Sotageksal

Sotageksal (starptautiskais nosaukums - sotalolu) attiecas uz grupu, beta blokatoru ar antiaritmisko darbību. Narkotiku samazina sirdsdarbības ātrumu un palielina muskuļu tonusu bronhos.  Tabletes Sotageksal

Struktūra un sastāvs

Galvenā aktīvā viela - 80 mg sotalols.

Palīgmateriāli sastāvdaļas: ciete, celuloze, laktoze, silīcija dioksīds, magnija stearāts.

Sotageksal nāk tablešu formā 80 -160 mg šķīdums injekcijām flakonos 4 ml.

Farmakoloģiskās iedarbības Sotageksala

Sotageksal piemīt antihipertensīvs un antiaritmisko darbību. Sagatavošanās novērš simptomus koronāro mazspēju un samazina intracelulārā līmeni Ca2 +.

Tā rezultātā, galvenās sastāvdaļas Sotageksala samazina uzbudināmība miokarda un normālu sirdsdarbību. Kad sistēma ir sasniegts, ņemot narkotiku hipotensīvo efektu, normalizē asinsspiedienu un asins plūsmu sienām ātrijos. Pozitīvā ietekme hipertensija tiek sasniegts 2 - 4 dienās pēc sākuma devas lietošanas.

Saņemot Sotageksala palielinājies skābekļa vielmaiņu audos un novērst faktorus, kas izraisa aritmija, ieskaitot nervu uzbudināmība, augstu asinsspiedienu kuģa sienām sirds un asinsrites traucējumiem.

Laba atsauksmēm Sotageksal got būt efektīvs zāles, lai ārstētu sarežģītu slimību, sirds un asinsvadu sistēmas dažādiem posmiem gaita.

Analogus Sotageksala

Inderal, obzidan, Korgard un Inderal ir analogi Sotageksala. Šīs zāles ir līdzīgas farmakoloģiskās īpašības.

Obzidan un Korgard turklāt antiaritmisko darbību, hipotensiju, kontrolēt darbību priekškambaru sirds muskuļu spazmas.

Indikācijas Sotageksala

Sotageksal parakstītas aritmija, kambaru tahiaritmiju akūta un hroniska veids paroksismālo priekškambaru fibrilācijas, supraventrikulāra tahikardija tipa.

Pozitīvas atsauksmes ir Sotageksal kā efektīvu antihipertensīvās zāles.

Lietošanas instrukcijas Sotageksala

Saskaņā ar instrukciju Sotageksal kā tabletes lietot divas reizes dienā līdz 80 mg.

Sākotnējā deva hipertensija ir 80 mg, un vēl vairāk palielina ārsts devu līdz 160 mg dienā.

Tahikardija Sotageksal piešķirts 80 mg 2 reizes dienā un pēc nedēļas devu palielināt līdz 160 mg saņem divas reizes dienā.

Maksimālā dienas deva nedrīkst pārsniegt Sotageksala 480 mg.

Saskaņā ar instrukcijām Sotageksal kā šķīdums injekcijām jāievada 2-3 reizes dienā līdz 2 ml. Šķīdums tika ievadīts 5-7 minūtes. Pēc ārstēšanas uzsākšanas, ir nepieciešams, lai kontrolētu asinsspiedienu, sirds ritmu, funkcionēšanu gremošanas sistēmas un urīnceļu.

 Inderal - līdzīgi Sotageksala
 Pacienti ar aknu vai nieru mazspēju ir samazināts no devas 2 reizes. Ja Jums rodas pirmās pazīmes alerģiskas reakcijas uzņemšanas Sotageksala būtu jāatceļ nekavējoties.

Kontrindikācijas

Kontrindikācija Sotageksala ir paaugstināta jutība un neiecietību uz zāļu komponentus, kardiogēnu šoku, sirds mazspēja, bradikardija, sinusa tipa, stenokardija, hipotensija, miokarda infarkts, sirds hipertrofiju, perifēro asinsvadu slimības smadzeņu, grūtniecības un zīdīšanas laikā.

Ar rūpīga sagatavošanās indicēts aknu mazspēja, vielmaiņas traucējumi, psoriāze, depresijas gados vecākiem cilvēkiem un bērniem.

Blakusparādības Sotageksala

Sotageksal var izraisīt šādas blakusparādības:

  • centrālo nervu sistēmu - galvassāpes, reibonis, miegainība, nogurums, bezmiegs, nemiers sapņi, apjukums, traucēta koordinācija, halucinācijas, trīce;
  • no sirds un asinsvadu sistēma - bradikardija, sirds bloku krusts, krasi samazinājās asinsspiediens, asinsvadu spazmas, Reino sindroms, pēkšņa stenokardija, hipokaliēmija;
  • par daļu no gremošanas sistēmu - vemšana, slikta dūša, caureja, dispepsija, meteorisms, aknu mazspēja;
  • Elpošanas sistēma - laringīts, bronhīts, bronhu spazmas, rinīts;
  • par daļu no Uroģenitālās sistēmas - samazināts libido, neregulāras menstruācijas, sāpīga ejakulācija, samazinājusies potences, disfunkcijas nierēm.

Saņemot Sotageksala var parādīties alerģiskas reakcijas - nieze, nātrene, angioedēma, alopēcija, pastiprināta svīšana, ekzēma, dermatīts, psoriāze.

Яндекс.Метрика