Singulair

Starptautiskais nosaukums - Montelukasts (Montelukasts). Aktīvā viela - montelukasta nātrija sāli.  Singulair 5 mg

Farmakoloģiskā darbība SINGULAIR

Bronhiālās astmas leykotrienoposredovannye sekas izraisīs mehānisms bronhu spazmas atbrīvota krēpas, samazina caurplūstamības bronhos un palielināt skaitu eozinofilu. Montelukasts - aktīvs savienojums saistās ar augstu selektivitāti uz SysLT1 receptoriem izraisa receptoru bloķēšanu tsisteinilleykotrienovyh elpošanas traktu, narkotiku nosaka tās spēju kavēt bronhostenozes cilvēkiem ar astmu. Pat mazas devas 5 mg ievērojami bloķēt bronhostenozes izraisa LTD4. Pēc iekšķīgas lietošanas, preparāts ir bronhodilatāciju pieņemšana, kas ilgst apmēram divas stundas.

Tātad, par ko liecināja atsauksmes Singulair var kavēt bronhostenozes jebkurā posmā, gan agri un vēlu, samazinot atbildes uz antigēniem.

Farmakokinētika

Pēc SINGULAIR ātri uzsūcas organismā. Veicot tablete gavēja pieaugušo, fiksēta maksimālā koncentrācija asinīs pēc 3 stundām. Biopieejamība ir 64% materiāla. Efektivitāte un drošība ir apstiprināta klīniskajos pētījumos grupās, kas saņēma apvalkotās tabletes 10 mg, neatkarīgi no ēšanas. Aptuveni 99% no zāļu saistās ar plazmas olbaltumvielām. Tāpat tās kolēģiem Singulair tiek intensīvi metabolizēts. Pētījumi ir parādījuši, ka loma metabolītu in terapeitisko iedarbību SINGULAIR minimāla.

Lietojot perorāli deva vienskaitļa, izotopu iezīmēta, 86% ir noteikts izdalīšanos ar fekālijām piecas dienas 0 un aptuveni 2% ar urīnu ietvaros. Šis fakts liecina, ka metabolīti izdalās gandrīz pilnībā ar žulti.

Saņemšana SINGULAIR devās 20-60 reizes lielāks nekā ieteikts, parāda samazināšanos plazmā teofilīnu. Tomēr šī ietekme nav novērota, ja normāls deva nepārsniedz 10 mg dienā.

Indikācijas SINGULAIR

Apvalkotās tabletes: pieaugušajiem un bērniem no 15 gadu vecuma, saskaņā ar norādījumiem Singulair var izmantot kā adjuvantai terapijai noturīgas astmas smaguma dažādos veidos, slikti kontrolēts ar inhalējamiem kortikosteroīdiem vai adrenerģisko agonistu, un arī, lai ārstētu sezonālā alerģiskā rinīta izcelsmes pacientiem ar bronhiālo astmu .
  Tāpat, kā preventīvs astmas lēkme celta pēc fiziskas slodzes.

Singulair košļājamās tabletes:

  • ir rakstīts par bērniem vecumā no 2 līdz 15 gadiem, kā papildinājums ārstēšanai persistējošu astmu dažāda smaguma;
  • kā alternatīvu ārstēšanu ar zemu devu inhalējamiem kortikosteroīdiem vieglu astmu;
  • nepanesības gadījumā inhalatoru kā profilaksi pirms izmantošanas pacientiem ar astmu.

Lietošanas instrukcijas Singulair

Apvalkotās tabletes. Bērniem no 15 gadiem un pieaugušajiem, vienu tableti (10 mg) dienā.

Košļājamās tabletes. Bērni 2-15 gadi, ko izmanto tikai pieaugušo uzraudzībā.
  Maziem bērniem no 2 līdz 5 gadu vecumam saņem vienu tableti SINGULAIR (4 mg) vienu reizi dienā - vienu stundu pirms vakariņām, vai pēc divām stundām. Bērniem no 6 līdz 14 gadiem, saņem 1 tableti (5 mg) vienreiz vakarā uz stundu pirms ēšanas vai divas stundas pēc. Nepieciešamība pēc individuāla atlases devu pieejami.  Singulair 10 mg

Kontrindikācijas no vienskaitlī

  • Augsts jutīgums pret narkotikām.
  • Bērni līdz 2 gadu vecumam, jebkurā formā.
  • Bērni līdz 15 gadu vecumam, apvalkotās tabletes.
  • 10 mg tabletes tiek pieņemti tikai pēc konsultēšanās ar ārstu.

Blakus efekti

Ir: galvassāpes, sāpes vēderā, pastiprināta asiņošana, anafilakse, reibonis, hipotensija, tahikardija, caureja, dispepsija, sausa mute, vemšana, slikta dūša, bezmiegs, murgi, halucinācijas, aizkaitināmība, bezmiegs, uzbudinājums, agresīva uzvedība, depresija trīce, krampji, reti - vēlme par pašnāvību. Ir ādas izpausmes formā izsitumi, nātrene, zilumi, tūska.

Brīdinājumi

Singulair nav mazina astmas lēkmes, tai piemērot atbilstošus medikamentus. Tas arī nav ieteicams strauji virzīties uz inhalējamiem vai perorāliem kortikosteroīdiem un to analogu vienskaitlī. Terapeitiskais efekts SINGULAIR kontrole astmas lēkme darbojas dienas laikā. Atšķirībā no analogās, Singulair tiek pieņemts bez atsauces uz pārtikas uzņemšanu. Tas nav ieteicams pārtraukt uzņemšanu ir vienskaitlī pat ar paasinājumu astmu vai nodot kontrolētu posmu. Devas pielāgošana nav nepieciešama gados vecākiem pacientiem un pacientiem ar aknu vai nieru mazspēju vieglas.

Singulair var būt papildus ieelpot glikokortikosteroīdu terapiju.

Grūtniecība un zīdīšanas periods

Ir diezgan praktiska atsauksmes par vienskaitlī, kā līdzekli terapijas grūtniecības un zīdīšanas laikā, tādēļ iecelšana ir jāsamēro ar ieguvumu mātei un iespējamo kaitējumu bērnam.

Nav pētījumu datu par iekļūšanu SINGULAIR mātes pienā, tāpēc, kad pēc vajadzības piemērot, lai konstatētu riskus un ieguvumus.

Nav piemērojams vienskaitlī ietekme uz koncentrācijas un spēju vadīt transportlīdzekļus, bet dažiem pacientiem, vienlaikus ņemot var rasties miegainību un reiboni, jo labāk atturēties no satiksmes vadīšanas terapijas laikā.

Pārdozēšana vienskaitlī

Informācija par pārdozēšanas ārstēšanu nav vienskaitlī. Vairumā gadījumu pārdozēšanas SINGULAIR atsauksmes liecina, ka pastāv netika novērotas blakusparādības. Dažos gadījumos, rezultāts pārdozēšanas var būt sāpes vēderā, slāpes, miegainība, vemšana, galvassāpes, hiperaktivitāte.

Instrukcijas vienskaitlī nav datu par iespējamo likvidēšanu narkotikas ar peritoneālās dialīzes vai hemodialīzes palīdzību.

Uzglabāšanas nosacījumi

Ieteicams Singulair instrukcijas glabājas tikai savā oriģinālajā iepakojumā, pie temperatūras diapazonā no +15 un +30 ° C.

Яндекс.Метрика