Sisteyn

Sisteyn - mitrinoša acu pilienus.  Šķirnes Sisteyna

Farmakoloģiskās iedarbības Sisteyna

Pēc saskares ar gļotādu acu narkotiku veido gēlveida filma, kas aizsargā to no izžūšanas un mazina kairinājumu, diskomfortu, novērš attīstību sindromu "sausās acs". Pilieni Sisteyn ir izteikta mitrinošu efektu, bet tāpēc, ka ilgstoša fiksācija uz radzenes un īpašu faktūru, ietekme narkotiku sākas gandrīz tūlīt pēc pieteikuma un saglabājas ilgāku laiku. Tas tiek ražots kā pilieni, oftalmoloģisku gēlu.

Indikācijas Sisteyna

Narkotiku lieto, lai atvieglotu simptomus diskomfortu un sausumu, kas rodas ilgstošā darbā pie datora vai skatoties TV ilgi, konjunktivīts, ko izraisa negatīvā ietekme uz gļotādas sausa gaisa, putekļu, kosmētika, valkājot kontaktlēcas laikā.

Pārskatot Sisteyne tā atzīmēja, ka zāles ir pierādījusi sevi kā preventīvs pasākums menopauzes laikā, kad Segrena sindroms, ilgstoša lietošana dažu narkotiku.

Dozēšanas Sisteyna

Norādījumus, lai Sisteynu ieteicams pirms lietošanas nomazgājiet rokas rūpīgi ar siltu ūdeni un ziepēm. Tad flakons ir nepieciešams, lai krata, un mest atpakaļ galvu atpakaļ, un tad, pavelkot apakšējo plakstiņu, pilienu viens piliens Sisteyna ar pipeti radušos plaisu starp acs ābola un plakstiņu. Ja nepieciešams, vairākus pilienus narkotiku pieteikumu, iepilināšanas atkārtot ne ātrāk kā piecas minūtes pēc pirmās procedūras.

Oftalmoloģijas gels ir piemērots gan pirms, gan pēc izņemšanas no kontaktlēcām, lai mitrina acs. Apglabāts vienu vai divus pilienus narkotikām, tad ieteicams mirgot.

Flakons jāuzglabā istabas temperatūrā, izvairoties no saules gaismas. Derīguma termiņš no narkotiku vai analogā Sisteyna pēc pudeles atvēršanas - līdz sešiem mēnešiem.

Piesardzības pasākumi

Ar attīstību alerģiskas reakcijas pret medikamentiem pirms lieto narkotikas Sisteyna ieteicams konsultēties ar ārstu.  Iepakošanas Sisteyna

Mēs nedrīkstam aizmirst, ka narkotiku pati un analogi Sisteyna nav terapeitiskie aģenti, bet gan tikai, lai novērstu sausas gļotādas acs.

Norādījumus, lai Sisteynu teica, ka tūlīt pēc pilienu no emulsijas vai var būt pārejoša neskaidra redze. Tas nav ieteicams, lai sāktu transportlīdzekļu vadību uzreiz pēc lietot narkotikas.

Blakus efekti

Zāles ir izveidojusi pati kā drošu līdzekli. Tomēr, pārskatot Sisteyne atzīmēja, ka dažos gadījumos šādas blakusparādības: vieglas kairinājums un apsārtums acīs, neskaidra redze īss, rašanos neparastu garšu mutē.

Яндекс.Метрика