Serdolekt

Serdolekt - par šizofrēnijas ārstēšanai.  Serdolekt 12 mg

Farmakoloģiskā darbība

Serdolekt - neiroleptiskais, kas ir atvasināts phenylindole un nodrošina antipsihotisku efektu.

Aktīvā sastāvdaļa narkotikas - sertindolu.

Pozitīvas atsauksmes par Serdolekte saistīts ar to, ka narkotiku, atšķirībā no citiem antipsihotiskie līdzekļi, neietekmē prolaktīna līmenis, ne nomierinoša iedarbība.

Produkta veids

Serdolekt tabletes.

Indikācijas Serdolekta

Galvenais mērķis narkotikas - šizofrēnijas ārstēšanai.

Instrukcijas Serdolekta: kā izmantot

Laiks ņemot tabletes laikā nav atkarīga no pārtikas uzņemšanas. Serdolekt veikt vienu reizi dienā.

Ārstēšana šizofrēnijas izmantojot Serdolekta sākt ar 4 mg devu. Ik pēc 4-5 dienām, devu var palielināt, līdz tas sasniedz līmeni 12-20 mg. Dažos gadījumos, galamērķi var būt 24 mg dienā - tas ir maksimālais pieļaujamais deva.

Vecāki pacienti pirms ārstēšanas ieteicams pārmeklē, lai izslēgtu sirds un asinsvadu patoloģijas. Šo pacientu deva uzlabot uzmanīgi. Pati pieeja tiek praktizēta, lai ārstētu pacientus ar vidēji smagiem vai viegliem aknu darbības traucējumiem.

Pacientiem ar diagnosticētu nieru mazspēju, ārstēšanas režīms Serdolektom nevar mainīt.

Ja tur bija pārtraukums attieksme, un tas ilga mazāk nekā nedēļu, turpina terapiju var ilgt devas. Ja pārtraukums bija beidzies, atlase devas tiek veikta pakāpeniski, visbiežāk, veicot titrēšanu, un pirms ārstēšanas uzsākšanas obligāti jāveic elektrokardiogrāfiju.  Serdolekt 16 mg

Blakus efekti

Serdolekt var izraisīt elpas trūkums, iesnas, deguna elpošanas grūtības, reibonis, krampji, dažādi kustību traucējumi, hipotensija, tūska, paroksismālo kambaru tahikardija un hiperglikēmija (reti), hematūrija, pyuria.

Ir atsauksmes par Serdolekte, izraisa svara pieaugumu, sausa mute, samazinoties spermu emitēto.

Pārdozēšanas gadījumā Sertindols tahikardija, neskaidra runa, miegainība, pārejošu QT intervālu. Šajā gadījumā, narkotiku apgāza un nomazgā kuņģa, dod pacientam caureju un aktīvo ogli, ja nepieciešams, atbalsta elpošanu. Dialīzes par spēkā neesošu pretlīdzeklis narkotiku nav.

Kontrindikācijas Serdolekta

Serdolekt apmācības ir kontrindicēta smagas sirds un asinsvadu slimības, sirds muskuļu hipertrofiju, aritmiju, sastrēguma sirds mazspēju, bradikardija, iegādāti vai iedzimtu gara QT intervāls, ja konstatēta pastiprināta jutība, smaga aknu mazspēja grūtniecības vai zīdīšanas laikā.

Bērni, kas jaunāki par 18 gadiem, nav izrakstīt medikamentus. Ārkārtas gadījumos, kad pacients ar akūtu garīga rakstura traucējumiem sākās nervu sabrukums, Serdolekt neizmanto.

Nelietot kopā Serdolekt ar zālēm, kas nodrošina antiaritmiskas rīcību saistībā ar IA un III - ar dofetilīdu, hinidīns, hinidīna; ar antipsihotisko tioridazīna; antibiotiku eritromicīnu, gatifloksacinu, klaritromicīns; antihistamīnu astemizola un terfenadīna.

Tas ir arī kontrindicēta kombinācijā ar litija Serdolekta ar cisaprīdu, cimetidīns, ketokonazolu, itrakonazolu, indinavīru, verapamils ​​un diltiazēmu.

Яндекс.Метрика