lancet. Tabletes - ir pats pulverveida lyophilizate tikai saspiestā stāvoklī, tās ir baltas vai dzeltenīgas nokrāsas.

Samprost svecītes: viena svecīte satur 2 mg ekstrakta, 10 gab. iepako.

Lietošanas instrukcijas Samprosta

Flakonos (pulvera veidā) un tabletēm sagatavošana paredzētas intramuskulārai ievadīšanai.

Saskaņā ar instrukcijām Samprost tabletes izšķīdina 1 ml 0, 25-0, 5% novokaīns šķīdumu, nātrija hlorīda šķīdumu, 0, 9% vai ūdens injekcijām.

Samprost pulveris flakonā un izšķīdina saturu vienas ampulas novokaīnu, nātrija hlorīda šķīduma vai ūdenī injekcijām un ievada intramuskulāri līdz 5-10 mg vienreiz dienā 5-10 dienas atkarībā no indikācijas.

Saskaņā ar Samprostu instrukcijas veidā supozitoriju ievadītas rektāli viens sveces pēc defekācijas vienu reizi dienā. Pēc ieviešanas, ir vēlams gulēt gultā 30-40 minūtes.

Ja nepieciešams, pēc 1-6 mēnešiem, otrais kurss jānosaka pēc apspriešanās ar ārstu.  Samprost liofilizāts

Kontrindikācijas

Sakarā kontrindikācijas, kas Instrukciju Samprostu iezīmēja paaugstinātu jutību pret olbaltumvielu sastāvdaļām narkotiku, blakusparādības alerģiskas reakcijas (nātrene, angioneirotiskā tūska, ādas kairinājums injekcijas vietā). Ja zāles izraisa negatīvas sekas, Jums jāpārtrauc nekavējoties un meklēt medicīnisko palīdzību.

Glabāšana

Store Samprost no instrukcijas sausā, tumšā vietā temperatūrā, kas nav augstāka par + 20 ° C Jāpatur prātā, ka glabāšanas laiks narkotiku ir mazāk nekā trīs gadus, un piemērot to pēc šī perioda ir stingri aizliegta.

Atsauksmes Samproste

Statistika par narkotiku un vērtējumus Samproste liecina, ka tā ir izteikta pozitīva ietekme 65-70% gadījumu izmantošanas.

Яндекс.Метрика