Spaskuprel

Spaskuprel - homeopātiskā atbrīvot spazmas.  Spaskuprel

Farmakoloģiskās iedarbības Spaskuprelya

Spaskuprel, pateicoties tās dalībvalstīm komponentiem, mazina spazmas gludās muskulatūras, novērš saistīto sāpes.

Struktūra ietver tādas Spaskuprelya ekstrakti: Colocynth (Citrullus colocynthis), pasiflora sarkanā gaļa (Passiflora incarnata), kumelīte (Chamomilla resutita) napellus kurpītes (Aconitum napellus), un šādas vielas: amonija bromīdu (izrakstīto par neiralģisks galvassāpes), sulfāts atropīns (Atropinum sulfuricum), kas pēc savas būtības ir līdzīgs Belladonna, un ko lieto akūtu iekaisumu, albumīna Veratrum (Veratrum albumu), tiek piemērota epizode sāpes fosforikum magniju (Magnesium phosphorisum), kas bieži ir noteikts attiecībā uz lēkmjveida sāpes un Gelsemium laikā sempervirens (Gelsemium sempervirens), muskarius Agaricus (Agaricus muscarius), vara sulfāts (Aconitum napellus).

Produkta veids

Spaskuprel ražots formā zem mēles (zem mēles) sūkājamas tabletes.

Indikācijas Spaskuprelya

Norādīti spastiska zarnu sāpes, urīna kanālā, kuņģa, žultspūšļa, dzimumorgāniem un šķērssvītroto muskuļu spazmas tabletes - muskuļu saspringumu vai pretestība paaugstināts muskuļu tonuss (muskuļu stīvums).

Ir labas atsauksmes par Spaskuprele piemērotas zīdaiņu zobu sāpes, galvassāpes, kuņģa un zarnu trakta čūlas slimības, algodismenoree (sāpīgas menstruācijas), spazmas balsenes, hronisku obstruktīvu plaušu slimību.

Kad grūtniecība Spaskuprel var iecelt samazināt toni dzemdē.

Instrukcijas Spaskuprel: kā izmantot

Tabletes lietošanai zem mēles ir - trīs tabletes dienā pusstundu pirms ēšanas vai vienu stundu pēc.

Slimības pastiprināšanos, laikā, var izšķīdināt vienu tableti Spaskuprel ik pēc 15 minūtēm uz 2 stundām.

Ārstēšana ilgst 2-3 nedēļas. Ja nepieciešams, terapijas ilgums var samazināt vai palielināt.

Bērni līdz trīs gadu Spaskuprel noteikts ārsta uzraudzībā.  Tabletes Spaskuprel

Blakus efekti

Spriežot pēc atsauksmēm, Spaskuprel, tāpat kā vairums citu homeopātisko aizsardzības līdzekļiem, reti izraisa blakusparādības. Rašanās alerģisku reakciju iespējamība nav izslēgta. Saistīt tos ar individuālu neiecietību pret tablešu sastāvdaļu.

Lielākā fiksētā pasliktināšanās sākumā terapiju, ieteicams uz laiku pārtraukt lietot zāles, konsultējieties ar ārstu.

Kontrindikācijas Spaskuprelya

Tabletes Spaskuprel Instrukciju nevar ņemt, ja konstatēta pastiprināta jutība, iedzimtu galactosemia, malabsorbcijas sindromu, galaktozi un glikozes, iedzimtu laktāzes deficītu.

Pacientiem, kas cieš no diabēta, brīdina, ka viena tablete satur 0 Corn 025 vienības.

Sievietēm grūtniecības laikā, ja vien ieteica ginekologa Spaskuprel uzņemties nav ieteicams 1. trimestrī zāļu lietošana ir kontrindicēta.

Яндекс.Метрика