Avamys

 Avamys

Avamys ir hormonālo narkotiku tūskas vietējai lietošanai no deguna dobuma slimībām.

Atlaidiet forma un sastāvs

Iekaisuma rīcība Avamys nodrošina tās sastāvā aktīvā viela - flutikazona furoātu (sintētiskā glikokortikosteroīdu).

Aktīvā zāļu, kas formā deguna aerosolu, kas satur baltu, homogēnu suspensiju. Izmantojot vienu devu kopējā biopieejamību (spēja jāabsorbē) zāles, ir aptuveni 0, 5%. Narkotiku saistīšanās ar plazmas olbaltumvielām ir 99%. Metabolisms notiek aknās par neaktīviem metabolītiem, kas iegūti galvenokārt izkārnījumus.

Ražoti spray Avamys 30, 60 vai 120 devas flakonā.

Indikācijas

Zāles ir indicēts simptomātiskai ārstēšanai alerģiskā rinīta, kas izpaužas kā sezonas vai visu gadu. Arī adenoīdi, lai samazinātu pietūkums gļotādas.

Kontrindikācijas

Saskaņā ar instrukcijām, Avamys nav piešķirta šādos gadījumos:

  • Ja atsevišķi jutīgums pret narkotikām;
  • Pacientiem, kuri iepriekš saņēmuši ārstēšanu ar ritonaviru;
  • Bērni līdz diviem gadiem.

Piesardzības pasākumi Avamys norīkoti pacientiem ar smagiem aknu darbības traucējumiem, kā arī grūtniecēm. Zīdīšanas laikā zāles ievada zemākajiem efektīvo devu.

Devas un lietošanas veids

Spray piešķirts tikai intranazāli lietošanai (injekcijas caur degunu). Narkotiku lietošana būtu jāveic regulāri bez trūkst devas.

Klīniskie pētījumi liecina, ka pastāv izmērāma ietekme zāles pēc 7-8 stundām pēc injekcijas devu. Maksimālā terapeitiskā efekta attīstība notiek trīs dienu pieteikumu Avamys laikā.

Pirms pirmās lietošanas narkotiku flakona labi jāsakrata, noņemiet vāciņu un nospiediet pogu sešas reizes dozatoru. Šādi pasākumi ir nepieciešami, lai pielāgotu pareizo devu vēlākai izmantošanai strūklu. Ir nepieciešama arī devas pielāgošana, ja zāles nelieto pēdējā mēneša laikā.

Saskaņā ar instrukcijām, Avamys ir injicēts iepriekš iztīrīt deguna eju. Turiet pudelīti vertikāli, galva būtu noliekt nedaudz uz priekšu, pēc tam uzmanīgi ievieto deguna eju un galu pudeles, bet elpošana, nospiediet dozatoru. Izelpot Pēc lietošanas Avamys darīts caur muti.

Devas aerosols Avamys:

  • Pieaugušie un pusaudži, kas vecāki par 12 gadiem - 2 injekcijas katrā deguna eja 1 reizi dienā, pēc terapeitisko efektu deva jāsamazina līdz 1 injekciju katru deguna eju;
  • Bērni vecumā no 2 līdz 12 gadiem - 1 injekcijas katrā deguna pasāžas 1 reizi dienā, ja nepieciešams, par laika posmu, lai sasniegtu vēlamo efektu, devu var palielināt līdz 2 injekcijas .

Ārstēšanas ilgums nosaka ārsts, pamatojoties uz iedarbības ilgums uz alergēnu un pacienta stāvokļa.

Blakus efekti

Komentāri par Avamys apstiprina iespēju šādu nelabvēlīgu ietekmi kā:

  • Čūlainais bojājumi deguna;
  • Deguna asiņošana;
  • Izsitumi, nieze, nātrene;
  • Angioneirotiskā tūska, anafilaktiskais šoks;
  • Attīstības traucējumus bērniem pēc ilgstošas ​​lietošanas.

Brīdinājumi

Jūs varat mainīt farmakokinētiku flutikazona furoāta pacientiem ar nozīmīgu aknu darbības traucējumiem.

Izmantošana Avamys neietekmē spēju vadīt sarežģītu mehānismu un braukšanas transportlīdzekļiem.

Analogus

Analogi narkotiku par aktīvajām sastāvdaļām nav.

Analogi Avamys ir terapeitisko efektu (ārstēšana rinīta, ieskaitot alerģiskas): Aqua Māris, Allergoferon, Allerzhi, Berlikort, Vibrocil, Vividrin, Galazolin, Gistalong, Grippostad Reno, deksametazona, Diazolin, Dlyanos, doksiciklīnu Dr. THEISS Nazolin, Zodak, Intal, ketotifēna, Klarisens, Claritine, Koldakt, xylometazoline, Lordestin, Morenazal, Nazivin, Nasonex, Naphthyzinum, Olint, prednizolons, Rinzai, Sanorin, Suprastin, Tavegil, Farmazolin, Fervex spray auksts, Tsetirinaks, Tsetrin Erbisol un citi.

Noteikumi un nosacījumi uzglabāšanas

Zāles jāuzglabā temperatūrā 15 līdz 30 ° C, izvairoties no saskares ar tiešiem saules stariem.

Saskaņā ar instrukcijām, Avamys var izmantot 3 gadu laikā no ražošanas datuma. Pēc pirmās lietošanas narkotiku jāizlieto divu mēnešu laikā pēc tam, kad šis termiņš ir uzskatāms par nepiemērotu.

Яндекс.Метрика