Simvastol

Simvastol - narkotiku samazināt holesterīna un asins lipīdu.

Farmakoloģiskā darbība

Aktīvā viela ir simvastatīna Simvastola - savienojuma, ko iegūst fermentācijas procesā, pelējumu Aspergillus terreus. Šī ķīmiskā bloķējot vienu no sākumposmā sintēzes holesterīna līmeni organismā, proti nomāc enzīmu būdama katalizators mevalonātā. Tā veicina pazemina triglicerīdu, ZBL, un ļoti zema blīvuma lipoproteīnu (ZBL un ĻZBL) un holesterīna koncentrācijas asins plazmā. Raksturīgi, Simvastol nedrīkst novest pie veidošanos potenciāli toksisko sterīnu. Tas palielina līmeni augsta blīvuma lipoproteīnu (ABL). Tā veicina optimizāciju ZBL uz ABL holesterīna un kopējā holesterīna uz ABL holesterīna.

 Simvastol tabletes (20 mg)

Saskaņā ar pārskatiem Simvastole no ekspertiem, narkotiku sāk būtiski terapeitisko efektu 2 nedēļas pēc sākuma uzņemšanas, sasniedzot maksimumu pēc 4-6 nedēļām. Narkotiku darbība ir atgriezeniska pēc pārtraukšanas narkotiku rādītājiem holesterīna un lipīdu atgriezties iepriekšējās vērtības.

Atlaidiet forma un sastāvs Simvastola

Simvastol pieejamas kā tabletes rozā, dzeltenā un brūnā krāsā atkarīgs aktīvās vielas tablešu sastāvā. Pink satur 10 mg simvastatīna, dzeltenā - 20 mg, brūns - 40 mg attiecīgi.

Neatkarīgi no simvastatīna ar tabletēm ietver palīgvielas Simvastol: askorbīnskābe, citronskābes monohidrāts, laktozes monohidrāts, butilhidroksianizolu, magnija stearāts, mikrokristāliskā celuloze, preželatinizēta ciete, krāsvielas.

Tabletes iepakotas uz 14sht, 1 iepakojums satur 1 vai 2 blisteri.

Analogus Simvastola

Ar analogiem Simvastola ietver vairākus narkotiku ar to pašu aktīvo sastāvdaļu sastāvu - simvastatīna, bet ko ražo citi ražotāji un atšķirīgajām papildu komponentiem: Aktalipid, AvestatinAterostat, Vasilip, Vero simvastatīna, Zovatin, Zorstat Ovenkor, Zocor, Zocor forte SimvaGEKSAL, Simvakol, Simvalimit, Simvakard, Simvastatīns simvastatīns-Verein, Simvor, Simgal, Simla, simvastatīns alkaloīds Simplakor, Holvasim, Sinkard, simvastatīna Pfizer.

Indikācijas

Saskaņā ar instrukciju Simvastol indicēts šādos patoloģijas:

 • Primārā hiperholesterinēmija IIa un IIb veida pacientiem ar risku koronārās aterosklerozes ar neefektivitāti nav narkomānijas ārstēšanas, proti, diēta, kuras mērķis ir svara zudums kopā ar paaugstinātu fizisko aktivitāti;
 • Hiperholesterolēmijas apvienojumā ar hipertrigliceridēmiju, un neefektivitāti nav farmakoloģisko ārstēšanu;
 • Kad diagnosticēta koronārā sirds slimība (KSS), lai lēni progresēšanu koronārās aterosklerozes, novēršanu smagiem traucējumiem, sirds un asinsvadu sistēmas: insulta, miokarda infarkta, pārejošu (pārejošu) sirdslēkmes un išēmisku smadzeņu;
 • Gatavojoties revaskularizācijas procedūru, lai samazinātu risku pēcoperācijas komplikācijas.

Lietošanas instrukcijas Simvastola

Atsauksmes Simvastole ar kardiologi norāda, ka zāles ir efektīvāka ar diētu, kuras mērķis ir samazināt kopējo holesterīna līmeni asinīs. Šāda diēta būtu jāuztur visā ārstēšanas kursa ar šo narkotiku. Saskaņā ar instrukciju Simvastol perorāli reizi dienā, vakarā, izspiež tableti ar pietiekamu ūdens.

Devas tiek izvēlēts atbilstoši individuālajiem norādēm, vidējā deva ir robežās no 5 līdz 20 mg dienā. Ārstēšana Simvastolom sākt ar mazām devām, trūkst efektivitātes klīniskās atbildes reakcijas 4 nedēļu laikā, palielināt devu līdz 10 mg dienā, jūs varat palielināt devu ik pēc 4 nedēļām saskaņā ar laboratorijas asins parametru uzraudzību. Maksimālā dienas deva parasti ir 40 mg Simvastola, ar zināmiem nosacījumiem ir atļauts palielināt līdz 80 mg.

Blakus efekti

Terapijā Simvastolom un kolēģiem atzīmēja šādus nevēlamas sekas:

 • Par daļu no gremošanas sistēmas - simptomu dispepsija, hepatīta, pankreatīts;
 • Nervu sistēma - galvassāpes, reibonis, miega traucējumi, nogurums, parestēzija, krampji, garšas sajūtas pārmaiņas, neskaidra redze, perifērā neiropātija;
 • Sirds-asinsvadu sistēma - tahikardija, elpas trūkums;
 • No laboratorijas rādītājiem - paaugstināts aktivitātes sārmainās fosfatāzes, kreatīnfosfokināzes, aknu transamināžu, palielināts eritrocītu grimšanas ātrums, trombocitopēnija, eozinofīlija;
 • Par daļu no balsta un kustību sistēmas - muskuļu un locītavu sāpes, myasthenia, miopātija, rabdomiolīze, artrīts;
 • Par daļu no imūnās sistēmas - lietošana Simvastola var izraisīt daudzi alerģiskas un autoimūnām procesi: izsitumi, drudzis, fotosensitivitāte, angioedēma, vaskulīts, polymyalgia rheumatica, lupus līdzīgs sindroms;
 • Par ādas - ādas nieze, izsitumi, dermatomiozīts, alopēcija;

Citi: pietvīkums, anēmija, libido un potences zudums, traucēta nieru darbība.

Kontrindikācijas Simvastola

Saskaņā ar instrukcijām Simvastol kontrindicēta šādos apstākļos:

 Simvastol tabletes (10 mg)

 • Individuāla paaugstināta jutība pret simvastatīna un citu statīnu narkotiku skaitu;
 • Aknu darbības;
 • Miopātija;
 • Porfīrija;
 • Grūtniecība un zīdīšanas periods.

Nav veikt pētījumus par drošību Simvastola cilvēkos, kas jaunāki par 18 gadiem, tāpēc ņemot to par nevēlamu, ka pacientu kategorija.

Paralēlajā izmantošanu citām zālēm un analogiem Simvastol izvirza ļoti piesardzīgi, jo no tā kombinācija ar kādu no narkotikām izraisa pieaugumu toksisko iedarbību uz organismu pieaugums, citos gadījumos ir pārkāptas viņu asimilāciju un metabolisma narkotikām.

Uzglabāšana un atbrīvošanas

Tabletes Simvastol uzglabā sausā vietā, nepieejamā tiešas gaismas, temperatūrā, kas nepārsniedz 20 ° C. Uzglabāšanas laiks 3 gadi.

Sargāt no bērniem.

Simvastol tikai ar ārsta recepti, kas nav paredzēti neatkarīgai lietošanai.

Яндекс.Метрика