Serlift

Serlift - narkotiku ar antidepresantu rīcību.  Serlift

Farmakoloģiskā darbība

Serlift uzskatīts efektīvs pacientiem, kas cieš no obsesīvi-kompulsīvi traucējumi. Pie sirds tās darbībām - sertralīns nomāc atpakaļsaistes serotonīna un pastiprina savu darbību.

Labas atsauksmes par Serlifte sakarā ar to, ka narkotikas nav atkarību, nav sedatīva, psihostimulējošu un kardiotoksiski rīcība neietekmē psihomotorās reakcijas.

Serlifta pamanāms efekts pēc nedēļas ilgas ārstēšanas. Pilnībā tās prasība attīstās 2-4 nedēļas.

Produkta veids

Serlift tabletes.

Indikācijas Serlifta

Zāles tiek ievadīts pacientiem Serlift depresīvu stāvokļu, ieskaitot tiem, kas ir pievienots ar trauksmi un tiek izmantoti, lai novērstu, ka no sākotnējās vai hroniskas depresijas epizožu.

Turklāt, Serlift lieto, lai ārstētu panikas un obsesīvi-kompulsīvi traucējumi.

Instrukcijas Serlifta: kā izmantot

Serlift veikti reizi dienā 50 mg. Līdz brīdim, kad tabletes no maltītes nav.

Ja pēc piemērošanas teica deva pozitīvu efektu netiek ievērots, tas tika palielināts līdz 200 mg dienā - pievienotās 50 mg nedēļā.

Lai ārstētu panikas pacientu traucējumi ievadot 25 mg Serlifta un pakāpeniski 7 dienas, dozēšanas tika koriģēts līdz 50 mg.

Ar obsesīvi traucējumi bērniem 6-12 litri. raža 25mg sākotnēji un 7 dienas deva jāpielāgo, lai 50 mg. Bērni, 13-17 gadus vecs, var uzreiz dot 50 mg Serlifta. Ja ārstēšanas rezultāts nav apmierinošs, deva pakāpeniski līdz 50 mg nedēļā, palielināta līdz 200 mg.

Sākuma deva gados vecākiem pacientiem - 25 mg Serlifta. Devu var palielināt par tiem, bet tas paņēma pakāpeniski un piesardzīgi.  Serlifta zāļu forma - tablete

Blakusparādības Serlifta

Sakarā ar sertralīna lietošanu var sākt asiņošana, samazināt svaru, šķiet, sausa mute, alerģiskas reakcijas, sirdsklauves, slikta dūša, caureja, vemšana, vēdera uzpūšanās, trīce, traucēta kustību aktivitātes un vīziju, uzbudinājums, psihoze, ādas apsārtums, žāvas, dismenoreja. Dažos gadījumos ir krampji, vēdera krampji.

Ir atsauksmes par Serlifte norāda varbūtību seksuāla disfunkcija, kas izpaužas kā pasliktināšanās potenci un libido, aizkavēta ejakulācija, Anorgazmija.

Ja notiek pārdozēšana, miegainība, slikta dūša, tahikardija, trauksme, paplašina zīlītes ir izmaiņas elektrokardiogrammā. Pacientam ar izskatu šiem simptomiem nomazgā kuņģis nodrošina medikamentus, kas izraisa vemšanu, ja nepieciešams, gaisa un skābekļa, un sorbīts dot aktīvo ogli.

In pārdozēšanas Serlifta nepieciešams kontrolēt aknas un sirdi.

Kontrindikācijas Serlifta

Zāles nedrīkst lietot grūtniecēm un tiem, kas baro bērnu ar krūti, pacientiem, kuri bija paaugstinātas jutības reakcijas pret sertralīnu.

Instrukcijas Serlifta arī paziņoja, ka tā ir kontrindicēta kombināciju ar MAO inhibitoriem un etanolu.

Piesardzības pasākumi būtu lieto medikamentus pacientiem, kas cieš no neiroloģiski traucējumi, epilepsija, nieru vai aknu mazspēju, kas uzturas mānijas stāvoklī, kā arī tiem, kas ir zaudēt svaru.

Pediatriskā formulējums tiek izmantots arī ar piesardzību.

Яндекс.Метрика