Sandimmun

Sandimmun - imūnsupresijas aģents orgānu transplantāciju.

Farmakoloģiskā darbība

 Sandimmun kapsula

Sandimmun ir polipeptīds, kas sastāv no 11 aminoskābēm, iedarbojas kā imunosupresīvu efektu.

Aktīvā viela Sandimmun - ciklosporīns, kas palielina kalpošanas transplantācijas nieru, sirds, aizkuņģa dziedzera, ādas, plaušu, tievo zarnu, kaulu smadzenēs, un kavē transplantācijas uz ādu paaugstinātas jutības, slimības "transplantāts pret saimnieku", un artrīts.

Produkta veids

Sandimmun ražo kā kapsulas, šķīdumu infūzijām un iekšķīgai lietošanai.

Indikācijas

Sandimmun par norādījumiem, lai pacientiem pēc sirds transplantācijas, aizkuņģa dziedzera, aknu, kaulu smadzenēm, nieru, plaušu, sirds-plaušu transplantācijas - lai novērstu noraidīšanu transplantēto orgānu.

Ir labas atsauksmes par Sandimmun, izmanto atgrūšanas pacientiem, kuri jau lieto citu imūnsupresijas un slimības, "transplantāta atgrūšanas".

Zāles var lietot, lai ārstētu autoimūnām slimībām, uveīts, Behčeta slimības, endogēnā uveīts, nefrotiskais sindroms, psoriāzes, reimatoīdā artrīta.

Instrukcijas Sandimmun: kā izmantot

Kad kaulu smadzeņu transplantācijas dienu pirms operācijas ievada intravenozas pilienveida no 2-6 mg Sandimmun uz kg pacientam. Narkotiku injicē intravenozi turpinājās divas nedēļas pēc transplantācijas, pēc kura pacients tiek pārnests uz tableti.

Kad pārstādīt iekšējos dzīvībai svarīgos orgānos, ievadot reizi Sandimmun uz 4-12 stundas pirms operācijas - 3-5 mg / kg. 1-2 nedēļas pēc pārstādīt narkotikas lieto tādā pašā devā katru dienu, tad deva tiek samazināta, ir noregulēts uz uzturēšanu - 0 7-2 mg / kg.

Bērniem, deva Sandimmun pēc kā aprēķināts no svara. Ievades dati ir tāda pati kā pieaugušajiem.

Kapsulas pieaugušo nozīmēt devu 10-15 mg / kg, ņemot tos 12 stundas pirms orgānu transplantāciju. Virs vienas līdz divu nedēļu pēc operācijas veic kapsulu tādā pašā devā un pēc tam pakāpeniski par 5% nedēļā, lai samazinātu devu līmeni 2-6 mg / kg.

Ja plānojat kaulu smadzeņu transplantācijas, dienā pirms operācijas un atkal 2 nedēļas vēlāk, ņemot 12 kapsulas devā, 5-15 mg / kg.

Atbalstoša terapija ilgst vienu gadu pēc transplantācijas. Ir atsauksmes par Sandimmun pa ņemot viņa pacientus, norādot, ka pat pēc šī laika, pēc ārstēšanas beigām var būt noraidījums reakcija. Šajā gadījumā, ir ieteicams, lai atsāktu saņemšanas Sandimmun.

Ārstēšanai endogēna uveītu saņemt 5 mg / kg dienā, kā samazinātu iekaisumu un atjaunota redzes asums.

Nefrotiskais sindroms bērniem tiek dota 6 mg / kg, pieaugušajiem - 5 mg / kg.

Reimatoīdā artrīta, pirmās 6 nedēļas Sandimmun veikt 3 mg uz kilogramu ķermeņa masas dienā. Ja nepieciešams, normāla summa narkotikas tiek palielināts pārnesamību.

Psoriāzes ieteicams veikt 2 līdz 5 mg / kg dienā.

 Sandimmun - šķīdums infūzijām

Blakusparādības Sandimmun

Sandimmun var provocēt attīstību ļaundabīgo ādas slimības un limfomu, anafilaktisku reakciju, palielinot spiedienu, smaganu hiperplāzija, nefropātija, hipertrihoze, apetītes zudums, hiperkaliēmiju, slikta dūša, caureja, pankreatīts, sāpes vēderā, hipomagnēmija, muskuļu spazmas, galvassāpes, redzes traucējumi, anēmija, dismenoreja, svara pieaugums, trīce, pietūkums.

Ir atsauksmes par Sandimmun, izraisot dedzināšanas sajūta kājām un rokām, nieru mazspēja, traucēta kustību aktivitāte.

Ar pārdozēšanas Sandimmun var rasties nepareizu darbību nierēm. Šajā gadījumā pacients parasti tiek veikts no simptomiem. Hemoperfūzija un hemodialīzes par spēkā neesošu.

Sandimmun Instrukcijas norādīja, ka pacientiem, kam radās lielāka spiediena hypercreatininemia, samazināt medikamentu devu par 25-50%.

Kontrindikācijas

Sandimmun nav jāņem klātbūtnē ļaundabīgo audzēju pirmsvēža ādas slimības, paaugstināta jutība zīdīšanu, grūtniecības laikā.

Zīdaiņi jaunāki par vienu gadu, nav izrakstīt medikamentus.

Piesardzības pasākumi būtu jāveic Sandimmun vējbakas un citas slimības vīrusu izcelsmes, ar hiperkaliēmijas, infekcijas, aknu / nieru mazspēja, hipertensija, malabsorbcijas sindromu.

Яндекс.Метрика