Sofradeks

Sofradeks - antibiotiku sagatavošana plaša spektra darbības.  Sofradeks

Farmakoloģiskās iedarbības Sofradeks

Zāles ir izteikta baktericīda iedarbība. Sofradeks satur deksametazons, neomicīnu, gramicidin, tādējādi tas ir aktīvs ietekmē gram-pozitīvo baktēriju, ieskaitot Staphylococcus aureus, dizentērijas nūjiņas, Escherichia coli. Norādījumus, lai Sofradeks atzīmēja, ka zāles slikti aktīvs pret streptokokiem, nav nekādas ietekmes uz anaerobo flora, sēnītēm, vīrusiem. Deksametazona aktīvi ietekmē gaitu ogļhidrātu un olbaltumvielu vielmaiņu, piemīt pretiekaisuma un anti-alerģiskas sekas, tādējādi mazinot simptomus, piemēram, nieze, sāpes, asarošanu. Neomicīns un gramicidin ir baktericīda iedarbība, novērš izaugsmi grampozitīvo mikroorganismu.

Produkta veids

Sofradeks izgatavots kā ziežu tūbiņās 5 g, it kā pilienu in flakonos pa 10 ml.

Dozēšanas Sofradeks

Zāles tiek izmantots kā ziede ārstēšanai acu slimības pieaugušajiem un bērniem ar nelielu daudzumu divas reizes dienā. Gadījumā, izmantojot pilienu formā, var ziede pa nakti. Narkotiku lietošana ir ziedes sekmīgi darbojas prakse ārstēšanai no auss slimību (vienu vai divas reizes dienā). Pilieni acīm veikt vienu vai divus pilienus katrā acī līdz sešas reizes dienā, un nepieciešamības gadījumā un vairāk. Ausu pilieni jāiepilina trīs vai četras reizes dienā divas vai trīs pilienus. Pārskatot Sofradeks tā teica, ka zāles jālieto tikai pēc diagnozes ārstējošais ārsts un atstumtības sēnīšu vai vīrusu infekcijas upuriem.

Zāles lieto uz nedēļu, izņemot gadījumus pozitīvu dinamiku slimības. Kurss tiek atkārtots šīs narkotikas lietošanu tikai pēc ārsta norādījuma.

Indikācijas Sofradeks

Sofradeks, ko izmanto infekcijas slimību ārstēšanā, kas ietver baktēriju infekcijas, acu, nosver pa smaguma iekaisuma un alerģiskas reakcijas, miežu, blefarīta (iekaisums plakstiņu malu), kas inficētas ekzēma plakstiņu, keratītu, sklerīts (iekaisums necaurspīdīgu slāni acs), akūtu un hronisku vidusauss (iekaisums vidusauss), alerģisks konjunktivīts.  Acu un ausu pilieni Sofradeks

Blakus efekti

Pārskatot Sofradeks tā teica, ka narkotiku lietošana var pievienot blakusparādības, piemēram, kataraktu (slimība, kas noved pie lēcas apduļķošanās acs), dedzināšana, nieze, ādas iekaisums; ilgstoša lietošana var Sofradeks pakāpenisku samazināšanos biezumu membrānu acs (radzenes retināšanas), paaugstināts acs iekšējo spiedienu.

Kontrindikācijas Sofradeks

Norādījumus, lai Sofradeks atzīmēja, ka zāles ir garš saraksts kontrindikācijas, kas ietver sēnīšu un vīrusu slimību, strutaina iekaisuma acs, tuberkuloze, paaugstināts intraokulārais spiediens (glaukoma), imunitāti vai paaugstinātu jutību pret Sofradeks.

Jāatceras, ka par narkotiku un analogus sastāvs neomicīnu Sofradeks ietver sastāvdaļa, kam ototoksichnostyu. Tādēļ ir iespējams, ka lietošana Sofradeks var izraisīt dzirdes bojājumus. Jāuzmanās, lietojot zāles ar zīdaiņiem un maziem bērniem.

Lietojot zāles un analogs Sofradeks jāatturas no transportlīdzekļu vadīšanas un mehānismu apkalpošanas, kas prasa pastiprinātu vizuālo koncentrāciju.

Grūtniecība un zīdīšana

Drošība Sofradeks grūtniecības un zīdīšanas laikā nav eksperimentāli apstiprināta.

Яндекс.Метрика