Spregal

Spregal - līdzeklis pret kašķis.

Farmakoloģiskā darbība

Spregal uzskatīt kombinētos līdzekļus kā tas sastāv no divām daļām: piperonila butoxide un esdepaletrin.  Aerosola Spregal

Esdepaletrin - inde kaitē kukaiņu šūnu membrānas nervu un piperonila iekļauts, jo tas mēdz pastiprināt darbību pirmās sastāvdaļas.

Produkta veids

Spregal ražots veidā aerosola.

Indikācijas Spregal

Nozīmē noliktos zīdaiņus vecākiem bērniem un pieaugušajiem, lai ārstētu kašķis.

Instrukcijas Spregal: kā izmantot

Pirms ārstēšanas kašķis, ādas tests ir nepieciešams, lai pielaidi komponentu Spregal. Ja neiecietība ir konstatēts, sākt ārstēšanu - vakarā, vēlams 18-19 stundas. To darot, lai narkotiku darbojas naktī, kad kukaiņi ir aktīvi.

Dušā vai vannā pēc ārstēšanas organisms nespēj strūkla. Apstrāde ir Spregal visu ķermeni, izņemot seju un galvu, apsmidzinot no aerosola no attāluma 20-30 cm Uzklājiet produktu secībā -. Vispirms uz stumbra, tad uz rokām un kājām, un būtu, ir apstrādātas, lai visas daļas tikai ķermeņa. To nosaka pēc ādas izskatu - tā sāk raksturīgo spīdumu.

Rūpīgāka attīrīšana no kurām ādas laukumiem starp kāju pirkstiem un rokas uz krokās un padusēm, kājstarpes.

Atstājiet Spregal ķermeni uz 12 stundām, pēc tam ķermenis ir rūpīgi jānomazgā ar ziepēm un ūdeni.

Pēc slikti apstrāde kašķis notiks, tas jāiztur pārējo ģimeni. Turklāt, lai izvairītos no atkārtotas infekcijas jāārstē aerosola drēbes un gultas veļu.  Spregal iepakojumā

Par pilnīgi izārstēt kašķis, tikai viens apstrādes procedūra, bet atsauksmes par Spregal liecina, ka simptomi var būt jūtama apmēram 10 dienas. Ja simptomi ir manāms kašķis un 10 dienas pēc ārstēšanas, to veic atkārtoti.

Blakusparādības Spregal

Pēc pieteikšanās Spregal var just nelielu dedzināšanu vai tirpšana. Spriežot pēc pārskatiem Spregal līdzīgi simptomi pāriet ātri.

Kontrindikācijas

Spregal Instrukciju nevar izmantot pie obstruktīvu bronhītu, laktācijas, bronhiālo astmu, paaugstinātu jutību laikā.

Grūtniecēm Spregal jālieto piesardzīgi.





Яндекс.Метрика