Smaržīgā naktsvijole

 Smaržīgā naktsvijole - daudzgadīgs augs par orhideju dzimtas
 Smaržīgā naktsvijole - veida daudzgadīgo zālaugu bumbuļveida augi, kas pieder ģints orhideju dzimtas Liubka. Šādu iekārtu augstums ir 20 līdz 60 cm, un struktūrā tie atgādina orhidejas. In Liubka ir tikai divas saknes, kas ir radikāls un ir iegarena ovālas formas. Baltie ziedi augu, vismaz - ar zaļganu nokrāsu, viņiem ir spēcīga smarža un apreibinoši. Starp citu, Liubka iezīme ir tā, ka tas smaržo ļoti nakti.

Ģints nosaukums ir saistīts ar seno tradīciju, ka augs ir šī neticami burvju pilnvaras, jo tas ir spēcīgs mīlas dzēriens un mīlestība dziras.

Tas Orchid ir daudz ziemeļu interpretācijas nosaukumiem, tajā skaitā "savvaļas orhidejas", "savvaļas balzams", "Field jasmīns", "nakts skaistums", "gara nakts." Anglijā, tas maz ziedu sauc tauriņš orhideja.

Smaržīgā naktsvijole notiek izcirtumos, meža malās, mitrās pļavās atklātā mežos, krūmāju platībās.

Ārstniecības izejvielas rūpnīcā ir bumbuļi.

Pieteikums smaržīgā naktsvijole

Ņemot vērā dekoratīvo un ārstnieciskas īpašības, kas auga, mēs tagad pēta sava ievešanu kultūru perspektīvas.

Plaši izmantot smaržīgā naktsvijole ir tradicionālajā medicīnā. Tomēr Lyuba ir sarakstā augiem nepieciešama aizsardzība, un tādēļ savākšana un novākšana zāļu izejvielām ir aizliegta raksturs. Tieši tāpēc bieži locus šādas zāles iet tikai pušķi.

Bumbuļveida saknes orhidejas Liubka (ko sauc arī konusi, saleps Kiselny vai saknes), lai sagatavotu buljonu būtu iegremdē verdošā ūdenī uz dažām minūtēm, un tad žāvē. Šīs tējas ir labs saindēšanās, jo tie dod papildu spēku pacienta organismā. Starp citu, šie bumbuļi vecos laikos tika uzskatīts mīlas dzēriens. Taču tagad, jo izplatību reta kolekcija saknēm un medu stingri aizliegta.

Smaržīgā naktsvijole ir hornlike un ļoti ciets bumbuļus, kas sausā veidā var tikt uzglabāti papīra maisos vēsā, sausā vietā. Šie bumbuļi tiek izmantoti kā pulvera ražošanai gļotādu buljoni izmanto kā lielisks mīkstinošs, pretiekaisuma un aptverošo līdzekli. Sasmalcina iekārta var būt kafijas dzirnaviņas.

Gļotādas buljoni un gļotas no pulvera gumi smaržīgā naktsvijole izmanto drudzis, zobu sāpes, liels skaits sieviešu slimību, iekaisumu urīnpūslī, ar visu veidu indes saindēšanās, nervu izsīkums, krampji, čūlas, kuņģa-zarnu trakta slimības, impotence, paralīze, brūces , abscesi, iekaisuma un caureja. Arī narkotikas Liubka var būt labs kontracepcijas. Kad zobu sāpes svaigi bumbuļi tiek piemērots tieši uz kakla zonā.

Smaržīgā naktsvijole klubā uzkrātā daudz barības vielu, kas ir zināms, ka cilvēki kopš seniem laikiem, tāpēc visdārgākais bumbuļi saleps vienmēr pietiekami augsta. Pētījumi liecina, ka tikai 40 grami gumi Liubka piena vai ūdens spēj saglabāt pilnu dienu darbaspēka atbilstoša līmeņa. Tieši tāpēc saleps kļuva galvenais elements pārtikas krājumi ilgā pārgājienā. Attīrīšanas iekārtas ir īpaši ieteicama pediatrijas medicīnā.

Lai sagatavotu infūzijas Liubka nepieciešams ieliet glāzi verdoša ūdens tējkarote smalki sasmalcinātus bumbuļi, pēc tam maisījumu atstāj uz 16 minūtēm siltā vietā, līdz šodienai. Dzert šo infūzijas ieteicams karstā veidā. Bet, kad bērnu caureja tinktūra vislabāk ir veikt aukstumu.

Lai sagatavotu Devas gļotas Liubka tentu nepieciešamības 200 ml ūdens un 5 g gļotām. Sākumā, jums ir nepieciešams, lai ieliet pulveri ar nelielu daudzumu ūdens (auksts vārīts), un pēc tam krata, pievieno karstu ūdeni un vēlreiz sakrata. Shake nepieciešams, kamēr rezultāts nesaņem želeja viendabīgu masu.  Saknes izmanto medicīniskiem mērķiem smaržīgā naktsvijole

Lai pagatavotu buljonu jāņem pulveris (3,10 g) un krata 10 daļām auksta vārīta ūdens. Tad pievieno 90 daļas verdoša ūdens un atkal kārtīgi sakrata, līdz kamēr monotonu, thickish un skaidru gļotām. Veikt novārījums trīs reizes dienā, ieteicams ēdamkaroti.

Dziednieki iesaka izmantot narkotiku smaržīgā naktsvijole vecumdienās, lai uzturētu spēku, kā arī pēc ilgstoša asiņošana un smagas slimības.

Efektīva bumbuļi Liubka distrofija, jo tie ir rīks, kas atjauno nedarot veselību.

Kontrindikācijas smaržīgā naktsvijole

Kontrindikācijas smaržīgā naktsvijole klāt.

Яндекс.Метрика