Skandonest

Skandonest - vietējā anestēzija, ko ražo kā šķīdums injekcijām. Zāles ir pieejams kā caurspīdīgs stikls kasetnes, 1, 8-2 ml aktīvās vielas flakonā.  Skandonest iepakojumā

Aktīvā sastāvdaļa narkotikas - mepivacaine hidrohlorīds. Vienā Skandonesta kasetes (1, 8 mL) was ietverts mepivacaine hydrochloride - 54 mg nātrija hidroksīda, nātrija hlorīdu - 10, 80 mg, un paredzēts ūdens injekcijām

Farmakoloģiskās iedarbības Skandonesta

Instrukcija Skandonestu satur šādu informāciju: zāles novērš veidošanos impulsu nervu galiem un to saimniecību nervu šķiedras, bloķējot nātrija kanālus. Skandonest ir spēcīga ietekme vietējā anestēzijā jebkāda veida infiltrācijas, vadi, terminālu. Prasība Skandonesta uztur 1-3 stundām. Mepivacaine labi metabolizēts aknās un ir vazokonstriktorus aktivitāte.

Liecība

Skandonest izmantota vietējā astes, epidurālās anestēzijas un vadi (ar intervences mutes dobumā, terapijas un ķirurģiskas iejaukšanās). Īpaši labi zāles tiek zopbārstniecībā. Skandonest, kā anestēzijas, ir indicēts pacientiem, kas slimo ar hipertensiju, diabētu un koronāro mazspēju.

Kontrindikācijas

Paaugstināta jutība pret anestēzijas līdzekļiem amīdu tipa, un parabēnus (alkil-4-hidroksibenzoāts), smaga aknu slimība, myasthenia gravis. Saskaņā ar Instrukciju Skandonestu, narkotiku ieteicams piesardzīgi cilvēkiem ar sirds un asinsvadu mazspēju, cukura diabētu, nieru mazspēja, iekaisuma slimības, dzemdību laikā. Nelietojiet Skandonest grūtniecību, bērnu un gados vecākiem cilvēkiem (virs 65) vecuma grupās laikā.

Blakusparādības Skandonesta

Kad intravaskulāra ievadīšana vai pārsniegta deva iespējams galvassāpes, reibonis, nespēks, miegainība, nemiers, krampji, samaņas, jutīgu un motora bloka zaudējums. Par daļu no sirds un asinsvadu sistēmas, var palielināt asinsspiedienu, aritmija, bradikardija. Par daļu no ekskrēcijas sistēmas manifestē piespiedu urinēšana. Tāpat nav izslēgts, alerģiskas reakcijas - ādas izsitumi, nieze, nātrene, angioneirotiskā tūska. Starp citu blakusparādības var identificēt Skandonesta nejutīgums mēles un lūpu, pagarinot termiņu, anestēzijas, hipotermija. Kad piemēro grūtniecības laikā izraisa augļa bradikardija Skandonest.

Devas Skandonesta

Devas aktīvās vielas daudzums šķīduma Skandonesta (mepivakaīns) atkarīgs no intervences raksturu un anestēzijas veida. Vidējā deva vadīšanas un infiltrācijas anestēziju - 1-3 ml. Maksimālā deva mepivakaīns izmanto zobārstniecībā, pieaugušiem pacientiem ir 6, 6 mg / kg, nedrīkst pārsniegt 400 mg vienas devas. Bērniem, maksimālā deva ir 5-6 mg / kg. Zāles ir parakstītas ar piesardzību pacientiem ar gados veciem cilvēkiem: ieteicamā deva cilvēkiem virs 65 gadiem ir puse devas atbilstoši norādījumiem Skandonestu par pieaugušo.

Skandonest grūtniecības laikā

Skandonest iecelts grūtniecības tikai tad, ja stingri nosacījumi, citos gadījumos, zāles netiek izmantots kā viegli šķērso placentu auglim laikā. Sievietēm, baro bērnu ar krūti, var likt mazuli pie krūts pēc anestēzijas efekts - tāpat kā jebkuru citu vietējā anestēzija mepivacaine aktīvā viela izdalās mātes pienā nelielos daudzumos.  Kārtridži Skandonesta

Brīdinājumi

10 dienas pirms plānotās injekcijas Skandonesta ieteicams atcelt MAO inhibitorus (prokarbazīnu, furazolidons, selegilīns) - zāles, kas palielina risku, ka asinsspiediena pazemināšanai.

Uzmanību Sportisti: Skandonest satur aktīvo vielu, kas var izraisīt pozitīvu reakciju, īstenojot antidopinga kontroles!

Instrukcija Skandonestu iesniegta tikai informatīviem nolūkiem. To nav ieteicams lietot narkotikas bez ārsta receptes.

Яндекс.Метрика