Sirdalud

Starptautiskais nosaukums: Tizanidīns (Tizanidīns).  Form release sirdalud

Farmakoloģiskā darbība

Aktīvā viela sirdalud - Tizanidīna - centrālā miorelaksējošu rīcība ietekmē skeleta muskulaturu.Osnovnoe efektu presinaptiskās A2 - receptorus no muguras smadzenēm, mudinot viņus Tizanidīna nomāc ražošanu aminoskābēm, kas stimulē NMDA receptorus. Tā rezultātā, apspiešana muguras neironiem vidējā līmenī, tāpēc pārsūtīšana tiek apspiesta ar ierosmes polysynaptic.

Kā arī tās analogiem Sirdalud ir mērens pretsāpju efektu un samazināt spazmas un kloniski krampji.

Farmakokinētika sirdalud

Kad iekšējais uzņemšanas Sirdalud absorbē lielu ātrumu un gandrīz pilnībā. Sirdalud maksimālā koncentrācija asinīs notiek 8 stundu laikā. Biopieejamība ir izteikts, jo vielmaiņa un eja caur aknām ir aptuveni 34%.

Sirdalud atbrīvots no devas kapsulas ilgu laiku, kas atvieglo farmakokinētisko profilu, un atbalsta stabilitāti terapeitiskās zāļu koncentrācijas asinīs par 24 stundām.

Laboratorijā pārskati Sirdalud ātri un ar augstu procents tiek metabolizēts aknās.

Izdalās galvenokārt caur nierēm, ar vidēji apmēram 3 stundas. Aptuveni 70% no devas tiek izvadīts metabolītu paliek nemainīgs par 2, 7% no vielas.

Dzimums neietekmē pacienta farmakokinētiku.

Nieru mazspēju, maksimālā koncentrācija plazmā ir palielināta aptuveni divas reizes, un eliminācijas pusperiods palielinās līdz 14 stundām.

Tāpat analogus sirdalud ēdienreizes neietekmē farmakokinētiku un uzsūkšanos narkotikas nemainās.

Sirdalud lietošanas indikācijas

Sagatavošanās Sirdalud izmanto skeleta muskuļu spazmas, ko izraisa neiroloģiski traucējumi, piemēram, multiplās sklerozes, cerebrālo trieku, muguras smadzeņu slimības, slikta apgrozībā smadzenēs, hronisku mielopātiju, un citi.

Un arī sāpīgas muskuļu spazmas citā etimoloģija:

  • funkcionālas vai statiskā slimība mugurkaula;
  • Pēcoperācijas periods.

Dozēšanas sirdalud

Kad skeleta muskuļu spazmas izraisa neiroloģiski traucējumi, ārsts izvēlas individuālu devu, koncentrējoties uz klīnisko ainu. Saskaņā ar instrukcijām piešķirtajiem Sirdalud devu līdz 6 mg dienā, kas ir sadalīts trīs daļās. Pēc 3 līdz 7 dienām, iespējams, palielinot devu, 2-4 mg. Uzskata par optimālu terapeitiskā deva 12-24 mg dienā 3-4 atsevišķās devās ar regulāriem intervāliem starp tām. Nevēlamā ir deva, kas pārsniedz 36 mg dienā.  Iepakošanas sirdalud

Ar sāpīgu muskuļu spazmas piemērota 2-4 mg 3 reizes dienā. Pēc skaidra spazmas var saņemt gulētiešanas turpmāko 2-4 mg.

Gados vecāki pacienti zāles ir dota, pamatojoties uz pieņēmumu, ka šo personu kategoriju lēni nieru klīrensa. Šajā sakarā no nevēlamas vecāka gadagājuma sirdalud izmantošana uz norādēm par nieru darbības.

Pacientiem, kas cieš no nieru darbības traucējumiem, sākotnējā deva tiek piešķirts 2 mg / 24 stundas laikā, ar laiku var palielināt devu, pamatojoties uz panesamību.

Pieņemšana bērnu sirdalud atsauksmju nav pietiekami, lai apzīmētu to kā terapeitisku līdzekli.

Blakusparādības sirdalud

Pieteikums sirdalud mazās devās, reti rada blakusparādības, pat ja tie nav izpausme izrunāts. Parasti izpaužas kā nespēks, miegainība, viegla hipotensija, reibonis, sausa mute. Retāk kā kuņģa-zarnu trakta traucējumiem un nelabumu.

Pie lielākām devām sirdalud, atsauksmes liecina, ka blakusparādības ir dinamiskāka raksturs, bet ne norāde, lai novērstu narkotiku. Visbiežāk tie parādās kā bradikardija un hipotensija, dažreiz formā miega traucējumi, muskuļu vājums, bezmiegs, halucinācijas. Ļoti reti var rasties akūtu hepatītu.

Kontrindikācijas

  • Aknu darbības;
  • Paaugstināta jutība pret tizanidīnu vai jebkuru citu sastāvdaļu narkotikas;
  • No tizanidīnu ar fluvoksamīnu kombinācija.

Grūtniecība

Pētījumi ar dzīvniekiem nav teratogēna iedarbība uz augli. Tomēr pētījumi izmantošana sirdalud grūtniecēm un sievietēm zīdīšanas periodā nav veikti šajā sakarā iecelšana grūtnieces sirdalud norādījumu nav ieteicama, ja vien ieguvums mātei atsver iespējamo risku auglim. Par veikti eksperimenti ar dzīvniekiem ir pierādījuši, ka nelielos daudzumos tizanidīnu mātes pienā, ar ko ieceļ zīdīšanas laikā nav ieteicama.

Mijiedarbība ar citām zālēm

Saskaņā ar instrukcijām Sirdalud aizliegts piešķirt pacientiem, kas lietoja inhibitori CYP1 A2 un fluvoksamīnu. Arī piesardzība ir vajadzīga kombinācijā ar citiem inhibitoriem CYP1 A2 (pefloxacin, amiodaronu, Meksiletīns, Propafenons, pefloxacin, cimetidīnu, ciprofloksacīns, enoksacīnu, mutvārdu hormonālās kontracepcijas norfloksacīna, tiklopidīnu, un rofekoksibu). Šādos kombinācijās, reibonis un samazinājās psihomotorā.

Apvienojot sirdalud ar antihipertensīviem medikamentiem un diurētisko var izraisīt hipotensiju un bradikardiju.

Pieņemšana sedatīviem vai alkoholu palielina sedatīvo efektu Sirdalud.

Pārdozēšana sirdalud

Ir ziņojumi par pārdozēšanu sirdalud, tostarp ņemot zāles devā 400 mg. Nāves gadījumi ir reģistrēti. Pārdozēšana izteikta slikta dūša, vemšana, hipotensija, reibonis, nemiers, krampji, elpošanas traucējumi, miegainība, koma. Apstrādāta Vairāku piešķiršanas enterosorbents un simptomātiska ārstēšana. Tāpat kā ar analogo sirdalud pārdozēšanas arī bloķēja piespiedu diurēze.

Form release sirdalud

Tabletes 2 vai 4 mg.

Uzglabāšanas nosacījumi

Zāles uzglabā temperatūrā 15-25 grādi C. Vietās aizsargājamās no piekļuves bērni.

Яндекс.Метрика