Sana-Sol

Sana-Sol - multivitamīnu kompleksu.

Farmakoloģiskā darbība

Ar zīmolu "Sana-Sol" atbrīvo par dažādu vitamīnu kompleksu, kas paredzētas dažādām vecuma grupām sastāvu.

Izgatavošanas Sana-Sol bērniem 4-10 gadiem, pusaudžiem, cilvēkiem pēc 45 gadiem, vitamīnu kompleksu un universāls, ko var veikt ar pieaugušajiem un bērniem. Ražots īpaša sērija: Sana-Sol grūtniecēm un uzlabotu sistēmu uzņemšanai aukstajā sezonā - profilakse saaukstēšanās.  Sana-Sol pudelē

Kompozīcija satur universālu sistēmu vitamīnu C, E, B2, B1, PP, B12, B6, biotīns (H vitamīns), kalcija pantotenāta, folijskābes, magnija.

Sarežģītie sāļi San bērniem 4-10 gadu ietver dzelzs, kalcija, cinka, kālija jodīda, hromu, mangānu, magniju, nātriju, vitamīnu PP, C, A, E, D, B6, B2, B12, B1, taukskābes, folijskābe, kalcija pantotenāts.

Vitamīnu komplekss pusaudžiem ietilpst vitamīni D, PP, E, A, C, B1, B12, B6, B2, folskābe, kalcija karbonāts, pantotēnskābe, kalcija, magnija, vara, jods, mangāns, selēns, dzelzs, cinks , hroma un molibdēna.

Komplekss Sana-Sol cilvēkiem vecumā no 45 l. un virs ietver vitamīnus RR, D, A, B1, B12, B2, B6, folskābe, kalcija pantotenāts, dzelzs, jods, varš, cinks, magnijs, molibdēnu, hromu, selēnu raugu.

Pastiprināta komplekss Sana-Sol Ekstravit satur vitamīnus A, B2, B6, C, B1, B12, dzelzs, cinka, nātrija askorbāts, zemeņu lapu ekstrakts, lapas jāņogas, rožu gurniem.

San-hydrochloric grūtniecība ietver vitamīnus E, D, A, B6, C, B1, B2, B12 un PP, pantotēnskābe un folskābes, dzelzs, kalcijs, molibdēnu, cinku, jodu, selēnu, hromu, magniju, mangānu.

Form atbrīvot Sana-Sol

Universal komplekss Sana-Sol ražots formā putojošu tablešu.

Sana-Sol bērniem 4-10 gadiem un jauniešiem tiek ražoti formā košļājamās tabletes.

Sistēma, kas ražo pusmūža cilvēkus kā apvalkotās tabletes.

Vitamīni par uzņemšanu aukstajā sezonā ražot košļājamās tabletes.

Indikācijas

Visi šie vitamīnu veidu Sana-Sol saskaņā ar instrukcijām, kas norādītas par imunitātes uzturēšanai, Atšķirība minerālvielu un vitamīnu, novēršanu saaukstēšanās.

Instrukcijas Sana-Sol: kā izmantot

Universal vitamīnus Sana-Sol bērniem pēc 12 l., Pieaugušo ieteicams lietot vienu tableti dienā. Ražo šos vitamīnus putojošu tablešu, kas pirms-izšķīdina 150 ml ūdens. Veikt vitamīnu dzērienu ēšanas laikā.

Sana-Sol bērniem 4-10 gadiem un pusaudžiem noteiktajā kopā ar ēdienu, košļājot vienu tableti dienā.

Vitamīni ir cilvēki vecumā no 45 l. arī ieteica lietot tableti dienā.

Sana-Sol parakstītas grūtniecēm lietot divas tabletes dienā. Sieviete ņemot vitamīnus šajā periodā, spriežot pēc atsauksmēm par Sana-Sol, ļauj novērst attīstību infekciju grūtniecības laikā, stiprina imūnsistēmu, uzlabo piena sastāvu, lai nodrošinātu normālu augļa attīstību.

Sana-Sol Ekstravit ar augu ekstraktiem bērniem 4-14 gadi dod tablete dienā bērniem pēc 14 litriem. un pieaugušajiem - divas tabletes dienā. Vitamīni ieteicams lietot kopā ar pārtiku. Atsauksmes par Sana-Sol raksturot to kā ļoti efektīvs profilaktisku līdzekli: tās regulāra lietošana ļauj novērst inficēšanos vai atvieglotu slimības, ja tas ir vēl, lai sāktu.

Blakus efekti

Vitamīni ja pareizi piemēro reti noved pie attīstības blakusparādībām. Ir atsauksmes par Sana-Sol, norādot uz to, ka tie var izraisīt alerģiju. Šī reakcija ir saistīts ar individuālās jutības pret vitamīna sastāvdaļu kompleksi Sana-Sol. Kad blakusparādības, sleduetobratitsya medicīnisko palīdzību un, ja nepieciešams, mainīt medikamentus.

 Sana-Sol multivitamīnu komplekss

Kontrindikācijas

Sana-Sol atbilstoši norādījumiem nevar ņemt, ja konstatēta pastiprināta jutība pret tā sastāvdaļām.

Nelietojiet Sana-Sol kopā ar citiem multivitamīnu kompleksi, kā tas var būt vitamīnu pārdozēšana un traucējumus iekšējo orgānu un sistēmu.

Grūtniecēm lietot vitamīnus bez ārsta padoms nav vēlama.

Яндекс.Метрика