Seltsink Plus

Seltsink Plus - kombinētā antioksidants. Pēc atsauksmēm Seltsink Plus ir efektīvs līdzeklis papildināt antioksidantus, īpaši nelabvēlīgos vides apstākļos, infekcijas slimības, kuņģa-zarnu trakta slimībām, periodā palielinājās garīgās un fiziskās slodzes.  Seltsink Plus

Struktūra un sastāvs Seltsinka Plus

Zāles tiek izlaists tablešu formā, apvalkota. Katra tablete satur aktīvās sastāvdaļas: 8 mg cinka, C vitamīnu 180 mg, selēns ir 0, 05 mg, 35 mg E vitamīna, beta-karotīns 7, 2 mg.

Farmakoloģiskā darbība

Seltsink Plus ir uztura bagātinātājs, kas ir daļa no kuriem satur virkni mikroelementu un vitamīnu.

Cinka joni ir būtiska nozīme metabolismā tauku, taukskābju, olbaltumvielu, ogļhidrātu un hormoniem.

E vitamīns ir augsta anti-radikāļu veidošanos, aizsargā arī nepiesātinātās taukskābes membrānu lipīdu peroksidācijas, ir iesaistīta veidošanos starpšūnu vielas, gludās muskulatūras.

Askorbīnskābe, kas ir daļa no Seltsinka Plus ir arī antioksidanta īpašības, nodrošina kolagēna sintēzi, piedalās vielmaiņā dzelzs un folijskābes.

Beta-karotīns uzkrājas organismā, pārveidojot A vitamīna, kas piedalās veidošanās vizuālās pigmentu, regulē kaulu augšanu, nodrošināt integritāti epitēlija audos.

Indikācijas Seltsinka Plus

Saskaņā ar instrukcijām Seltsink Plus rāda kā līdzekli, lai kompensētu trūkumu antioksidantu vitamīnu, cinku un selēnu. Lietota Seltsink Plus ārstēšanai un profilaksei nosacījumus, kas izriet no šādiem iemesliem:

  • Nepietiekams uzturs, īpaši periodos izaugsmes, palielināta fiziskā aktivitāte, grūtniecības un zīdīšanas un vecuma laikā;
  • nelabvēlīgas ārējie faktori (bioloģisko, ķīmisko, radioloģisko), samazināt imunitāti un izraisīt lipīdu peroksidāciju;
  • diētas ierobežojumi, kas saistīti ar slimībām, piemēram, miokarda infarkts, cukura diabēts, utt.;
  • nepietiekams biopieejamība vitamīnu un minerālvielu hroniskām kuņģa un zarnu trakta slimību (Krona slimība, čūlainais kolīts, un citi.), hroniska alkoholisma, un infekcijas slimības.  Devas forma Seltsinka Plus - Tabletes

Dozēšanas un dozēšanas režīmu

Saskaņā ar instrukcijām Seltsink Plus ņemt bērniem vairāk nekā 12 un pieaugušajiem - 1. tab. vienreiz dienā.

Kontrindikācijas Seltsinku Plus

Saskaņā ar Instrukciju Seltsinku Plus kontrindikācijas ir paaugstināta jutība uz vienu vai vairākiem komponentiem narkotikas.

Blakus efekti

Kā uzskata Seltsink Plus retos gadījumos var izraisīt alerģisku reakciju.

Pārdozēt

Nav atsauksmes par Seltsinke Plus pārdozēšanu ziņots.

Uzglabāšanas nosacījumi

Zāles jāuzglabā vēsā, sausā vietā ne ilgāk kā 24 mēnešus.

Яндекс.Метрика