Sorbifer

Sorbifer (starptautiskais nosaukums - dzelzs sulfāta + askorbīnskābe) pieder grupai antianemic preparātiem, kompensē deficītu dzelzs. Zāles ir augsta efektivitāte un drošība, pateicoties kuriem grūtniecības un zīdīšanas laikā ir norīkots.

Plaši izmantot Sorbifer saņemti kā efektīvs stimulants, lai atjaunotu saturu dzelzs organismā pēc smagas slimības, operācijas un ilgstoša asiņošana.

Struktūra un sastāvs

Galvenā aktīvā viela - 60 mg askorbīnskābes un 100 mg dzelzs sulfāta.  Sorbifer-iepakojums

Papilddarbība sastāvdaļas: magnija stearāts, polietilēna pulveris, karbomērs, Povidons.

Sorbifer pieejamas tabletes 160 mg kastītē no 30 līdz 50 gab. Katrs apvalkotās tabletes, kas sastāv no parafīna, dzelzs oksīds, titāna dioksīds, hipromeloze un makrogols.

Farmakoloģiskās īpašības Sorbifer

Sorbifer ir kombinācija narkotiku efektīvs atjaunot dzelzs līmeni dažāda veida anēmiju. , Apvienojot divvērtīgās dzelzs sulfāta un askorbīnskābes tiek panākta antianemic darbību.

Labas atsauksmes Sorbifer ir augsta uzsūktspēja par narkotiku ar pakāpenisku atbrīvošanu dzelzs joniem, tādējādi izvairoties no liekā dzelzs kuņģa-zarnu traktā un asinīm.

Sulfāts dzelzs un C vitamīna veicina attīstību hemoglobīna un skābekļa transportu. Askorbīnskābe darbojas kā antioksidants un kolagēnu, kas nodrošina audu reģenerāciju.

Saskaņā ar aprakstu, Sorbifer spēkā no dzelzs uzsūktspēja un tās hronisko deficītu organismā pārkāpumiem.

Indikācijas Sorbifer

Sorbifer indicēts dzelzs deficīta anēmiju dažādu etioloģiju, tostarp grūtniecības un laktācijas pēcoperācijas periodā pēc smagas slimības un asiņošanu, hronisku caureju laikā.

Pozitīvas atsauksmes saņēma Sorbifer kā efektīvu profilaktisko zāļu uzturā, nesabalansētu uzturu un zemu uzsūktspēja dzelzs.

Lietošanas instrukcija

Saskaņā ar instrukciju Sorbifer iekšķīgi 2-3 reizes dienā, 2 tabletes pēc norīšanas, ar lielu daudzumu ūdens. Dienas deva ir 100-200 mg, atkarībā no pacienta diagnostikas norādēm.

Kad dzelzs deficīta anēmija zāles vajadzētu lietot 2 tabletes 2 reizes dienā, un lai novērstu dzelzs deficīts - 1 reizi dienā 100 mg.

Saskaņā ar instrukcijām Sorbifer nedrīkst lietot bērni līdz 12 gadu vecumam.

Sorbifer grūtniecības laikā

Kad diagnosticēt grūtnieci iecelts Sorbifer dzelzs deficīts. Zāles var veikt, lai ārstētu un novērstu anēmija grūtniecības otrajā un trešajā trimestrī. Arī Sorbifer var piešķirt, ja vairākas grūtniecības asiņošana.  Sorbifer tabletes

Sorbifer grūtniecības laikā jālieto pēc ēšanas divas reizes dienā vienu tableti. Dienas deva nedrīkst pārsniegt 200 mg. Deva tiek noteikts saskaņā ar pārbaudēs pacienta. Ar pareizo devu hemoglobīna pieaudzis 2-3 nedēļas pēc sākuma saņemšanas.

Laikā dozēšanas grūtniece pacients nedrīkst lietot produktus un preparāti ar augstu kalcija saturu. Starp uzņemšanas Sorbifer un antacīdiem vajadzētu iet 2-3 stundas.

Sorbifer ir kontrindicēta grūtniecēm ar stenozi barības vada, vielmaiņas traucējumi, smagas kuņģa un zarnu trakta slimībām un lieko dzelzi.

Kontrindikācijas

Kontrindikācija Sorbifer ir paaugstināta jutība un neiecietība detaļu, augsts dzelzs saturs, stipra asiņošana un kuņģa un zarnu trakta slimībām, nieru un aknu mazspēja, peptiskas čūlas.

Piesardzības pasākumi narkotiku lieto pacienti pēc asins pārliešanas kolīts un Krona slimība.

Apraksts par blakusparādībām un Sorbifer atsauksmēm

Saskaņā ar aprakstu un atsauksmes, Sorbifer neizraisa nopietnas blakusparādības.

Retos gadījumos, vienlaikus ņemot šo narkotiku, var rasties alerģiskas reakcijas un kuņģa-zarnu trakta traucējumi funkcionējošus - slikta dūša, vemšana, aizcietējums, izsitumi, dermatīts, bronhu spazmas, caureja.

Яндекс.Метрика