Sinokrom

Sinokrom - narkotiku ārstēšanai deģeneratīvo slimību locītavu.  Sinokrom 1 ml

Farmakoloģiskās īpašības Sinokroma

Šīs zāles pieder zāļu grupai, kas aizstāj sinoviālo šķidrumu locītavās. Būtībā, tas chondroprotector, ti nozīmē kas ieeļļo skrimšļus no locītavu, un tādējādi uzlabo mobilitāti, mazina stīvumu un sāpes skarto locītavu kustību laikā.

Sinokrom satur aktīvo vielu - nātrija hialuronātu. Šis lielmolekulāri polisaharīdu uz fizikāli ķīmiskajām īpašībām viscoelastic un norādījumu uz Sinokromu rekomendē to kā implants ievietošanas sinoviālā telpā skarto locītavu.

Produktu ieeļļo un spilveni bojāts skrimšļi virsma, novēršot tās nodilumu un retināšana, tādējādi laužot ķēdi patoloģiskā attīstības osteoartrīta. Šīs zāles uzlabo stāvoklis audu skarto locītavu, stimulē to skrimšļa veidošanos sinoviālā šķidruma un sevis hialuronāta, tādējādi atjaunojot nelīdzsvarotību. No locītavu skrimšļa iznīcināšana palēninās uz ilgu laiku, tāpēc atsauksmes Sinokrom samazina pacienta nepieciešamību administrēšanai nesteroīdiem pretiekaisuma līdzekļiem, kas ir daudz blakusparādības, un iespējams laika atliek operācijas protezēšanas locītavu.

Produkta veids

Preparāts ir izgatavots kā 1% līdz 2% šķīdumu, atbrīvojot to šļirces. Kā analogus Sinokrom - bezpirogēnu, izotonisku, sterilā šķīdumā. Ārstēšanai lielo locītavu (ceļgalu, hip) ražoti 2 ml šļirces mazos locītavām (pleznas, elkoņa kaula, šķautne) 1 ml šķīduma pietiekami, tāpēc vairāk rentabla un ērtāk izmantot analogo mini Sinokromom. Jebkāda veida ilgstošas ​​darbības ar priedēkli "Forte", gadījumā savu pieteikumu par kursa 3 injekciju pietiekami. Adata injekcija nav iekļauta.

Indikācijas Sinokroma

Sinokrom instrukcijas izmantoto deģeneratīvām un traumatiskiem bojājumiem, locītavu (artrīts, ti, nav iekaisīgas slimības veidu), gadījumā, ierobežojot locītavu kustīgumu un pievienoto sāpes. Viņš ir spējīgs uz laiku aizstāj kopīgo šķidrumu, piemēram, pirms operācijas protezēšana, uzlabojot kvalitāti gaidot pacienta dzīvību. Laba atsauksmes Sinokrom ir, ārstējot pacientus, kuri ved aktīvu dzīvesveidu, un tāpēc regulāri pārslodzes skarto locītavu.

Kontrindikācijas Sinokroma

Nelietojiet narkotikas gadījumos infekcijas bojājumiem locītavām, ar neiecietību uz zāļu sastāvdaļu. Ir arī Nav atsauksmes Sinokrome grūtniecēm un personām, kas jaunākas par 18 gadiem, un šādā gadījumā ieguvums pieteikumā būtu saistīta ar iespējamo blakusparādību risku. Sinokrom par norādījumiem nav vispārēju ietekmi uz ķermeni, bet darbojas tikai lokāli locītavu.  Sinokrom 2 ml

Lietošanas instrukcijas Sinokroma

Šīs zāles, tāpat kā citas, analogas Sinokroma, jāievada tikai apmācīts un pilnvarots personāls un tikai pēc ārsta norādījuma, kā jums ir nepieciešams, lai šo narkotiku injicē tieši kopīgajā telpā. Lai gan nepieciešamība slimnīcā ārstēšanas kursa laikā nav, jums joprojām ir nepieciešams injicēt slimnīcā, piemēram, ambulatori. Ir nepieciešams radīt apstākļus aseptiskā manipulācijas un novērstu iespēju noslēgt kopīgu infekcijas. Tas var būt nepieciešams arī, lai novērstu narkotiku atpakaļ no locītavu, kad izteikts sāpes.

Atkarībā no lieluma locītavas ievadītās 1 vai 2 ml šķīduma reizi nedēļā 3 līdz 5 nedēļas pēc kārtas. Maksimālais skaits injekciju vienā kursā - 5 min - 3. Sinokrom atsauksmes pēc trešās injekcijas ir izteikta ietekme, bet tā pozitīvā iedarbība ilgst līdz 6 mēnešiem pēc ārstēšanas. Vienlaikus tas var injicēt vairākas locītavas. Ar lēmumu ārstējošais ārsts var atkārtot kursu ne agrāk kā 1 mēnesi. Pieteikums Sinokroma iespējams, vienlaikus ar citām zālēm, kas locītavā pārvaldē.

Blakus efekti

Laikā ārstēšana Sinokromom pārskatīšanas reizēm iespējamiem simptomiem injekcijas vietā, piemēram, sāpes, apsārtums, pietūkums, siltuma sajūta. Lai novērstu to rašanos, pēc injekcijas ir vēlams padarīt ievadīšanas vietas ledus 5 - 10 minūtes. Ja ieviešana ir saistīta ar stiprām sāpēm, zāļu šķīdums būtu jāizņem no kopīgas telpas. Tāpat tās kolēģiem Sinokrom - bioloģiskā produktu, tas tiek ražots ar biofermentation, lai ārstējošais ārsts jāapzinās tās iespējamo imunoloģisko īpašību.

Яндекс.Метрика