Sinekod

Sinekod lietošanas instrukcijas

Farmakoloģiskās iedarbības Sinekoda

Sinekod - pretklepus tieša prasība. Aktīvā viela butamirata. Narkotiku tieši ietekmē klepus centru, bloķējot to, kamēr nav kavējot elpošanas centru. Arī tas ir bronhodilatējošais un pretiekaisuma iedarbība, pielāgojot labāku spirometrijas.  Sīrups Sinekod

Pēc uzņemt narkotikas strauji uzsūcas kuņģa-zarnu traktā. Par aktīvo vielu butamirata augstu sakarā ar plazmas olbaltumvielām. Narkotiku asinīs koncentrācija sasniedz maksimumu pēc 1, 5 stundas. Sinekod metabolizējas organismā, veidojot farmakoloģiski aktīvu metabolītu. Atkārtoti Sinekoda nemaina farmakokinētiku. Pusperiods zāļu notiek 6 stundu laikā. Rakstiet galvenokārt nieres nemainīgs un kā metabolīti.

Indikācijas

To izmanto sausā neproduktīvu klepu jebkuras etioloģijas: sauss klepus ar garo klepu, hronisku smēķētāji klepus, klepus izraisa augšējo elpceļu infekcijas.

Saskaņā ar instrukcijām, Sinekod pierādīts apspiest klepus refleksu ar pirmsoperācijas un pēcoperācijas periodā, bronhoskopija un ķirurģiskas iejaukšanās laikā.

Kontrindikācijas Sinekoda

Paaugstināta jutība no šīs narkotikas sastāvdaļu. Plaušu asiņošana. Sinekod Sīrups ir kontrindicēta bērniem līdz 3 gadu vecumam. Pilieni iekšķīgai lietošanai, ir kontrindicēta zīdaiņiem, kas jaunāki par diviem mēnešiem.

Ja grūtniecība ir kontrindicēta Sinekod pirmajos trīs mēnešos. Uz laiku, kas ilgāks par trim mēnešiem, atsauksmes par Sinekode norāda iespēju iecelšanu amatā, ko ārstējošais ārsts, pēc samērošanai iespējamo ietekmi uz augli un nepieciešamību mātei.

Pieņemami pieteikums diabēta Sinekoda, ārstiem vērtējumiem norāda ārstēšanas drošumu, kā saldinātājs, tā izmanto sorbitolu un saharīns.

Devas instrukcijas un izmantot Sinekoda

Darbībās uz elpošanas orgāniem, pieaugušam pacientam ievada narkotikas intravenozi vai intramuskulāri, 10-20 miligrami risinājuma.

Drops Sinekod veikti atbilstoši devas - bērniem no sešiem mēnešiem līdz gadam, un kuru svars ir līdz 8 kilogramiem saņemt desmit pilienus narkotiku, četras reizes dienā. Bērniem no viena līdz trīs un sver līdz 15 kilogramiem, dot piecpadsmit pilieni narkotiku četras reizes dienā. Vecāki par trim gadiem, - noteikts divdesmit pieci pilienus četras reizes dienā.

Sīrups Sinekod parakstītas bērniem trim līdz sešiem gadiem, 5 ml trīs reizes dienā. No sešiem līdz deviņiem gadiem, 10 ml, trīs reizes dienā. Pusaudži no 9 līdz 15 gadiem, 15 ml, trīs reizes dienā. Pieauguši pacienti var saņemt 15 mililitrus sīrupa, četras reizes dienā.

Tabletes Sinekod - pieaugušajiem var pieņemt desmit miligrami no rīta un vakarā, bērni vecumā no 1205 mg trīs reizes dienā.  Drops Sinekod

Sinekod jālieto pirms ēšanas, piliens var izšķīdināt nelielā ūdens daudzumā. Deva un likme vienošanās ar ārstējošā ārsta.

Blakus efekti

Pieteikums Sinekoda var izraisīt blakusparādības: nogurums, galvassāpes, reibonis, slikta dūša ar vemšanu iespējams, ir pārkāpts izkārnījumos, nieze, nātrene, izsitumi.

Pārdozēšana Sinekodom

Pārdozēšanas Sinekoda pacientu ir slikta dūša, vemšana, miegainība, asinsspiediena pazemināšanās, samaņas zudums.

Ieteicams Pārdozēšanas gadījumā kuņģa skalošana, mutvārdu enterosorbents. Atkarībā no indikācijas, izmantojiet osmozes caurejas līdzekļus un, ja nepieciešams, veic darbības, lai uzturētu elpošanu un sirds darbību.

Uzglabāšanas nosacījumi

Ieteicamā uzglabāšanas Sinekod sagatavošana sausā vietā, temperatūrā 15-30 C.

Яндекс.Метрика