Laktuloze

 Laktuloze sīrups
 Laktuloze - zāles, lai ārstētu kuņģa un zarnu trakta slimību ārstēšanai.

Farmakoloģiskā darbība

Laktuloze - prebiotic, reibumā, kura palielina baktēriju, pārstrādes ogļhidrātu un veidojot pienskābes (lactobacilli).

Formulējumi laktuloze veicināt palielināt resnās luminal skābumu, stimulē zarnu peristaltiku, kas palielina summu, izkārnījumos (caureju efekts), neietekmējot gļotādas, muskuļu, zarnu.

Raksturīga arī narkotiku kavēt vairošanos salmonellas zarna bieza, tas neietekmē absorbciju vitamīnu, tas nav atkarību, jo zarnas ir gandrīz uzsūcas.

Produkta veids

Izgatavošanas laktulozes sīrupu.

Lietošanas indikācijas laktulozes

Norādīti laktulozes hronisku aizcietējumu, aknu encefalopātija, salmoneloze Drugs (izņemot vispārējo formu, pievienojot okupē asinsritē).

Laktuloze lieto zīdaiņiem un bērniem līdz 10 litriem atklāšanas ir gremošanas traucējumi izraisīja saindēšanos ar pārtiku un ar to saistīto pūšanas zarnās.

Labas atsauksmes laktulozes piemērojamā māsu, grūtnieces, pacienti, kas pārcietuši rezekciju hemorrhoidal mezglu.

Kontrindikācijas

Instrukciju Laktuloze norādīja, ka zāles ir kontrindicēta galactosemia, paaugstināta jutība pret aģents.

Ja pacientam tiek piešķirts nepārtrauktas terapijas (vairāk nekā seši mēneši) jātur kontrolē līmeņa oglekļa dioksīda, hloru, kālija līmenis asinīs.

Lietošanas instrukcija laktulozes

Lai ārstētu aizcietējums labot laktulozes atbilstoši noteiktajām pirmajās trijās dienās 15-45ml norādījumiem, un pēc tam pāriet uz uzturošo devu 10-25ml. Pieņemts parasti viens p / dienā. Sākotnējā deva laktulozes sīrupa tīņi, bērni 7-14l. 15ml atbalsta - 10ml.

Sākuma un uzturošās devas laktulozi zīdaiņiem, bērniem līdz 7 gadi. tas pats - no 6ned. līdz vienam gadam - 5 ml, no viena gada līdz sešiem - 5-10ml.

Lai ārstētu aknu encefalopātijas līdzekļus jālieto divas vai trīs p / dienā 30-50ml, devu var palielināt līdz  Laktuloze - zāles, lai ārstētu kuņģa un zarnu trakta slimību
 + 190 ml / dienā.

Lai novērstu aknu komas izrakstīt laktulozes sīrups 25ml trīs p / dienā. Ja nav terapeitisko efektu, pacients sāk neomicīnu.

Ārstēšanai salmonelozes veikt 15ml nozīmē trīs p / dienā 10-12dn., Tad veikt septiņu dienu pārtraukums, un pēc tam atkārtojiet kursu. Varbūt trešā ārstēšanas kurss - 30ml trīs p / dienā.

Blakus efekti

Ir atsauksmes par laktulozi, kas izraisa sāpes vēderā un vēdera uzpūšanās pēc pirmās devas (simptomi izzūd pēc divām dienām). Dažreiz, jo narkotikas ir slikta dūša, anoreksija, vemšana. Pārdozēšana zāles var izraisīt caureju (zāļu lietošana jāpārtrauc).

Яндекс.Метрика