Solian

Solian - tas ir antipsihotisks, ka ir atradis piemērošanu psihiatrijas praksē.  Solian 400 mg

Farmakoloģiskās iedarbības Solian

Solian pieder grupai, antipsihotiskiem līdzekļiem .  Aktīvā viela - amisulpirid .  Tas selektīvi ceļš (ir afinitāte) par dopamīna receptoriem 2. tipa un 3. limbiskajā sistēmā smadzeņu netraucējot citiem receptoru veidu organismā - serotonīnerģiskā, holinerģisko, adrenerģiskās, histamīna .  Ar šo amisulpirid izrāda savu terapeitisko iedarbību, neradot daudz negatīvu un nevēlamu ietekmi, kas parasti rodas, stimulējot šiem receptoriem laikā .  Tāpēc, atsauksmes Solian panes daudz labāk nekā haloperidolu un tā analogiem .  Limbiskajā sistēmā - smadzeņu daļa, kas atbild par emocijām .  Rīkojoties tā receptoriem, Solian ir nomierinoša iedarbība, nomāc agresiju un uzbudinājums .  Tajā pašā reakcija uz ārējiem stimuliem ir samazināts .  Kad garīga slimība narkotika spēj nomākt halucinācijas, delīrijs, automātiska, kas sniedz pozitīvu terapeitisko iedarbību uz pacientiem .

Solian - netipisks, atšķiras no citiem neiroleptisko antipsihotisko narkotiku. Narkotiku devas atkarīgā ietekme to - lielās devās sākot no 400 mg / dienā, tas bloķē postsinaptiskos receptorus, un ir pozitīva ietekme uz produktivitāti slimības simptomiem (murgiem, halucinācijas). Mazās devās (50 - 300 mg / dienā) Solian savienots presinaptisko dopamīna receptoriem, tādējādi novēršot negatīvo simptomu (trūkums emocionālo aprūpi komunikācijas).

Solian instrukcijas par nav iemidzinošs efekts, bet var sekmēt ātrāku iemigšanas un miega. Solian atsauksmi uzlabo efektu miega, narkotisko, vietējās anestēzijas līdzekļiem, un samazina iespēju veikt psihostimulējošos. Šīs zāles ir praktiski nav metabolizējas aknās un izdalās no organisma caur nierēm nemainīgas. Tāpēc tas nav negatīvi ietekmē aknas, bet nieru patoloģiju likvidējot tā palēnina, tāpēc nepieciešams mazāks deva Solian un pastāvīga medicīniskā uzraudzība.

Produkta veids

Solian pieejamas tabletes 100, 200 un 400 mg, 5% šķīduma flakoni intramuskulārai injekcijām un risinājuma iekšpusē pudelēs pa 100 ml.

Indikācijas Solian

Saskaņā ar instrukcijām Solian lieto šizofrēnijas ārstēšanai. Šī garīgā slimība progresē pakāpeniski, izpaužas pārmaiņas domāšanā, uztverē, runas jūtām sociālās aktivitātes. Cilvēkos, tas ir pazīstams kā "split personību." Solian novērš gan produktīvs simptomi maldīgas domāšana un valoda, halucinācijas, domāšanas traucējumi un negatīvs - samazināts emocionālo darbību, samazinot kontaktu ar citiem, izlīdzināšanās ietekmē.

Kontrindikācijas

Solian aizliegts neiecietība no tās sastāvdaļām, gadījumos prolaktinzavisimyh audzēju, audzēji, virsnieru garozas (feohromocitoma), grūtniecības un zīdīšanas cilvēkiem laikā molozhe18 gadus (kopš nav veikti klīniskie izmēģinājumi), un smagu nieru mazspēju. Zāles nav ieteicams lietot kopā ar quinagolide, levodopu, klases antiaritmiskie līdzekļi 1A un 3, cisaprīdu, dažām antibiotikām intravenozai ievadei, utt ..

Uzmanīgi un vienmēr ar pastāvīgu uzraudzību ārsta jāārstē ar šo narkotiku pacientiem ar noteikta veida sirds patoloģijas (bradikardija, kambaru aritmijas), nieru mazspējas sākumposmā viņu, cukura diabēts, ar veciem cilvēkiem, īpaši demenci, Parkinsona slimības, nosliece uz insultu un trombemboliju.

Lietošanas instrukcijas Solian

Narkotiku lieto iekšķīgi, un dozas dažādos posmos pārmaiņām un cer, psihiatrs.  Solian 200mg tabletes

Ja deva Solian ne vairāk kā 400 mg / dienā, jūs varat saņemt naudu tikai vienu reizi dienā, ja tas ir vairāk - tas ir nepieciešams sadalīt to 2 uzņemšanu. Parasti, ja ir galvenās negatīviem simptomiem, kas izpaužas kā apakšējā komunikācijas un socializācijas, deva Solian ir 50 - 300 mg / dienā, lietojot (vidējā 100 mg), tas palielinājies individuāli.

Laikā akūtu psihotiskas epizodes ar produktīvām simptomiem, ārstēšana sākas ar ievadu muskulī Solian dažas dienas līdz 400 mg / dienā, un tad pāriet uz mutisku vidēji 400-800 mg dienā, maksimāli pieļaujamo devu no 1 līdz 2 g / dienā.

Ja ilgstoši veselības uzlabošana pacienta paliek uz individuālo balstdevu narkotiku.

Blakusparādības Solian

Atkarībā biežumu reģistrācijas nelabvēlīgās ietekmes no ārstēšanas Solian sadalīts ļoti bieži, bieži, reti, reti un ļoti reti. Dažreiz ir grūti atsevišķiem blakusparādības no šizofrēnijas simptomiem.

CNS var rasties ekstrapiramidāli traucējumi (trīce, diskinēzija, pastiprināta siekalošanās, utt ..), Akūta distonija (Greizā kakla, stingumkrampjiem, un citi.), Miegainību dienas laikā, krampji, tardīvus diskinēzijas muskuļus sejas un mēles.

No maiņas domāšanas veidā miega traucējumi, pārmērīga trauksme, maisīšanu.

Par daļu no gremošanas trakta - aizcietējums, vemšana un slikta dūša, ar endokrīno sistēmu - galaktoreja, amenoreja, ginekomastija, erektilo disfunkciju, sirds un asinsvadu - samazinot spiedienu un sirds līmenis asinīs - leikopēniju un agranulocitozi.

Яндекс.Метрика