Sevoran

Sevoran - farmakoloģiskie aģenti no grupas ieelpot obscheanesteziruyuschih fondiem.

Struktūra un sastāvs

 Sevoran
 Saskaņā ar instrukcijām tā Sevoran izdota šķidri inhalācijām. Aktīvā viela - sevoflurānu. Ārēji produkts ir dzidrs šķidrums bez krāsas. Saskaņā ar prasībām medikamentu anestēzijas Sevoran nav aizdegties vai uzsprāgt. Papildlīdzekļi un stabilizatori, preparāts nesatur. Sevoran viegli sajauc ar ēteri, etanolu, benzolu un hloroformu, un ļoti slikti šķīst ūdenī.

Sevoran ražots pudelēs pa 100 un 250 ml. Pudeles izgatavotas no dzintara stikla vai plastmasas. Kartona 1 vai 6 flakoni ar zāles kopā ar instrukcijām.

Farmakoloģiskās iedarbības Sevoran

Saskaņā ar instrukcijām Sevoran ir obscheanesteziruyuschim rīcību. Šīs narkotikas kā inhalācijas anestēzijas lietošana izraisa strauju samaņas zudums. Pēc pārtraukšanas anestēzijas un apziņas atgūst ātri.

Indukcijas ar Sevoran, atsauksmes, kopā ar minimālu pazīmes arousal un neizraisa paaugstinātu ražošanu gļotu šajā tracheobronchial koku. Active zāles (kā citus līdzekļus anestēzija ieelpojot) izraisa devas atkarīgu inhibīciju elpošanas funkcijas un samazina asinsspiedienu.

Saskaņā ar instrukcijām Sevoran vāji iedarbojas uz intrakraniālo spiedienu un nesamazina reakciju uz oglekļa dioksīda (CO 2 ). Narkotiku netraucē funkciju aknas vai nieres, un neizraisa in fenomenu aknu / nieru mazspēju pieaugumu.

Sevoran ātri izdalās no plaušām. Beidzot ceļš narkotikas nav noteikts.

Indikācijas

Saskaņā ar instrukcijām Sevoran indicēts atvēršanu un uzturēšanu anestēziju operācijas laikā, gan bērniem, gan pieaugušajiem. Zāles var lietot arī ambulatori un slimnīcā.

Kontrindikācijas Sevoran

  • paaugstināta jutība pret sevoflurānu vai citiem halogēniem savienojumus;
  • ģenētiska uzņēmība attīstību ļaundabīgu hipertermiju (pat ja aizdomas).

Piesardzības pasākumi Sevoran jālieto pacientiem ar nieru darbības traucējumiem, kā beidzot izveidoja savu drošību šai pacientu grupai.

Kad neiroķirurģiskas operācijas Sevoran jālieto piesardzīgi, ja pacients ir risks intrakraniālais spiediens (kombinācijā ar pasākumiem, kuru mērķis ir samazināt intrakraniālais spiediens).

Lietošana grūtniecības un zīdīšanas laikā

Klīniskajos pētījumos ar dzīvniekiem Sevoran nebija teratogēna iedarbība. Tomēr būtiski pētījumi grūtniecēm nav veikti, tādēļ šīs zāles drīkst lietot tikai tad, ja ir absolūti indicēts.

Klīniskais pētījums izmantošanas Sevoran anestēzijas ķeizargrieziena parādīja savu drošību, gan mātei, gan jaundzimušajam.

Saskaņā ar instrukcijām Sevoran nav informācijas par tā izlaišanas mātes pienā. Tāpēc zīdīšanas laikā ir iespējams izmantot šīs zāles ar piesardzību.

Dozēšanas un administrēšana Sevoran

Zāles premedikācijas jāizvēlas individuāli anesteziologs.

Par anestēziju jālieto iztvaicētāju, kas ir speciāli kalibrēts par Sevoran.

Devas tiek izvēlēti individuāli (vecums un stāvoklis pacienta), un titrē ar vēlamo efektu. Pēc ieelpošanas Sevoran (maska), var ievadīt īslaicīgas darbības barbiturāti vai citu intravenozu indukcijas aģents vispārējo anestēziju. Saskaņā Sevoran instrukcijas var izmantot skābekļa vai maisījuma slāpekļa oksīdu un skābekļa.

Saskaņā ar atbildēm Sevoran ieelpošana koncentrācijā līdz 8%, sniedz ieskatu vispārējā anestēzijā pieaugušajiem un bērniem virs 2 minūtes.

Uzturēšanai vispārējās anestēzijas Sevoran jāuztur koncentrācijā no 0, 5-3% (iespējams, kopā ar slāpekļa oksīda).

Jāatzīmē, ka līdz ar vecumu, pacienta vajadzību pēc sevorane administrēšanai anestēzijas samazinās. Un 80 gadus vecs vīrietis parasti prasa ½ devu (no paša pacienta agrā vecumā).

Kā uzskata Sevoran nodrošina ātru izeju no vispārējā anestēzijā. Ņemiet vērā, ka šajā kontekstā var būt nepieciešama pēcoperācijas atsāpināšanu agrākā datumā.  Sevoran - ieelpojot anestēzijas

Blakusefekts

Kā uzskata Sevoran reti izraisa blakusparādības. Tāpat kā ar visiem līdzekļiem, lai inhalācijas anestēziju, zāles var izraisīt apspiešanu elpošanu un sirds (devas atkarīgā). Parasti blakusparādības ir pārejošas un vieglas / vidēji.

Galvenās blakusparādības, ja to izmanto Sevoran: slikta dūša, vemšana, samazināta / paaugstināts asinsspiediens, paaugstināts klepus, pārmērīga siekalošanās, uzbudinājums, drebuļi, tahikardija / bradikardija, reibonis, elpošanas traucējumi (miega apnojas, laringospazmas), drudzis.

Sevoran, atsauksmes, reti izraisa pēcoperācijas hepatīts (precīzs attiecības ar narkotikām nav pierādīta), krampji un alerģiskas reakcijas (izsitumi, nātrene, bronhu spazmas, anafilaktisku reakciju).

Pārdozēšana Sevoranom

Gadījumā, ja pārdozēšanas narkotiku jāpārtrauc ieelpot un sākt ventilācija (vai kontrolē meitas) ar skābekļa ieviešanu, un uzturēt sirds - asinsvadu darbību.

Mijiedarbība ar citām zālēm

Saskaņā ar instrukcijām tā Sevoran labi kopā ar zālēm, kas tiek plaši izmantoti ķirurģisko praksē (tostarp, izmantojot ietekmē funkciju nervu sistēmas, muskuļu relaksanti, antibakteriālas vielas, hormoni, asins produkti). Nevēlamās mijiedarbība ir identificēti.

Īpaši izstrādāta lietošanas Sevoran

Saskaņā ar instrukcijām Sevoran var izmantot tikai anesthesiologist ar pieredzi vispārējo anestēziju. Ja jūs izmantot šo narkotiku vispārējā anestēzijā jābūt visu nepieciešamo aprīkojumu (Ventilators par elpceļu vadību, reanimācijas).

Lai iesniegtu Sevoran nepieciešams speciāli kalibrēts gāzē.

Tas ir jāinformē pacients, ka pēc vispārējā anestēzija kādu laiku nedrīkst vadīt transportlīdzekļus un strādāt ar kustīgām mehānismiem bijis uzmanības centrā var tikt apdraudēta.





Яндекс.Метрика