Smecta

Smecta - antidiarrheal narkotiku absorbējoša darbība.  Smecta

Farmakoloģiskā darbība Smecta

Narkotika ir veiksmīgi adsorbē un pēc tam parāda ķermeņa toksīnu, patogēno baktēriju un vīrusu, zarnu gāzes. In liecību smektīts tā atzīmēja, ka sakarā ar uzlabotu lokanība un stingrība, zāles ir augsts aptverošo jaudu. Mijiedarbībā ar gļotām sastāvdaļu, Smecta uzlabo gļotādas barjeras funkciju, tādējādi pasargājot to no sekām dažādu toksīnu, sālsskābi, žultsskābju un citu negatīvo faktoru, tas novērš zaudējumu ķermeņa šķidrumos un elektrolītu.

Indikācijas Smecta

Narkotiku lieto simptomātiskai ārstēšanai peptiskas čūlas slimības un kuņģa-zarnu traktā, izpausmes akūtu un hronisku caureju (narkotiku, alerģiskas izcelsmes, kas rodas kā rezultātā pārkāpumi vai izmaiņas diētu un pārtikas kvalitāti), caureja infekcijas izcelsmes šajā kompleksā terapijā.

Ar pārskatīšanu smektīts tā atzīmēja, ka zāles ir pierādījusi sevi ļoti labi, kā līdzekli, lai mazinātu diskomfortu un vēdera uzpūšanās simptomus gastrītu, divpadsmitpirkstu zarnas čūla, kolīts.

Lietošanas instrukcija

Zāles, ko lieto kā ūdens šķīdumu. Pirms lietošanas saturs vienā pakešu Smecta jāizšķīdina nelielā daudzumā vārīta ūdens pakāpeniski iztukšošanas pulveri un sajaucot to pamatīgi. Instrukcijas uz smektīts norāda, ka deva tiek aprēķināta atkarībā no vecuma. Bērniem, kas jaunāki par vienu gadu, diennakts deva narkotikas ir 3 g (1 iepakojums); bērni vecumā no diviem gadiem ir ieteicams dienas devu par 3-6 gramiem narkotiku (1-2 pakete); Vairāk nekā divu gadu vecumam - 6-9 grami (2-3 pakete).

Bērniem lieto narkotikas ieteicams, lai izšķīdinātu pulveri ūdens bērnu pudelē ar tilpumu 50 ml, un pēc tam pievienot gatavu risinājumu zīdaiņu pārtiku vai jebkuru citu šķidru barību.

Ārstēšanas kurss ir trīs līdz septiņas dienas.

Pieteikums Smecta grūtniecības un zīdīšanas laikā

Instrukcijas uz smektīts nav tiešu kontrindikāciju lietošanu grūtniecības un zīdīšanas laikā, kā eksperimentāli apstiprināja, ka aktīvās vielas zāļu negatīvi neietekmē augļa attīstību.  Smecta bag

Blakusparādības lietojot Smecta

Blakusparādības, lietojot narkotikas, ir reti. Vairumā gadījumu, Smecta panes ļoti labi. Tomēr, pārskatot smektīts teikts, ka uzņemšanas laikā nevar izslēgt blakusparādības, piemēram, aizcietējums, drudzis un vemšana.

Īpaša izmantošana

Ja jūs izmantojat narkotiku divas līdz trīs dienas, pacienta stāvoklis neuzlabojas, Jums nekavējoties jākonsultējas ar ārstu. In liecību smektīts teikts, ka gadījumos, kad blakusparādības, piemēram, vemšana un drudzis, turklāt administrācija narkotiku jāizvairās.

Mijiedarbība ar citām zālēm

Saistībā ar spēcīgu adsorbējas rīcības smektīts norīšana samazinājums uzsūktspēja citām zālēm no kuņģa-zarnu trakta laikā. Ja smektīts vienlaikus ar citiem medikamentiem, jāapzinās, ka ieteicamā laika intervāls starp saņemšanas adsorbentu un citu narkotiku, ir vismaz 60 minūtes.

Яндекс.Метрика