Simvastatīna

Simvastatīns attiecas uz grupu lipīdu līmeni pazeminošus narkotikas.

Farmakoloģiskā darbība simvastatīna

 Simvastatīns attiecas uz grupu lipīdu līmeni pazeminošus narkotikām
 Norādījumus, lai simvastatīna atzīmēja, ka zāles ir viena no statīnu narkotikas, kas novērš vai palēnināt procesu pilnīgi veidošanās HMG-CoA reduktāzes. Bez tam, prekursors tiek uzskatīts analizējamā viela, jo tās struktūra ir slēgta laktons gredzens, kas, ievadot cilvēka organismā, pakāpeniski hidrolizēts.

Kā norādīts instrukcijā simvastatīna, tā lactone gredzens ir struktūra, kas ir gandrīz identisks ar fermentu HMG-CoA reduktāzes elements. Tā rezultātā, konkurētspējīgu antagonisms statine molekula saistās ar konkrētu receptoru frakcijas koenzīma A, kas ir tieši piestiprināts aktīvo fermentu. Otrā daļa molekula statīnu kavē vai pilnīgi novērš pārejas hidroksimetilambrisentānu glutarātu pārvēršanu mevalonātā, kas ir starpprodukts sintēze holesterīna molekulu. Darbības ar HMG-CoA reduktāzes lejupslīdes noved pie diezgan lielu skaitu reakciju. Tā rezultātā, tie ievērojami samazina koncentrāciju holesterīna šūnās, kompensējoša ietekme uz darbības pieaugumu ZBL receptoru un straujo plūsmu katabolismu holesterīna (ZBL) holesterīns.

Statīniem nav negatīva ietekme uz aknu un lipoproteīnu lipāzi šajā katabolisma un sintēzi brīvo taukskābju. Tā rezultātā, to ietekme uz līmenis otrā Tg un netieši ar savu galveno prasību, kuras mērķis ir samazināt līmeni ZBL-C. Daudzi medicīniskie pētījumi ir apstiprināts, ka simvastatīns var paaugstināt ABL-C, līdz pat 14%. Statīni, nodrošinot lipīdu līmeni pazeminoša iedarbība, labi ietekmē arī asinsvadus, palielina jaudu asins reoloģiju ir antiproliferatīviem, antioksidanta spējas. Norādījumus, lai simvastatīna fiksēts, ka instruments uzlabo endotēlija funkciju jau pēc mēneša nepārtrauktas ārstēšanas.

Pēc piemērošana simvastatīna pacientiem tika ierakstīts normalizāciju sirds un asinsvadu sistēmu (šajā gadījumā līmenis ABL-C nav spēlē jebkuru lomu).

Norādes simvastatīna

Indikācijas simvastatīna ir primārais hiperholesterolēmijas, hipertrigliceridèmijas kad ārstēšana ar diētu nesniedz atbilstošus rezultātus.

Kontrindikācijas simvastatīna

Ir stingri aizliegts lietot simvastatīnu pacientiem ar aktīvu patoloģisko procesu aknās grūtniecības un zīdīšanas laikā, ja ir stabila transamināžu palielināšanās un gadījumā, ja konstatēta pastiprināta jutība pret atsevišķām sastāvdaļām simvastatīna.

Dozēšana un dozēšanas režīms no simvastatīna

Simvastatīna par norādēm ir pilnīgi individuāls raksturs un tikai pēc izskatīšanas pacientam. Pirmkārt, pacients tiek ieteikts no 5 līdz 20 mg zāļu ne vairāk kā 1 reizi uz 24 stundām. Ja ir akūta nepieciešamība, deva pakāpeniski palielināts, atstājot telpu mēnesī. Maksimālais pieļaujamais ātrums nedrīkst pārsniegt 40 mg dienā. Pacienti, kas patērē papildu imūnsupresīvu terapiju jāsāk ar 5 mg dienā. Dienas deva nedrīkst pārsniegt 5 mg.

Cilvēkiem ar smagu nieru mazspēju izrakstīt simvastatīnu 5-10 mg dienā.

Mijiedarbība ar citām zālēm

Simvastatīna ar netiešiem antikoagulantiem ievērojami palielina tā ietekmi uz cilvēka ķermeni. Ja jūs izmantot šo narkotiku ar itrakonazolu, citostatiķi, fibrātu, imūnsupresijas, kā arī palielināt devu niacīns var izraisīt attīstību miopātijas.

Simvastatīna un dioksīna rada in koncentrācijas dioksīnu asins plazmā palielināšanos. Līdz šim, medicīniskajā praksē reģistrēti vienu gadījumu, kad pacients mēģinājis simvastatīnu un sildenafilu, un tas izraisīja rašanos rabdomiolīzes.

Blakusparādības simvastatīna

 Simvastatīna par norādēm ir pilnīgi individuāls raksturs un tikai pēc izskatīšanas pacienta
 Starp novēroto pēc lietošanas simvastatīna slikta dūša, aizcietējums, caureja, ēstgribas zudums, meteorisms, akūtas sāpes vēderā, paaugstināts ASAT, ALAT, ALP, GGT visbiežāk blakusparādības.

Turklāt novēroja smagas galvassāpes, krampji, reibonis, perifēra neiropātija un parestēzijas. Dažos gadījumos, ja lietojat zāles rodas pārejoša hipotensija.

Attiecībā uz muskuļu un skeleta sistēmas, šeit ir rabdomiolīze, mialģija, pastiprināta aktivitāte KFK, miopātija notiek. Diezgan reti alerģiskas izpausmes organismā: vaskulīts angionevratichesky pietūkums, nātrene, artrīts, trombocitopēnija. Vēl retāk ir elpas trūkums, paaugstināts eritrocītu grimšanas ātrums, un drudzis.

Āda var parādīt izsitumi, nieze, fotosensitivitāte, skalošanai ādas. Dokumentēta arī pacientu skaits gadījumus anēmija.

Brīdinājumi

Pacientiem nepieciešama turpmākas apspriedes ar dažādām aknu slimībām, alkoholismu, hipotensija, pazeminātā vai palielinātu skeleta muskuļu tonuss, ja pacients ir atrasts smaga forma nieru slimību vai epilepsiju. Atbilstošā terapijas laikā nepieciešama pastāvīga uzraudzība normālu darbību aknās. Pacienti, kuri lieto koagulantu un simvastatīnu, ir nepieciešama pastāvīga uzraudzību protrombīna laiku.

Ja izmanto simvastatīnu palielina aktivitāti kreatīnkināzi, vai ir aizdomas par miopātiju, nieru mazspēju, zāles būtu jāatceļ.

Tas ir labāk neizmantot narkotikas ar nikotīnskābi, imūnsupresijas, pretsēnīšu zāles ir azola atvasinājums, un fibrāti.

Яндекс.Метрика