Skin-Cap

Vispārīgās īpašības sagatavošanas Skin-Cap

Skin-Cap pieder grupai narkotiku ar antiproliferatīvas, pretsēnīšu, anti-baktēriju iedarbību. Aktīvā viela - cinka piritiona aktivizēts.  Skin-Cap Cream
 Tas nozīmē epicutaneous pieteikumu, ir pieejams aerosolu veidā, losjoni un šampūni. Pretsēnīšu zāļu iedarbība Skin-cap maksimālais izteikts attiecībā uz tādiem patogēniem kā pityrosporum ovale et orbiculare, izraisot proliferatīva ādas iekaisumu un tās lobīšanos. Kad uz ādas nozīmē maksimālā koncentrācija aktīvās vielas ir vērojams virsējiem slāņiem dermā, zāles nonāk asinsritē minimālu summu. Zāles ir spēcīga iedarbība pret baktērijām grupas žēl-rosporum - patogēni, kas izraisa iekaisumu proliferatīvai slimības, piemēram, psoriāzi un seboreja (slimību, kas saistīta ar laušanas ādas fizioloģija tauku dziedzeri). Ādas atjaunošana ir citostatiska iedarbība (nomāc nodaļa procesiem), tikai tās šūnas, kas ir uzņēmīgi pret iekaisumu, un neietekmē veselās šūnas, tādējādi nodrošinot selektivitāti tās prasības.

Indikācijas Skin-Cap

In aerosola formā Skin-Cap tiek izmantots gandrīz jebkurā veidā psoriāzes (izņemot smags, iesaistot locītavu sindroms un citus sistēmiskiem simptomiem), ādas slimības, ko izraisa CNS (neirodermīts), krāsains herpes, seboreja, erythrasma, dermatīts dažādu etioloģiju (sēnīšu, baktēriju) .

Krēms saskaņā ar instrukciju Ādas atjaunošanai izmanto bojājumiem ādas (ieskaitot psoriāzi un neirodermīts), kopā ar bagātīgu epidermas ādas lobīšanās un sausumu, bieži vien pārsēju (kad bloķējot piekļuvi skābekļa skarto ādas laukumu).

In šampūna formulējumu Skin-Cap izmanto lokalizāciju bojājumu virs galvas.

Kontrindikācijas Skin-Cap

Saskaņā ar norādījumiem, ādas-Cap nevar izmantot paaugstinātas jutības gadījumā, lai tā dalībniekiem aģentiem, kā arī, ārstējot produktiem, kas satur glikokortikosteroīdu hormonus.

Skin-Cap: lietošanas instrukcijas

Aerosola formā zāles tiek izsmidzināta uz skartās zonas uz ādas no attāluma aptuveni 15 cm. Klīniskās iedarbības rašanās lieto divas reizes dienā. Lai sasniegtu stabilu atlaišanu patoloģisko procesu saskaņā ar norādījumiem ādas Cap ieteicams vismaz nedēļu pēc pazušanas ādas simptomus. Pirms lietošanas flakons jāsakrata, kad to piemēro, lai saglabātu stāvus. Ārstēšanai skalpa pievienots īpašu uzgali.

Šampūns lieto katru otro dienu divas nedēļas, un, ja jūs vēlaties, lai paplašinātu ārstēšanu.

Krēms ir piemērots blīvi uz skartajā zonā divreiz dienā. Efektīvi tā piemērošana zem okluzīva pārsēja.

Pārdozēt

Šobrīd gadījumi narkotiku pārdozēšanas Skin-Cap netiek ierakstīts.

Analogi Skin-Cap

Skin-cap analogi ir citi vietējie izstrādājumi, kas satur cinka piritiona:

  • psoriderm,
  • psorikap,
  • friderm cinka,
  • tsinokap,
  • piritiona cinka.

Atsauksmes par Skin-Cap

Atsauksmes par Skin-Cap pozitīva.  Spray Skin Cap
 Dermatologi saka straujo izzušanu ādas simptomi, lietojot šīs zāles, kā arī panāktu stabilu un ilgtermiņa atlaišanu slimības. Lietojot krēmu strauji statusa uzlabošanu lielu un profusely zvīņveida psoriāzes perēkļos. Šampūns galā ar simptomiem psoriāzi uz skalpa, jo šī slimība kā seboreja, var izārstēt, cik drīz vien iespējams. Atsauksmes par Skin-Cap pacientiem tikpat liels kā narkotikas faktiski ir aprakstīts efektivitāti, un, pateicoties daudzveidībai jautājuma, tas ir ērts lietošanā.

Iezīmes piemērošanas Skin-Cap: neskatoties uz to, ka atsauksmes par Skin-Cap ir ļoti labs, pirms lietojat šīs zāles, kā arī analogi Skin-Cap, obligātas konsultācijas ar speciālistu. Pirms lietošanas, izlasiet norādījumus uz ādas-Cap.

Glabāšana

Aerosola Skin-cap partneru un jāglabā vietā, prom no aizdegšanās avotiem.

Krēms jāuzglabā ledusskapī (nodalījuma ar pozitīvu temperatūru).

Яндекс.Метрика