Vaļa tauki

Spermacets - vasks līdzīgu vielu izmanto, lai ražotu dažādus kosmētikas produktus, kas ir ārstnieciskas īpašības.

Farmakoloģiskā darbība

Spermacets vaska līdzīgas vielas, ko veido dzesēšanas šķidruma dzīvnieku taukiem, tā saukto spermas eļļa, kas tiek iegūta no galvas kašalotvaļu vai kādu citu vaļveidīgo. No naftas spermacets kristalizējas, veidojot spīdīga, taukaina uz touch plāksnes, bez garšas un smaržas. Spermacets ātri sacietē gaisā un veido mīkstu dzeltenīgu vaska masu.  Spermas krēms iepakojums

Cetilstearāts palmitāta, spermaceti galvenā sastāvdaļa ir palmitīnskābes Savienojums un esteris cetilspirta. Turklāt spermacets satur dažas bezmaksas spirti - octadecyl, cetilspirts, un eikozilmetakrilāts.

Pateicoties tās īpašībām spermacets jau sen izmanto, lai sagatavotu krēmus un ziedes. Saskaņā ar dažiem vēsturiskiem dokumentiem, spermacets bija viena no sastāvdaļām, kas veido pirmo krēmu. Līdz septiņdesmitajos 20. gadsimta, tā tiek aktīvi izmantota parfimērijā un sagatavošanā ziežu protivoozhogovyh kā spermacets ir brūces dzīšanas īpašībām.

Sakarā ar aizliegumu ieguve kašalotvaļu, spermacets ar krēmiem un ziedēm bieži aizstāj vai cetilstearāts kitalanom un dažreiz bišu vasks, jojobas eļļa, lanolīnu vai kakao sviestu.

Iekļautā krēms spermacets (kā kitalana vai cetilstearāts palmitāta) piemīt pretiekaisuma, reģenerējoša, nomierinošas, dziedināšanas un dzesēšanas efektu un veicina veidošanos vienota konsekvences maigu kosmētiku.

Neskatoties uz to, ka kitalan mākslīgi sintezētu, tas ir gandrīz visas īpašības, kas raksturīgas dzīvnieku spermacets. Dažos gadījumos to var izmantot, lai ārstētu apdegumiem un nelieliem iegriezumiem.

Form release spermacets

Kitalan aizstājot dabas spermacets kosmētikas krēmi, ražots formā vaskveida cietas produktu pat konsekvenci gaiši dzeltenā vai krēmkrāsā.

Sintētiskais aizstājējs spermacets - cetilstearāts palmitāts vai kitalan kā tauku bāze ir daļa no kosmētikas un medicīnas krēmi dažādi ražotāji: DiaCosmetics, Iris Cosmetic, «Sibīrijas Veselība», Christina, Belita-Vitex, Annemarie Borlind, Tiande, Green mama un daži citi.

Indikācijas spermacets

Kosmētika uz sintezēto spermacets, parasti paredzētas ikdienas kopšanai. Satur dzīvnieku spermacets aizstājēju krējums veicināt:

  • Izvadīšana sajūta saspringts un sausa āda;
  • Uzlabošana aizsargfunkcijas ādu;
  • Atjaunot ādas elastību;
  • Novērst veidošanos grumbu.

Turklāt, pateicoties tās ārstnieciskas īpašības, tie nodrošina ādu nomierinošas un atjaunojošs efekts un samazina apsārtumu un iekaisumu.  Spermas krēms

Kontrindikācijas

Spermacets aizstājēji, kas satur krēmu ir kontrindicēta lietot saskaņā ar spēkā esošajiem paaugstināta jutība pret sastāvdaļas iekļautas kosmētikas līdzekļu sastāvā.

Blakusparādības spermacets

Ar esošo predispozīcija, kosmētikas krēms ar spermacets var izraisīt dažas alerģiskas reakcijas, kas bieži parādās kā ādas izsitumi un nieze.

Uzglabāšanas nosacījumi

Kitalan kā spermacets rezerves Main, pie uzglabāšanas temperatūrā līdz 50 ° C temperatūrā, saglabā savas īpašības pietiekami ilgi. Kosmētika satur sintētisku spermacets, īpaši uzglabāšanas apstākļi prasa. Uzglabāšanas laiks ir atkarīgs no ražotāja un parasti svārstās no 6 mēnešiem līdz 3 gadiem.

Яндекс.Метрика