Sotaleks

Sotaleks (beta-blokatoru), kas ir pieejamas tablešu formā un šķīduma injekcijām. Tablet Sotaleksa par instrukcijām satur 80 vai 160 mg aktīvās vielas sotalols hidrohlorīda un papildu elementi - kukurūza, preželatinizēta ciete, magnija stearāts, kalcija fosfāts, talks.  Sotaleks

Tabletes lieto iekšķīgi, vēlams pirms ēšanas, nesakošļājot un dzerot daudz ūdens. Deva Sotaleksa iecelts ārstu individuāli, atkarībā no slimības smaguma un klātbūtni jutīgums pret narkotiku. Nepastāvot ieteikto devu narkotiku norādījumu ir 40 mg / 2 reizes dienā.

Farmakoloģiskās iedarbības Sotaleksa

Sotaleks, atbildes uz kuriem ir objektīvi, uz cilvēka ķermeņa ir antianginālo, hipotensijas, antiaritmisko efektu, samazinot sirdsdarbība, miokarda kontraktilitāti, paaugstina tonusu asinsvadu un bronhu gludās muskulatūras. Narkotiku bloķē bēta2 adrenoreceptoru, tādējādi samazinot kustību Ca2 +, nomāca uzbudināmība un vadītspēja šūnas.

Indikācijas Sotaleksa

Uzņemšana Sotaleksa, saskaņā ar instrukcijām, kas norādītas pacientiem ar simptomātisku sirds aritmija (tahikardija), kambaru priekšlaicīgas sitieni, aritmijas, ko izraisa pārmērīgs cirkulējošo kateholamīnu, supraventrikulāru tahikardiju, vai sindromu sauc Wolff-Parkinsona-White sindromu. Sotaleks veiksmīgi piemēro no paroksismālo priekškambaru fibrilācijas klātbūtni Atria, kā arī līdzeklis, kas veicina normālu sinusa ritma uzturēšanu pēc priekškambaru plandīšanās vai mirgošanas atvieglojumu.

Kā atbildēm uz Sotaleksu, narkotiku novērš smagus simptomātiska sirds aritmiju, veicot savus veiksmīgu novēršanu.

Kontrindikācijas

Instrukcija Sotaleksu aizliedz izmantot narkotiku cilvēkiem, kas cieš no hroniskas sirds mazspējas, hipotensijas, sinoatriālā bloku, bradikardija, sinusa mezgla vājuma sindromu, izdzēšana asinsvadu slimības, vielmaiņas acidoze, obstruktīvu elpošanas ceļu slimības, balsenes tūska, smaga alerģiskā rinīta.  Tabletes Sotaleks

Vēlams arī ārstēšana Sotaleksom ja neapstrādātas feohromocitoma un paaugstināta jutība pret narkotikām.

Blakusparādības Sotaleksa

Atsauksmes Sotaleksu brīdināt par iespējamām blakusparādībām, kas var rasties ar neuzmanīgu narkotiku lietošanu. Par daļu no sirds un asinsvadu sistēmu sirds mazspējas simptomiem, sinusa bradikardija, apgrūtināta vadītspējas infarkts, smaga AV-blokādi (līdz sirds apstāšanās), pazemināts asinsspiediens, retos gadījumos - dzesēšanas apakšējo ekstremitāšu, sāpes krūtīs. Viņš cieš un nervu sistēma: manifests vājums, nogurums, miegainība, reibonis, miega traucējumi.

Pārdozēšanas gadījumā var rasties Sotaleksa: bradikardija, pazemināts asinsspiediens, ģībonis, krampji, bronhu spazmas. Kā ārstēšanu, izmantojot kuņģa skalošana, 1-2 mg, atropīns, pie nepietiekamību šo pasākumu noteiktu pagaidu elektrokardiostimulatora.

Brīdinājumi

Norādījumus, lai Sotaleksu teica, ka nav vēlams lietot narkotikas grūtniecības un zīdīšanas laikā: in auglis var rasties intrauterīnā attīstību, jaundzimuša bērniņa - bradikardija, apgrūtināta elpošana, hipotensija. Saskaņā ar tajos Sotaleksu nav ieteicams vienlaikus lietot narkotikas ar pārtikas uzņemšanu, it īpaši piena produktu, var samazināt absorbcijas aktīvās vielas. Ar rūpīgu ārstēšanu Sotaleksom iecelts bērnībā un vecumdienās, ilgstošas ​​badošanās, pacientiem, kas cieš no cukura diabēta, nesenu miokarda infarktu, kā arī pacientiem ar nieru darbības traucējumiem.

Piezīme: Norādījumi Sotaleksu paredzētas tikai informatīviem nolūkiem! Ārstēšana ar, kā arī tās atcelšana, ko veic tikai ar padomu kardiologa.

Яндекс.Метрика