Seretide

Seretide - zāles, ko lieto in bronhu slimībām.  Seretide aerosols

Farmakoloģiskā darbība

Seretide - kombinēts līdzeklis, kas ietvēra glikokortikosteroīdu flutikazonu un salmeterolu - vielu, kas paplašina bronhos.

Salmeterola nomāc agri, vēlu fāzes alerģiskas reakcijas, nomāc hiperaktivitātes bronhu.

Flutikazona samazina iekaisumu, tos ieelpojot, samazina atkārtošanos slimībām un simptomiem. Spriežot pēc viedokļos par Seretide, pat ar ilgstošu lietošanu tā, neskatoties uz daļu no glikokortikosteroīdu, ikdienas ražošanas likme hormona no virsnieru garozas pieaugušajiem un bērniem ir normāli.

Produkta veids

Seretid ražot aerosolu un pulveri inhalācijām.

Lietošanas indikācijas par Seretide

Seretide ir parakstītas bronhiālās astmas pacientiem ar sliktu slimību kontrolei, kas regulāri izmanto inhalējamo steroīdu un narkotikas dažreiz izmanto īslaicīgas darbības agonistus; pacientiem ar normālu slimību kontrolei, kas vienlaikus veikt ilgtermiņa darbības agonistus un inhalējamos kortikosteroīdus.

Seretide var uzskatīt arī pacientiem, kam ir uzraudzīt slimības izraudzītas steroīdiem gaitu un ciešanas pastāvīgu astmu - slimība, kopā ar katru simptomu parādīšanās un nepieciešama ikdienas narkotiku lietošanu, lai apturētu uzbrukumus.

Ir labi Atsauksmes par Seretide, tiek izmantots kā medikaments uzturēšanas ārstēšanai hroniskas obstruktīvas plaušu slimības (HOPS).

Seretide rokasgrāmata: kā izmantot

Zāles Seretide lietot tikai inhalācijām.

Mazuļi pēc 12 litriem, Ieteicams pieaugušo deva šādu narkotikas - 4 inhalācijas dienā pēc likmes 50 mikrogramiem salmeterola / flutikazonu 100 ug - divos posmos. Seretide 4 devas dienā pēc likmes 50 mikrogramiem salmeterola / flutikazonu 250 ug - divos posmos; 4 inhalācijas dienā pēc likmes 50 mikrogrami salmeterola / flutikazona 500 ug - divos posmos.

Bērni 4-12 litri. šādas devas ieteicams Seretide - 4 inhalācijas dienā par 50 mikrogramiem salmeterola / flutikazona 100 ug - divos posmos.

Instrukciju Seretide liecina, ka ārstēšanas laikā deva jāsamazina, ja pēc tam, kad izmantošana divām devām simptomus var kontrolēt, ir vēlams, lai pārietu no vienas inhalācijas dienā.

HOPS pieaugušo iecelt ne vairāk kā 4 inhalācijas, kas klauvē - 50 mikrogrami salmeterola / flutikazona 500 mikrogrami. Procedūras tiek veiktas divas reizes dienā.

Atsauksmes par Seretide apstiprina, ka vecāka gadagājuma pacientiem un tiem, kuri ir atraduši novirzes nieres, aknas, neprasa korekciju ārstēšanas shēmas.  Seretid pulveris

Blakusparādības Seretide

Pacientiem, kuri tiek ārstēti HOPS, Seretide var izraisīt plaušu karsoni.

Turklāt, Seretide var izraisīt alerģiju, galvassāpes, sirds ritma traucējumi (pacientiem ar noslieci izskatam šis simptoms), sirdsklauves, slikta dūša, kairinājumu mutes un rīkles, sāpes vēderā, vemšana, garšas sajūtas traucējumi, hipokaliēmija, nervozitāte, krampji muskuļi, hiperglikēmija, locītavu sāpes, trīce, kandidoze mutes un rīkles, aizsmakums.

Retos gadījumos var rasties trauksme var traucēt miega uzvedības traucējumi parādās, tai skaitā uzbudināmība un hiperaktivitāte - vairumā gadījumu šie simptomi tiek novērota bērniem.

Kontrindikācijas

Seretide ir kontrindicēta bērniem ar instrukciju līdz 4 l., Pacientiem, kuriem radās alerģija pret narkotiku.

Ar aprūpi nosaka Seretide infekciju elpošanas sēnīšu, vīrusu vai baktēriju izcelsmes, diabēts, nekontrolēta hipertensija, hipertireoze, plaušu tuberkulozes, aritmijas, hipoksija, sirds išēmiskā slimība, hipertrofisku subaortic stenoze, hipotireoze, glaukomas, kataraktas, zīdīšanas laikā, grūtniecības.

Яндекс.Метрика