Somnol

Somnol - psihotropo zāļu hipnotisks un nomierinošs efekts. Somnol 7 5 mg

Farmakoloģiskās iedarbības Somnola

Aktīvā viela ir zopiklons Somnola - ķīmiskie savienojumi, kas pieder tsiklopirrolonam nekā tas būtiski atšķiras no citiem sedatīviem un miega, benzodiazepīnu un saistīto barbiturāti kārtas. Somnol veicina strauju aizmigt pēc iemigšanas atbalsta to nesalaužot fāzes pārmaiņas, un uzlabot miega kvalitāti. Efekts no narkotiku notiek trīsdesmit minūšu laikā pēc ievadīšanas laikā un ilgst 6 līdz 8 stundām, kas atbilst garumam normālā fizioloģiskā miega. Salīdzinājumā ar barbiturātu un benzodiazepīniem, Somnol daudz mazāka iespēja izraisīt miegainību un nespēku pēc miega.

Ir atsauksmes par Somnole, norādot, ka narkotiku palīdz novērst galvassāpes, un pacientiem, kuri slimo ar bronhiālo astmu, tā rezultātā samazināt biežumu uzbrukumu naktī un no rīta, pozitīva ietekme arī uz ilgumu un intensitāti.

Somnol ir īss pusperiods organismā - no 3, 5 līdz 6 stundas, pat pēc ilgstošas ​​lietošanas narkotiku pati un tā metabolīti netiek uzkrātas organismā.

Zāļu forma un sastāvs

Somnol ražots formā abpusēji izliektas tabletes baltā pārklājumu, ar zīmi uz priekšējā pusē.

1 tablete satur 7 + 5 mg zopiklona palīgvielas: kartupeļu ciete, bezūdens kalcija hidrogenfosfâta, magnija stearāts, silīcija dioksīds, nātrija glikolāts, povidons, aerosil, krāsu.

Tabletes ir iepakotas blisterī, 1 blisters 10 tabletēm. Iepakojums satur vienu vai divus ligzdiņas.

Analogi ir narkotikas Somnola imovan un zopiklons, kam tās sastāvā ir tā pati aktīvā sastāvdaļa.

Indikācijas Somnola

Saskaņā ar instrukciju Somnol parādīts ar šādiem nosacījumiem:

 • Primārā bezmiegs: iemigšanas grūtības, biežas nakts pamošanās, nepietiekama miega (agri pamošanās) un pārejošas situācijas bezmiegs, hronisks bezmiegs;
 • Sekundārie miega traucējumi dažādos garīga rakstura traucējumiem;
 • Bronhiālā astma ir raksturīgs nakts un agra rīta uzbrukumiem, kā daļa no kombinētās terapijas (kombinācijā ar ņemot teofilīns).

Lietošanas instrukcijas Somnola

Ietekme uz zāļu ir neatkarīga no ēdienreizēm, saskaņā ar instrukcijām Somnol veic pirms gulētiešanas, 30-40 minūtes, noskalo ar tīru ūdeni. Excess deva ļoti ieteicama.

Ārstēšanas ar šīs narkotikas ilgums ir atkarīgs no atsevišķām norādēm, un jānovēro ārstējošais ārsts. Vidējais kurss terapija ir Somnolom:

 • Kad situācijas bezmiegs - 2-3 nedēļas;
 • Kad pārejošs bezmiegs - 2-5 dienas;
 • Hronisku bezmiegu - 1 nedēļu, bet ne vairāk kā 4;
 • Ārstējot noteiktas individuāli nakts astmas lēkmes.

Sākotnējā deva pacientiem, kas cieš no nieru, aknu, plaušu mazspēju un gados vecākiem pacientiem ir 3, 75 mg (puse tabletes), ja nepieciešams, vēl vairāk, devu var palielināt līdz parasto (7 mg).

Instrukcijas Somnola aizliedz lietot narkotikas par vairāk nekā 4 nedēļas pēc kārtas, nepieciešamību turpmākai izmantošanai narkotiku uz ilgāku laika posmu, ko ārstējošais ārsts nolemts pēc tam izejot medicīnisko pārbaudi, pacientam atkal. Somnol tabletes

Blakus efekti

Atsauksmes Somnole gan no profesionāļu, un no pacientiem liecina, ka narkotiku lietošana var būt saistīta ar vairākiem nevēlamas blakusparādības, piemēram:

 • No nervu sistēmu - sajūtu miegainību un vājumu par nomoda, galvassāpes, krampji, reibonis, anterograde amnēzija, nomākts garastāvoklis. Piemērot Somnola var būt izskats paradoksālas reakcijas, piemēram, palielināta uzbudināmība, līdz agresijas rezultātā, samaziniet ātrumu garīgās reakcijas (kopējais inhibīcija), traucēta koordinācija, koncentrāciju un atmiņas, apjukums, depresija. Pārtraucot zāļu lietošanu, var atsitienu bezmiegu;
 • Par daļu no gremošanas trakta - dispepsija simptomi dažādas intensitātes, metāliska vai rūgta garša, sausa mute;
 • No laboratorijas rādītājiem - paaugstināts aknu transamināžu un sārmainās fosfatāzes ar asins serumā;
 • Imūnsistēma - dažādas alerģiskas reakcijas, galvenokārt nātrene, nieze, reti - angioneirotiskā tūska.

Kontrindikācijas Somnola

Saskaņā ar instrukcijām Somnol kontrindicēta šādos apstākļos:

 • Individuāla paaugstināta jutība pret zopiklona vai citiem komponentiem narkotikas;
 • Miega apnoja (pēkšņs aizture elpošana miega laikā);
 • Myasthenia mērenas un smagas;
 • Elpošanas mazspēja, smaga;
 • Smagi nieru darbības traucējumi;
 • Smagi aknu darbības traucējumi;
 • 18 gadu vecumu;
 • Grūtniecība;
 • Barošana ar krūti.

Brīdinājumi

Uzmanību! Ilgstoša lietošana narkotikas ir narkotiku atkarība, un atsauksmes par Somnole no pacientiem teikt izņemšana notiek, kad Jūs pārtraucat šo miega atbalstu.

Izmantojiet narkotiku kombinācijā ar alkoholu nepieņemamu.

Somnol nedrīkst lietot, lai ārstētu depresiju, jo tā slēpj slimības simptomus un var veicināt koeficientu statusa.

Šis rīks var izraisīt vispārēju letarģija un samazinātas reakcijas cenas, tāpēc ārstēšana ir nepieciešama, lai izvairītos no darbības, kas saistītas ar ātrumu reakcijas, ieskaitot braukšanu un citiem transportlīdzekļiem.

Somnol varētu stāties nevēlamu mijiedarbību ar citām zālēm, mainot sekas, ko radīja viņiem. Tāpēc iecelšanas Somnola ja nepieciešamie lieto citas zāles, būtu jādara ar piekrišanu ārstējošais ārsts.

Uzglabāšana un brīvdienu Somnola

Uzglabāt sausā vietā, nepieejamā tiešas gaismas, ar gaisa temperatūra nepārsniedz 25 ° C. Sargāt no bērniem!

Somnol pieejamas ar ārsta recepti, nav paredzēts patstāvīgai lietošanai.

Яндекс.Метрика