Solidago

Solidago - komplekss homeopātiskās sagatavošana, lai ārstētu no urīna sistēmas slimību.  Solidago compositum

Farmakoloģiskās iedarbības Solidago

Struktūrā, saskaņā ar norādījumiem Solidago satur homeopātiskās devās sastāvdaļas izolēti no augiem, minerāliem un dzīvnieku organismos. Tas ir bezkrāsains šķidrums, kas nav aromātu un garšu. Šīs narkotikas uz ķermeņa, pamatojoties uz atjaunošanu traucēts funkciju ietekme, aktivizēt savas imūnsistēmas aizsargspējas, par mijiedarbību ar ķermeni šūnu un subcellular līmeņiem. Solidago - komplekss salikts un farmakodinamiku izpētīt pilnībā ir grūti. Galvenā sastāvdaļa ir ekstrakts no parasta goldenrod (stienis vai zelta), kas satur bioloģiski aktīvu flavonoīdus un saponīnus fenoglikozidy. Narkotiku nosaukums cēlies no latīņu cilmes Goldenrod augiem. Sastāvdaļu zāļu komplekts ir spazmolītiskais, antiseptiskas, atjaunojošas, pretiekaisuma, diurētisku efektu.

Produkta veids

Atšifrējums narkotiku parenterālai lietošanai - Solidago compositum, ir pieejams flakonos 2, 2 ml.

Indikācijas Solidago

Zāles tiek lietots kombinācijā ar urīnceļu slimībām un nierēm ar to subakūtas un hroniskā fāzē. Nosacījumu pakļaujas ārstēšanai sarakstā iekļautu nierakmeņi, iekaisumu urīnpūšļa, prostatas hiperplāziju ar 1 grādu dysuric traucējumiem, enurēze, akūta glomerulonefrīta ar hipertensiju, kā arī stimulāciju urīnu par hiperhidroze.

Laba iedarbība tiek novērota, lietojot šīs zāles, ārstējot dzimumorgānu infekciju (Chlamydia, trichomoniasis) kombinācijā ar antibakteriāliem līdzekļiem.

Kontrindikācijas

Saskaņā ar instrukcijām Solidago ir kontrindicēta paaugstināta jutība uz zāļu sastāvdaļu bērniem, kas jaunāki par 6 gadiem.

Lietošanas instrukcijas Solidago

Ārstēšanas kurss ir 4-6 nedēļas (vidēji 3 nedēļas). Solidago compositum C var ievadīt gan parenterāli un iekšā. Formā injicējamu narkotiku ir apstiprināts cilvēkiem no 6 gadu vecuma. Viena deva 2, 2 ml (1 ampula), tas tiek ievadīts no 1 līdz 3 reizes nedēļā, atkarībā no darbības un smaguma slimības. Akūtā slimības stadijā ir iespējama ikdienas lietošanai. Metodes ieviešana var būt atšķirīgs - subkutāni, intramuskulāri, intradermāli, pie akupunktūras punkti, un pat intravenozas injekcijas.  Solidago ampulas

Ja rodas sarežģījumi ar Solidago parenterāli ieviešanu, kā arī bērni var lietot iekšķīgi kā risinājums dzeršanu. Gatavot saturs vienas ampulas izšķīdina 1 - 2 ēdamkarotes attīrīts ūdens, pirms norīšanas risinājumam būtu īsumā turēt mutes dobumā.

Produkts ir savietojams ar citām zālēm, vienlaikus ņemot.

Sākumā kursa Solidago var būt īslaicīga pasliktināšanās gaitā slimības un pacienta stāvokli, tad zāles uz laiku jāpārtrauc un jākonsultējas ar ārstu.

Solidago instrukcijas par neietekmē koncentrāciju, un tādēļ neierobežo vadīšanu transportu. Par attieksmi pret grūtniecēm un barojošām mātēm, kas apmeklē ārstu jautājums nolēma individuāli, ieguvumi saņemšanu pārsniedz iespējamo risku auglim.

Izmantošana Arabica kafijas samazina aktivitāti vienu no Solidago sastāvdaļu.

Blakusparādības Solidago

Parasti Solidago labi viņš panes. Ļoti reti var būt idiosinkrāzija sastāvdaļas narkotiku, alerģiskas reakcijas, vai palielināta siekalošanās. Šādos gadījumos zāles tiek atcelts.

Яндекс.Метрика