Sinuforte

Farmakoloģiskās īpašības

Sinuforte preparāts ieguves aktīvo vielu no bumbuļiem no ciklamenām Eiropas sulu un liofilizētu. Sakarā ar to, ka medikaments ir izgatavoti no augu organismu ietekmēt vairākas aktīvas sastāvdaļas kopā, efekts no kuriem katrs ir saistīts ar grūtībām, lai atdalītu bioloģiski atdalīšana nav iespējams. Visvairāk pētīta tikai aktīvās saponīnus ciklamenām. Produkts ir unikāls ar to, ka nav analogu Sinuforte nevar salīdzināt ar viņu efektivitāti.  Lyophilizate Sinuforte

Pieteikums Sinuforte faktiskais prakse LOR slimībām. Darbības mehānisms tā pieder grupai reflekss lokāli kairinošs narkotikām. Aktīvās sastāvdaļas sagatavošanas kairināt jutīgu nervu galiem, kas atrodas deguna gļotādā, tādējādi uzlabojot veidošanos šķidro sekrēta gļotādas uzlabo krēpas no gļotām, jo ​​normalizēšanai tās viskozitāti. Kā rezultātā palielinājās ražošanas šķidrā gļotu sekrēcijas uzlabo mucociliary transportu un, tātad, drenāžas deguna blakusdobumu, nemainīgs saturs to sinusīts efektīvi evakuēti aizdegunes. Ir zināms, ka pieteikums ir Sinuforte un anti-tūskas rīcību.

Šīs zāles lokāli kairinošs parasimpātiskās veģetatīvo nervu sistēmu šķiedrām, kas inervēt asinsvadus deguna gļotādas, izraisa asinsvadu paplašināšanos. Tas palielina asins plūsmu uz gļotādas, kas arī aktivizē gļotu dziedzeri deguna un deguna blakusdobumu. Jau pie 0, 5 - 2 stundas pēc pieteikumu Sinuforte atkarībā reaktivitāti cilvēka organismā ir uzlabota sekretoro darbību un līdz ar to terapeitiskā iedarbība uz ķermeni, kas nevar nevienu no analogiem Sinuforte.

Indikācijas Sinuforte

Kopā ar citiem medikamentiem, ir ieteicams, lai ārstētu iekaisuma slimību deguna dobuma un deguna blakusdobumu - frontālajā sinusīts, sinusīts, sfenoiditah, etmoiditah un rhinosinusitis apvienojumā ar līmi auss. Šīs zāles ir papildu darbība, tas nevar akūtā fāzē slimības, ko izmanto kā vienu narkotiku. Kā monoterapiju var lietot tikai ārsta uzraudzībā maksātāja iekaisuma izmaiņas.

Labas atsauksmes Sinuforte saņemti rehabilitācijai pacientiem pēc operācijām par deguna blakusdobumu.

Kontrindikācijas Instrukciju Sinuforte - Individual paaugstinātas jutības, deguna polipi, cistas, deguna blakusdobumu, alerģiskas rhinosinusitis izcelsmi, augsts asinsspiediens, vecuma no pacienta līdz 12 gadiem.

Instrukcija Sinuforte

No liofilizētu pulveri, pievienojot šķīdinātāju, kas nāk ar to, sagatavo smidzināšanas pudeli smidzināšanas degunā .  Pēc tam, kad šķīdinātājs tika ielej pudeli, tas ir pieskrūvēta smidzināšanas dispenser .  Pirms injekcijas degunā jāveic 2-3 strūkla testa narkotiku gaisā .  Tā rezultātā, viena pieskāriena atbrīvots no narkotiku flakona tilpumā 2-3 pilieni, kas atbilst vienai devai .  Šādas devas uz vienu paciņu 36-38 .  Lai ievadītu zāles saskaņā ar norādījumiem Sinuforte pacienta stāvus dozators nonāk deguna eja, tur viņa elpu un preses dozatoru vienreiz un tad dara to pašu ar otro priekšgala insulta .  Procedūra būtu jāievēro ne vairāk kā vienu reizi dienā, ir shēma, ar kuru ir iespējams izmantot dienas Sinuforte .  Ārstēšanas kurss ilgst no 6 līdz 8 dienām, ja jūs injicēt zāles par katru dienu, un no 12 līdz 16 dienām, ja jūs to dienā .  Viena pudele ir pietiekami kursa .  Ieteicams individuālai lietošanai flakons katram pacientam, lai novērstu pārnešanas risku .  Pirms produkta izmantošanas, ir nepieciešams konsultēties ar ārstu, viņš brīdināja par iespējamām kontrindikācijām un blakusparādībām .  Kopumā starp LOR ārsti ir labas atsauksmes par Sinuforte .

Nelietojiet šīs zāles ar vai pirms vietējā anestēzija un vazokonstriktors pilieni - darbības mehānisms atsauksmju par Sinuforte var mainīties. Nav kontrindicēts kombinācijā ar antibiotikām.  Spray Sinuforte

Nav ieteicams lietot ārstēšanā grūtniecēm un barojošas mātes, kā Sinuforte atsauksmes šai pacientu nav.

Analogā Sinuforte - Sinupret pilieni un pilieni ciklamenām iekšķīgai lietošanai, līdzīgi tai par darbības mehānismu. Nē analogā Sinuforte nav ieteicams bez ārsta ieteikuma.

Uzglabāšanas nosacījumi

Norādījumus, lai Sinuforte ieteicams neatšķaidītu narkotiku veikalu tumšā vietā temperatūrā līdz 25 ° C līdz 5 gadiem, sākot no ražošanas gatavu risinājumu - no 2 līdz 8 ° C temperatūrā ne ilgāk par 2 nedēļām. Sekot bērniem nepieejamā vietā!

Яндекс.Метрика