Nitromintum

 Nitromintum
 Nitromintum - līdzeklis, uzlabojot asins padevi audos.

Farmakoloģiskā darbība

Nitromintum - ir aerosola forma narkotiku nitroglicerīnu, ir instruments, kas paplašina perifēros asinsvadus, tādējādi novēršot simptomus išēmijas.

Nitromintum palīdz atslābināties gludās muskulatūras šūnas, novērš kalcija tiem. Sakarā ar relaksācijas muskuļu izplesties asinsvadus, samazina Iepriekšielādēt (vēnu atgriešanās) un dobumu (rezistenci pret daudzām asins plūsmas), kas savukārt samazina skābekļa pieprasījumu miokarda.

Arī aktīvā viela nozīmē - nitroglicerīnu, mēdz atpūsties gludās muskulatūras šūnas žultspūšļa, barības vads, bronhu, resnās zarnas (lielie un mazie departamenti) un tā sphincters, žults, urīnceļu kanāliem.

Nitromintum Spray darbojas ātri - vairāk par pusotru minūtes pēc zāļu lietošanas un ilgst pusstundu.

Produkta veids

Izgatavošanas Nitromintum aerosols.

Indikācijas

Nitromintum saskaņā ar norādījumiem indicēts, profilaksei stenokardija reljefa stenokardicheskie uzbrukumiem, akūtu plaušu tūsku.

Lietošanas instrukcijas Nitromintum

Nitromintum lietot zem mēles aerosolu - apūdeņotu platību zāles zem mēles. Uzglabāt bundžu stāvus ar narkotikām, galvu uz augšu, krata tas nav nepieciešams.

Viens Press izlaida vienu devu Nitromintum - 400mkg nitroglicerīnu.

 Nitromintum Spray
 Saskaņā ar instrukciju, lai apturētu Nitromintum stenokardicheskie uzbrukumu tiek ievadīts daudzumā no vienas vai divu devu - 400-800mkg. Pacientam ar līdzekļiem ieviešanas būt sēdus stāvoklī un aizturiet elpu uz pusminūti. Ja nepieciešams, pēc 15min Nitromintum vēlreiz ievadiet - ne vairāk kā 1, 2 mg (trīs devas). Pēc katras devas būtu slēgts 5-10s muti.

Lai novērstu stenokardicheskie uzbrukumu injicē vienu devu naudas 5-10min ielādēt.

Akūtas kreisā kambara mazspēja, plaušu tūska injicē 1, 6 mg Nitromintum. Ja terapeitiskais efekts nav saistīts (sistole spiediens nokrītas zem 100 mm), tas pats deva ievada 10min.

Vecāki pacienti deva izmaiņas ir nepieciešamas.

Blakus efekti

Nitromintum aerosols var izraisīt tahikardiju, samazina spiedienu, galvassāpes, cianoze, sabrukums, reibonis, slikta dūša, sāpes vēderā, vemšana, nemiers, dezorientācija, piesarkums, dedzināšana zem mēles, vājums, letarģija, hipotermija, samazināts redzes asums.

In Pārdozēšanas Nitromintum vērojams samazinājums spiedienu, tahikardija, vemšana, nogurums, caureja, galvassāpes, miegainība, drudzis, apsārtums sejas.

Ar vairāk nekā 20 mg ieviešanu / kg ķermeņa svara pacienta parādās paātrinātu elpošanu, sabrukums, cianoze, disponoe, methemoglobinēmija (methemoglobin līmenis palielina asinīs - vairāk nekā 1%).

Lai ārstētu Pārdozēšanas pacients būtu jāpārceļ guļus stāvoklī, paceliet kājas. Ja lieta ir smags, veica standarta uzturoša simptomātiska ārstēšana, kuras mērķis ir novērst šoku un saindēšanās. Iepazīstinām ar adrenalīnu ir neiespējami.

Lai atrisinātu methemoglobinēmija ievadītu pretlīdzekļus: 1% metilēnzilo, askorbīnskābi, toluidīna zilā un veikt dialīzi, skābekļa terapijas, valūtas pārliešana.

Kontrindikācijas Nitromintum

Nitromintum Apmācības ir kontrindicēta, ja ir paaugstināta jutība pret nitroglicerīnu. Ar aprūpi, viņš tika iecelts hemorāģisko insultu, intrakraniāla hipertensija, akūta miokarda infarkta, hroniskas sirds mazspējas, glaukoma, anēmija, arteriālā hipotensija, tireotoksikozi, smagu nieru mazspēju, aknu mazspēja, grūtniecību, zīdīšanu.

Jūs nevarat piešķirt bērnus Nitromintum 18L.

Hipotensijas efekts Nitromintum var stiprināt savu kombināciju ar kalcija kanālu blokatori, spazmolītisķiem, betaadrenoblokatorami, tricikliskajiem antidepresantiem.

Arī hipotensīvo efektu resursu un palielina iespēju sabrukuma alkohola.

Яндекс.Метрика