Epigenes

Epigenes sex - pretvīrusu medikamenti vietējā un ārīgai lietošanai. Pretvīrusu zālēm Epigenes sex

Farmakoloģiskās iedarbības Epigenes

Aktīvā viela Epigenes ir sarežģīts rīcību: antipruritic, pretvīrusu, imūnsistēmas stiprināšanai, pretiekaisuma un reģenerējoša.

Darbības aktīvās vielas (aktivizēts glicirizīnskābes), kas iegūti no lakrica saknes mehānisms, ir pārtraukums vīrusu replikācijas pie agrīnā stadijā, kas neļauj tiem iekļūt šūnās.

Produkta veids

Epigen novadīts kā gaiši dzeltenu 0, 1% aerosols lokālai un lokālai aplikācijai 1 ml, kas satur 1 mg aktīvās vielas (aktivizēts glicirizīnskābes) un palīgvielām: maleīnskābes, askorbīnskābes, folijskābes un fumārskābes, propilēnglikols, ūdens un Tween noskaidroti.

Plastmasas konteineri ar 60 ml aerosols. Intravagin lietošanai komplektā ietilpst sprauslu.

Analogus Epigenes

Analogi WPP par aktīvo vielu ir glycyram, glicirizīnskābi un Epigenes lūpu. Šie analogi Epigenes ir dažādas zāļu formas (tabletes, Granulas šķīdums), un ko izmanto kā pretvīrusu zālēm iekšķīgai lietošanai.

Indikācijas Epigenes

Saskaņā ar norādījumiem, Epigenes dzimuma ir paredzēta, lai ārstētu:

 • Papillomovirusnoy infekcijas, tostarp asimptomātisku piešķiršanu cilvēka papilomas vīrusa onkogēns risks;
 • Infekcijas, ko izraisa vīrusa Herpes simplex (1 un 2. tips) un Varicella zoster.

Epigenes seksu norādīja arī, lai novērstu:

 • Dzimumorgānu kārpas un dzemdes kakla anomālijas, kas izraisa vīrusu Herpes simplex (1 un 2. tips), cilvēka papilomas vīrusu un citomegalovīrusu;
 • Recidīvi infekciju, ko izraisa vīrusi Varicella zoster, Herpes simplex (1 un 2. tipa), cilvēka papilomas vīrusu un citomegalovīrusu;
 • Valstis, kas ir saistīti ar samazinājumu vietējā imunitāte pret fona vulvovagināls kandidozes, nonspecific vaginīts un baktēriju vaginosis.

Turklāt Epigen, saskaņā ar instrukcijām, tiek izmantotas kā daļa no kombinācijas un kombinēto terapiju, lai ārstētu citomegalovīrusa infekcija, un diskomforta dzimumorgānu rajonā, kas ir kopā ar dedzināšanas sajūta, nieze, un sausuma gļotādu.

Kontrindikācijas

Kontrindikācijas dzimuma ir Epigenes jutība pret komponentu veido daļu no medikamenta.

Dozēšanas aerosola Epigenes

Ārīgi lietojamie smidzināšanas Epigenes apsmidzina no attāluma 4-5 cm ādas virsmas. Optimālā terapija deva ir viens vai divi, nospiežot spray vārstu. Intravagin izmantošanas aerosols ir nepieciešams izmantot speciāli pievienoto pielikumu. Vīrieši papildus ārēju programmu Epigenes dzimuma jāinjicē ārējā atvēršanu urīnizvadkanāla.

Režīms medikaments ir atkarīgs no slimības.

Ārstējot ādas infekcijām, kuras izraisa cilvēka papilomas vīruss, aerosols piemērots trīs reizes dienā līdz Kārpu laika posmā cēlonisko terapijas laikā. Ņemot vērā iznīcināšanas biežumu pieteikuma jāpalielina līdz piecas reizes dienā. Ārstēšanas ilgums - ne mazāk kā desmit dienas, bet ārstēšanu var turpināt līdz tās ir sadzijušas. Lai izvairītos no recidīva aerosolu Epigenes, atsauksmes, efektīvi jāpiemēro trīs reizes dienā uz mēnesi.

Zāles tiek izmantota arī, lai novērstu progresēšanu infekciju, ko izraisa cilvēka papilomas vīruss. Tādā gadījumā ieteicams lietot aerosolu Epigenes pirms un pēc dzimumakta, kā arī fona provocējot faktoriem, piemēram:

 • Nogurums;
 • Stress;
 • Pārkāpums mikrofloru;
 • Elpceļu vīrusu infekcijas;
 • Lietojat noteiktus medikamentus, proti citostatiķi un antibiotikas.

Laika posmā no sprūda faktoriem pieteikties Epigenes sex trīs reizes dienā (turp un vagināli).

Ārstējot infekcijas, kas izraisa vīrusi Herpes simplex (1 tipa un 2) vai Varicella zoster, Epigen aerosols jāpiemēro bojājuma līdz sešas reizes dienā piecas dienas. Tomēr, ārstēšanas ilgums var palielināt ar pastāvīgu gaitā slimības līdz pilnīgai izzušanai simptomiem.

Ārstējot dzimumorgānu herpes un citomegalovīrusu infekcijas Epigenes, saskaņā ar instrukcijām, piemēro ārēji un intravagināli līdz piecas reizes dienā divas nedēļas. Pēc reljefa atkārtošanās Epigenes, atsauksmes, efektīvu izmantošanu 10 dienas trīs reizes dienā. Lai novērstu slimības recidīvus aerosols ir ieteicams izmantot 20 dienu menstruālā cikla beigām menstruācijas, no rīta un vakarā.

Ārstējot nonspecific vulvovaginītu, baktēriju vaginosis un vulvovagināls kandidozes Epigenes jāpiemēro 3-4 reizes dienā intravagināli 7-10 dienas. Ārstēšanas medikamentus, protams, ja nepieciešams, var atkārtot pēc desmit dienām. Laikā no darbības provocējot faktoru strūkla būtu lokāli un intravagināli. Zāļu forma Epigenes - Spray

Kā profilaktisku pretvīrusu medikamentu, Epigenes ieteicams pirms un pēc dzimumakta.

Ja diskomforts dzimumorgānu apvidū, kas izpaužas kā nieze, dedzināšana un gļotādu sausumu, spray parakstītas vairākas nedēļas divas reizes dienā. Lai novērstu šā nosacījuma Epigenes, atsauksmes, efektīvi izmantot pēc dzimumakta.

Pārdozēšanas simptomi epigenome instrukcijas nav aprakstīti.

Zāļu mijiedarbības Epigenes

Epigenes, saskaņā ar instrukcijām, uzlabo efektu citām pretvīrusu zālēm (yodouridina, aciklovīrs, interferona).

Pieteikums Epigenes seksu ar kombinēto terapiju vīrusu slimību ar pretsāpju, nesteroīdiem pretiekaisuma līdzekļiem un antibiotikām, lai nozīmīgas blakusparādības, un mainīt terapeitiskais efekts nav.

Blakus efekti

Epigenes, atzinumā pausto pārtraukumu galveno sistēmu organisma neizraisa. Retos gadījumos ārīgai lietošanai aerosols Epigenes var izraisīt lokālas alerģiskas reakcijas, visbiežāk formā kontakta dermatītu.

Uzglabāšanas nosacījumi

Epigenes atsaucas uz vairākiem ārējās pretvīrusu medikamentu ārpusbiržas (saraksts B). Uzglabāšanas laiks spray - 36 mēneši, kad standarta uzglabāšanas apstākļi un temperatūra līdz 30 ° C.

Яндекс.Метрика