Skinoren

Skinoren attiecas uz grupu dermatoloģisku preparātiem ar spēcīgu antibakteriāla un anti-proliferatīvu efektus.  Skinoren gel
 Skinoren ir narkotiku izvēles, ārstējot pinnes .  Aktīvā viela - Azelātskābe - pretiekaisuma, keratolītiska, antibakteriāla iedarbība, tādējādi aptverot visas saites patoģenēzē pinnes .  Antibakteriāla iedarbība inhibīcijas dēļ šūnu dalīšanās ar patogēniem mikroorganismiem .  Ir svarīgi, ka šobrīd nav mikrobu izturība pret Azelātskābe .  Pateicoties keratolītiska iedarbība skinoren un analogi šīs narkotikas tiek iznīcināta jau radušās pinnes un kavē jaunu .  Sakarā ar to, inhibējot taukskābju sintēzi, tiek kairina ādu, ko izraisa pretiekaisuma iedarbība .  Sakarā ar šādām sekām narkotiku Skinoren atsauksmes dermatologu par to brīnišķīgi, un klātbūtne narkotiku divos veidos ražošanas ļauj mums izstrādāt optimālo ārstēšanas shēmu .

Skinoren Gel ir piemērots pacientiem ar vairāk taukainai ādai. Skinoren preparāts gēla formā, ir mazāk koncentrēta (15% iepretim 20% koncentrācijā no krējuma), lai tas var būt pirmais no diviem veidiem. Kad āda pieradīs pie noteiktajām koncentrētāku krēmu pāris narkotikām.

Skinoren krēms ir emulsija, ādas absorbcija aktīvās vielas no šāda veida mazākas un sakarā ar augstāku koncentrāciju narkotikas arī iedarbojas balinošu efektu. Šo īpašību dēļ Skinoren izmanto ādas hiperpigmentācija, kā arī pacienti ar sausu ādu.

Skinoren: lietošanas instrukcija

Indikācijas skinoren:

  • pinnes vulgaris, vai pinnes vulgaris;
  • seboreiskais dermatīts (šajā gadījumā piemēro formā krējuma Skinoren);
  • patoloģiska pigmentācija (krējumam formā);
  • Rosacea (tas attiecas Skinoren želeju).

Deva

Saskaņā ar instrukcijām, Skinoren nepieciešams divreiz dienā nelielu daudzumu piemēro iepriekš notīrītiem ādas rajoniem ar ūdeni, ja nepieciešams - cits skartās zonas (ādas ar muguras, kakla, krūšu kurvja augšdaļas). Ārstēšanas ilgums ir atkarīgs no konkrētās slimības.

Kontrindikācijas skinoren

Norādījumus, lai skinorenom apraksta tikai viens Kontrindikācijas - Paaugstināta jutība locekļiem zāļu vielas.

Pieteikuma skinoren grūtniecības un zīdīšanas laikā

Sakarā ar tās zemo biopieejamību un zemu toksicitāti Azelātskābe lietošana var skinoren un analogi grūtniecības un zīdīšanas laikā. Iespējamā narkotiku koncentrācija mātes pienā ir zems un nav bīstama bērnam.

Izmantojot skinoren pediatrijā: Skinoren var lietot bērni vecumā no 12 gadiem.

Pārdozēt

Pārdozēšanas gadījumiem Skinoren nav aprakstīta.

Mijiedarbība ar citām zālēm

Narkotiku un citu vielu mijiedarbība šobrīd nav aprakstīta.

Brīdinājumi

Instrukcijas, lai skinorenom nosaka, ka nedrīkst pieļaut kontaktu ar narkotiku uz gļotādas lūpām, mutē, acīs.

Gadījumā, ja smagas kairinājumu, piemērojot zāļu pirmajā nedēļā ārstēšanas laikā var izmantot Skinoren vienu reizi dienā. Ar pakāpenisku pieradināt ādas kārtīgi piemērošanu narkotiku palielinās.

Pirms sākat lietot narkotikas Skinoren vai analogiem vajadzētu konsultēties ar speciālistu, lai noteiktu pareizo diagnozi un izvēlētos devu un lietošanas biežumu šīs narkotikas. Pirms produkta izmantošanas, uzmanīgi izlasiet instrukciju. Skinoren jāuzglabā istabas temperatūrā.

Skinoren: analogi narkotiku

Tiešsaistes aptiekas ir arī citi preparāti, kas satur azelaīnskābi: AkneStop, pinnes dermā Azogel, Baziron, Kuriozin skinoren un citiem kolēģiem.  Skinoren krēms

Skinoren: atsauksmes par sagatavošanu

Pateicoties būt ietekme, un divu ērtu formu klātbūtni atbrīvot narkotiku Skinoren nopelnīto ļoti pozitīvas atsauksmes.

Lieliskas atsauksmes par skinorenom dermatocosmetologists balstās uz sasniegtu vēlamo efektu optimālā laikā. Skinoren galā ar pinnes, kas ir visizplatītākā norāde par tā izmantošanu. Ņemot vērā, ka slimības izplatība pusaudžu vecumā sasniedz 75%, augstas efektivitātes un ērtu izmantošanu no narkotiku padara to neapstrīdams līderis starp vienaudžiem. Skinoren arī ir ļoti efektīva un citas proliferatīvās slimības.

Atsauksmes skinorenom pacientus, pamatojoties uz tās augsto efektivitāti un spēju sasniegt ilgtermiņa atlaišanu slimības, lietojot šīs zāles. Pacienti aprakstīt dažas neērtības uz ādas pēc piemērošanas instrumenta (dedzinoša sajūta, apsārtums, reizēm tirpšana), taču šīs sajūtas pāriet pēc dažām dienām, un nav iemesls terapijas pārtraukšanas. Pie augstas intensitātes diskomfortu var samazināt daudzveidību pieteikuma skinoren pirmajās ārstēšanas dienās.

Яндекс.Метрика