Spazgan

Spazgan ir apvienota narkotikas no tādām grupām piemīt spazmolītiskas un pretsāpju līdzekļiem. Narkotiku nāk tablešu veidā un šķīduma intravenozas injekcijas veidā.

Tabletes: plakanas, apaļas baltas vai dzeltenīgi ar logo vienā pusē un dalījuma līniju, no otras puses.  Tabletes spazgan

Injection: bezkrāsains, caurspīdīgs vai gaiši dzeltenīgu nokrāsu.

Sastāvs spazgan:

1 tablete medikaments satur 500 mg nātrija metamizols pitofenone hidrohlorīds 5 mg un 100 mg fenpiveriniya bromīdu.

1 flakons šķīduma injekcijām satur 1 g metamizolu nātrija, 400 mg pitofenone hidrohlorīda un 4 mg fenpiveriniya bromīdu.

Trīs daļa spazgan noved pie stiprināšanu to farmakoloģiskās iedarbības.

Farmakoloģiskās iedarbības spazgan

Norādījumus, lai savstarpējas pastiprināšanas Spazganu svinēti pateicoties apvienotajiem īpašībām narkotiku kombināciju sastāvdaļām, kas ir pretsāpju un spazmolītiskais īpašības. Metamizols ir pretiekaisuma un pretsāpju iedarbība, un iekļauti spazgan pitofenone fenpiveriniya bromīdu hidrohlorīda un atpūsties gludās muskulatūras, dodot viņai pilnīgu papaverinopodobnoe rīcību.

Indikācijas Spazganu

Pieteikums spazgan ieteicams vieglas vai vidēji smagas sāpju sindromu, spazmas gludās muskulatūras zarnu, urīnpūšļa un urīnvada, nieru, kuņģa, aknu kolikas. Atsauksmes Spazganu lai apstiprinātu efektivitāti narkotiku kad žults diskinēzija, hronisks kolīts, postcholecystectomy sindroms, iegurņa orgānu slimības. Dažos gadījumos, narkotikas lieto terapeitiskā ārstēšanā neregulāra mialģija, neiralģijas, išiass.

Tas ir arī apliecinājums Spazganu neizslēdz, ka narkotiku lietošana kā palīglīdzekli, novēršot sāpes pēc diagnostikas procedūru un ķirurģiskas iejaukšanās.

Kontrindikācijas spazgan

Zāles nav ieteicams lietot klātbūtnē paaugstināta jutība pret sastāvdaļām, kas veido daļu spazgan (ieskaitot Pirazolona atvasinājumus), nieru un aknu mazspēja, smaga stenokardija, tahiaritmiju, prostatas hiperplāzija, zarnu nosprostojums. Nelietot spazgan grūtniecības laikā (jo īpaši I un III trimestrī), zīdīšanas laikā. Grūtniecības laikā, narkotikas ir attaisnojama tikai tad, ja norādes Spazganu pārsniedz risku anomālijas auglim.

Kad ievadīts intravenozi spazgan kontrindicēta zīdaiņa vecumā (līdz 3 mēnešiem), tabletes - bērniem, kas jaunāki par 5 gadiem.

Blakus efekti

Saskaņā ar instrukcijām Spazganu, zāles ir šādas blakusparādības:

  • No urīnceļu sistēma: oligūrija, nieru mazspēja, proteinūrija, anūrija, urīns krāsošanas sarkanā krāsā;
  • Par daļu no sirds un asinsvadu sistēmu un asinīm: samazināts asinsspiediens, tahikardija, sirds aritmiju, trombocitopēniju, agranulocitozi, leikopēnija;
  • Par daļu no centrālās nervu sistēmas: galvassāpes, reibonis.

Atgriezeniskā saite ar Spazganu runāja par iespējamām alerģiskām reakcijām: angioneirotiskā tūska, izsitumi, retos gadījumos - Stīvensa-Džonsona sindromu (ļaundabīgs eksudatīva eritēma) bronhospastichesky sindroms, epidermālā nekrolīze, anafilaktisko šoku.

Ja pārdozēšanas simptomi var izraisīt hipotensiju, vemšana, miegainība, slikta dūša, krampji, pavājināta nieru un aknu darbību. Kā attīrīšanai kuņģa skalošana, aktivētās ogles, citu simptomātiska terapija.

Mijiedarbība spazgan ar citām zālēm

Neskatoties uz indikāciju Spazganu, šķīdums injekcijām nav ieteicams kombinēt ar citām narkotikām. Kopīgā pieteikumā ar butirofenoniem, tricikliskajiem antidepresantiem, fenotiazīniem, hinidīnu un amantadīna, par atbildēm uz Spazganu, tur ir palielinājies m-antiholīnerģiska darbība. Vienlaicīga narkotiku CNS var izraisīt smagas hipertermija un allopurinols un mutiski kontracepcijas palielināt toksiskumu narkotiku. Saskaņā ar instrukcijām, spazgan nav saderīgs ar penicilīnu, koloidāls asins aizstājēju un radiopaque narkotikām.  Spazgan ampulas

Brīdinājumi

Laikā spazgan nevajadzētu ņemt etanolu, alkoholiskos dzērienus, vadīt un veikt darbības, kas prasa ātrumu garīgās un fiziskās reakcijas.

Atgriezeniskā saite ar Spazganu brīdināja par nepieciešamību kontrolēt attieksmi pret satura leikocītu perifērajās asinīs. Pie mazākās aizdomas par trombocitopēniju un agranulocitozi, ieteicams nekavējoties pārtrauciet narkotikas! Spazganom nepieņemami ārstēšana, lai mazinātu akūtas sāpes vēderā -, lai noteiktu to cēloņus.

Pieteikums un deva spazgan

Norādījumus, lai Spazganu teikts, ka deva narkotiku atkarīgs no vecuma un īpašībām pacients. Tomēr, ieteicamā deva klātbūtnē norādēm par Spazganu ir 6 tabletes dienā (pieaugušajiem un bērniem virs 15 gadiem), 3 tabletes dienā (bērniem vecumā no 13-15 gadiem) un pa vienai tabletei dienā bērniem vecumā no 6 -12 gadiem. Spazgan dienas deva nedrīkst pārsniegt 6 tabletes vai 10 ml.

Intravenozās injekcijas jāveic lēnām, stingrā kontrolē sirdsdarbību, elpošanu un asinsspiedienu. Kad šis injekcija jābūt istabas temperatūrā.

Tabletes spazgan, pārskatus, izmanto iekšpusē, pēc ēšanas, dzeršanas daudz ūdens.

Instrukcija Spazganu nav ieteikums lietot narkotikas. Pirms lietošanas konsultējieties ar ārstu!

Яндекс.Метрика