Senade

Senade - zāles ir caureju veicinoša iedarbība.  Senade

Farmakoloģiskā darbība

Produkts tās dalību ietver augu sastāvdaļas, ieskaitot diantronovye un antrahinons glikozīdiem, atvasinājumu kamferola, alvejas gļotas. Senade rīcība ir stimulēt zarnu peristaltiku, ļaujot normalizē krēsls astoņas līdz desmit stundas pēc viņa uzņemšanu. Senade ietekmē resnās un negatīvi neietekmē procesu hidrolīzes.

Lietošanas instrukcijas Senade

Instrukcijas Senade sniedz mutisku medikamentus reizi dienā pirms gulētiešanas. Pieaugušajiem un bērniem, kas vecāki par 12 gadiem, kā vienu devu ieteicams lietot vienu tableti. Maksimālā reizes deva - divas vai trīs tabletes. Bērniem līdz 12 gadu vecumam, maksimālā reizes deva ir viena līdz divas tabletes. Maksimālais periods pieteikuma Senade - divu nedēļu laikā.

In urīnceļu sistēmas slimībām, kā arī laikā, grūtniecības un zīdīšanas Senade pirms lietošanas, lai izvairītos no sarežģījumiem, jums vajadzētu konsultēties ar savu ārstu.

Blakus efekti

Senade rīcība var papildināt ar īsu bouts colicky vēdersāpes, meteorisms. Lietojot lielas dienas devas nav izslēgta no ķermeņa elektrolītu un nieru funkciju traucējumiem zaudējumus. Tāpat ir iespējams slikta dūša, vemšana, izskats ādas izsitumi, nieze, krampji, nogurums, reibonis. Ilgstoša lietošana var izraisīt Senade asinsvadu sabrukumu.

Indikācijas Senade

Piesakies ar lēnu zarnu peristaltiku, aizcietējums, normalizēt krēslu klātbūtnē hemoroīdi, anālās plaisas, proktīta.  Senade tabletes

Kontrindikācijas Senade

Atsauksmes Senade apstiprināt labu panesamību, narkotiku, bet dažos gadījumos būtu informēti par piesardzības pasākumiem.

Zāles nav ieteicams lietot, ja konstatēta pastiprināta jutība pret tā sastāvdaļām. Kā kontrindikācijas Senade piezīmi zarnu nosprostojumu, iekaisums gremošanas sistēmu, iekšējas asiņošanas, vielmaiņas traucējumi, sāpes vēderā nezināmas izcelsmes.

Brīdinājumi

Norādījumus, lai Senade atzīmēja, ka zāles nedrīkst lietot ilgāk nekā divas nedēļas pēc kārtas. Piemērošanas laikā Senade var mainīt krāsu urīnu. Nelietojiet zāles, lai ārstētu bērnu, kas jaunāki par sešiem.

Яндекс.Метрика