Semaks

Farmakoloģiskā darbība

Semax - (метионил-глутамил-гистидил-фенилаланил-пролил-глицил-пролин) - Tas ir sintētisks kortikotropīns analogs, un attiecas uz klasi normatīvo peptīdi, ir nervu sistēmu aizsargājošo īpašības, ir psihostimulējošu, antihypoxic un antioksidantu iedarbība, bet nepiemīt hormonālās aktivitātes.  Semaks 1%

Darbība ir vērsta uz narkotiku Semaks procesi, kas saistīti ar atmiņu: uzlabo uzmanību, iegaumēšanas un analizē informāciju, un uzlabo organizāciju atmiņas struktūru. Semaks palīdz organismam pielāgoties hipoksiju, anestēziju, smadzeņu išēmijas un citu postošu ietekmi uz smadzenēm.

Pieteikums semax nav toksisks, gan viena un ilgu laiku. Praktiski atsauksmes Semax liecina, ka narkotiku neatklāj alerģiskas, teratogēna un mutagēnās īpašības.

Semaks uzskaitīti kā būtiskiem medikamentiem, Krievijas valdības apstiprinātiem noteikumiem.

Produkta veids

Pieejams formā deguna pilieni bezkrāsaina 0, 1%.

Farmakokinētika

Narkotiku caurvij caur deguna gļotādu. Šķeļ par aptuveni 60-70% no aktīvās vielas. Ātrāk nekā citiem analogiem Semax, izplatās visā ķermenī. Nonākot asinīs, aktīvi degradēta, sadalīšana atsevišķu aminoskābju, un izdalās ar urīnu.

Indikācijas Semax

Intelektuālās attīstības traucējumiem, kas saistīti ar asinsvadu bojājumiem smadzenēs, sekas traumatisks smadzeņu traumas, neiroķirurģijā. Stroke, tostarp ostroishemichesky, migrēna, atgūšanas traucējumi, ko izraisa anestēziju, asthenoneurotic sindromi dažāda rakstura. Hroniskas išēmisku uzbrukumiem.

Turklāt, tas ir ieteicams izmantot Semaks, lai palielinātu pielāgošanās spēju smadzenēs ekstremālās situācijās, novērst nogurumu, kas saistīti ar darbu ārkārtas situācijās, it īpaši monotons darbs.

Pirms produkta izmantošanas ieteicams rūpīgi izlasīt instrukciju Semax.

Deva

Semaks piemērots intranazāli, izmantojot flakonu aprīkots ar pipeti. Detalizēta shēma ir ietverta instrukcijā Semax. Viens piliens šķīduma satur 50 mg aktīvās vielas. Iepilina risinājums tika ievadīts deguna eju. Ja nepieciešams, papildus izmantošana ir iespējama ik pēc 10-15 minūtēm. Viena deva tiek aprēķināta 3-30mkg / kg dienā 7-70 mg / kg. Standard kurss ir no vienas nedēļas līdz 10 dienām.  Semaks 0, 1%

Blakusparādības Semax

Semaks, kā preparātu no grupas, kura regulējošo peptīdu, ko izmanto nelielos daudzumos (parasti desmitdaļām mg). Pamesta ārsti piemēro Semaks atsauksmes pierādīja savu augsto efektivitāti un ar to saistīto drošības saņemšanu

Tika arī konstatēts, nerada negatīvu mijiedarbību ar citām zālēm, ieskaitot etilsoderzhaschie.

Kontrindikācijas

Paaugstināta jutība vai idiosinkrāzija uz narkotikām. Akūtas psihiski traucējumi, krampji.

Pieteikums Semax grūtniecības un zīdīšanas laikā

Eksperimentu rezultāti neatklāja teratogēnu vai toksisku ietekmi uz augli, bet tika veikta smaga klīniskā pētījumā. Tātad lietot narkotikas grūtniecības laikā vai zīdīšanas ir iespējama tikai tad, ja sagaidāmais ieguvums mātei atsver iespējamo kaitējumu auglim vai nedzimušajam bērnam. Vai nu tiek izmantots Semax analogu, kas ir klīniski pārbaudīts.

Pārdozēt

Ir noteikti simptomi narkotiku pārdozēšanas, pat ar ievērojamu pieaugumu vienu devu.

Blakusparādības Semax

Starp blakusparādības no atrastās narkotikas iespējams ar ilgstošas ​​lietošanas kairinājumu gļotādu deguna, kas ir viegli pārtraukt, anulējot izmantošanu Semax pāris dienām, vai piešķirt papildu izmantošanas pilienus eļļas bāzes.

Glabāšana

Uzglabāt zāles, kurām nepieciešama Semaks tumšā vietā, prom no bērniem temperatūrā +1 līdz + 10C.

Яндекс.Метрика