Silokast

Silokast - farmakoloģiskie līdzekļi ārstēšanai alopēcija areata.  Silokast

Struktūra un sastāvs

Silokast ir pieejams kā risinājumu āra apstākļos. Aktīvās sastāvdaļas - dimexide un livanol. Bez sagatavošanu satur vairāk rīcineļļu. 100g Silokasta livanola ietverti 3%, 65% un 32% Dimexidum rīcineļļu. Ārēji, zāles ir divu posmu šķīdums, kas sastāv no diviem slāņiem. Virskārta bija gaiši dzeltenā krāsā un apakšējā kārta bija gandrīz bezkrāsains.

Ražota Silokast stikla pudelēs ar 50 un 100 g kartona 1 pudeli ar instrukciju.

Farmakoloģiskās iedarbības Silokasta

Saskaņā ar instrukcijām Silokast stimulē matu augšanu. Livanol silikona savienojumu, un ir stimulējoša ietekme uz matu folikulu. Dimexidum veicina labu iekļūšanu aktīvās vielas uz matu folikulu un saknes. Rīcineļļa ir avots provitamīnu A un D, ​​uzlabo trofikas saknes matiem.

Indikācijas

Silokast ieteicams alopēcija areata bērniem un vairāk nekā 15 gadus veciem pieaugušajiem.

Kontrindikācijas Silokasta

Šīs zāles ir kontrindicēta, ja konstatēta pastiprināta jutība pret sastāvdaļām narkotiku, nesenu miokarda infarktu. Bērni līdz 15 gadu vecumam, grūtniecības un zīdīšanas kā kontrindikāciju.

Piesardzība būtu jāpiemēro Silokast pacientiem vairāk nekā 60 gadus.

Instrukcijas Silokasta: Devas un administrēšana

Saskaņā ar instrukcijām Silokast ārīgi. Būtu jāpiemēro skalpa ar vates tamponu. Zāles piemēro maigu nosusinot (jebkurā gadījumā ne berzēt!) Skalpa 2 reizes dienā. Ieteicamā dienas deva Silokasta 1-5, ārstēšanas ilgums ar šīs narkotikas tiek izvēlēts individuāli atkarībā no intensitātes un ilguma slimības. Kā uzskata Silokast spēkā stāšanās laikā 1-1, 5 mēnešus ilgas ārstēšanas uzsākšanas. Parasti ārstēšanas kurss ir 3-6 mēneši.

In viedoklis Silokast efektīvi palīdz ar alopēcija areata I-II pakāpes 22% gadījumu, 5% izmanto narkotiku neietekmē stāvokli matu augšanu, citos gadījumos, ir daži uzlabojumi. Ja nepieciešams, tos var attiecināt uz atkārtotiem kursiem terapiju.  Risinājums ir ārējai lietošanai Silokast

Blakusparādības Silokasta

Pēc atsauksmēm Silokast reti izraisa vietējās blakusparādības, kas izpaužas kā vieglas dedzināšana, nieze un apsārtums jomā berzes.

Mijiedarbība ar citām zālēm

Nav piemērojams mijiedarbība Silokasta un citi farmakoloģiskie līdzekļi.

Īpaši izstrādāta lietošanas Silokasta

Šķīdums jāsakrata pirms lietošanas, lai vienmērīgi sadalītu visus slāņus.

Яндекс.Метрика