Sandostatin

Sandostatin - zāles izmanto gastroenteroloģijā.

Farmakoloģiskā darbība

Sandostatin - ir sintētisks atvasinājums hormona somatostatīns, kas nomāc darbību augšanas hormona, ko sauc par insulīna izraisītu hipoglikēmiju, fiziskās aktivitātes un arginīns; ražošana gastrīna, glikagonu, insulīnu, ko izraisa norīšanas vai arginīnu; ražošana tirotropīna - hipofīzes hormonu.

 Sandostatin kartona

Produkta veids

Šķīdums injekcijām.

Indikācijas Sandostatin

Sandostatin lieto akromegālijas - slimība, kurā ir nesamērīgi izaugsmi iekšējo orgānu, audu, skeleta. Sandostatin cilvēki ar šo slimību, ir paredzēts tajos gadījumos, kad ārstēšana ar staru terapija, ķirurģija, dopamīna antagonisti uztveršana neizdevās. Izmantot Sandostatin ļauj simptomu slimības kontroli un samazināšanu līmeni Somatomedin, un augšanas hormona (GH).

Instrukcijām Sandostatin arī norādīja, ka tā var ievadīt klātbūtnē endokrīno audzēju kuņģa-zarnu traktā vai aizkuņģa dziedzera - tas samazina simptomu smagumu; kad gastrinoma, VIPOM, karcinoīda audzēji, glucagonomas, insulinoma, somatoliberinomah; ugunsizturīgo Caurejas tiem, kuri ir slimi ar AIDS.

Sandostatin arī efektīvs gadījumos, kad nepieciešams, lai apturētu vai novērstu asiņošanu varices no barības vada vai kuņģa pacientiem ar cirozi un pēc operācijas uz aizkuņģa dziedzera - lai novērstu attīstību komplikācijas.

Sandostatin rokasgrāmata: kā izmantot

Pacienti ar akromegālijas ārstēšanas sākumā ievada 0, 05-0, 1 mg Sandostatin subkutāni ik pēc 8 vai 12 stundām. Nolemj ikmēneša testi augšanas hormona, analizēja klīnisko ainu un atkarībā no datiem, kas iegūti, devu var palielināt līdz 0, 2-0, 3 mg. Vairāk nekā 1, 5 mg dienā nav ieteicams lietot pacientam. Saskaņā ar norādījumiem Sandostatin ārstēšanu jāpārtrauc, ja pēc trim mēnešiem nebūs redzams pietiekami samazināt GR un uzlabošanu.

Pacienti ar audzējiem endokrīno aizkuņģa dziedzera un kuņģa-zarnu traktā tiek ievadīta 0, 05-0, 1 mg narkotiku dienā.

Ārstēšanai nepārejoša caureja starp tiem, kuri ir slimi ar AIDS, ievada 0, 3 mg Sandostatin. Ja pēc nedēļas stāvoklis neuzlabojas, devu var palielināt līdz 0, 75 mg. Ārstēšana tiek pārtraukta, ja deva un pieteikumu nedēļā nav spēkā.

Lai novērstu komplikācijas pēc operācijas uz aizkuņģa dziedzera Sandostatin ievadāms devā 0, 3 mg dienā.

Lai apturētu asiņošanu no vēnām kuņģa vai barības vada intravenozās infūzijas - ievadot 25 mg / h piecas dienas.

Blakus efekti

 Sandostatin iesmidzināšanas

Sandostatin var izraisīt anoreksija, vēdera uzpūšanās, caureja, vēdera krampji, slikta dūša, pankreatīts, akūtu zarnu nosprostojums (reti).

Sakarā ar ilgstošu lietošanu Sandostatin var parādīties žultsakmeņi, attīstīties hiperglikēmija.

Nav izslēgts iespēju vietējas reakcijas injekcijas Sandostatin zem ādas - tas var būt sāpes, dedzināšana, pietūkums, apsārtums, nieze. Šie simptomi parasti tiek pārbaudīti uz 15 minūtēm.

Kontrindikācijas

Instrukcijas Sandostatin norādīja, ka tā ir kontrindicēta, ja konstatēta pastiprināta jutība baro bērnu ar krūti, grūtniecības laikā.

Pacienti ar cukura diabētu un žultsakmeņu lietot zāles ar piesardzību.

Яндекс.Метрика