Stamlo

Stamlo - antiangināla un antihipertensīva no grupas kalcija kanālu blokatoriem trešās paaudzes.  Stamlo 5 mg

Farmakoloģiskās iedarbības Stamlo

Galvenā aktīvā sastāvdaļa narkotikas - amlodipīnu. Līmenī membrānas amlodipīna saistās dihidropiridīna receptoriem, tādējādi bloķējot kalcija kanālu. Kalcija joni ir nepieciešami, lai mazinātu muskuļu šūnas. Stamlo samazina transporta kalcija jonu šūnās (galvenokārt gludās muskulatūras šūnas un sirds muskuli), tādējādi samazinot to kustīgumu. Narkotiku iedarbojas uz asinsvadu gludās muskulatūras, dilates koronārās artērijas (kas barojas sirds muskuli) un perifēro artēriju kuģi mērot līdz arteriolu (jo tie joprojām ir sienu gludo muskuļu šķiedras). Tātad Stamlo samazina kopējo perifēro pretestību asinsvadu tīklu, samazina Iepriekšielādēt uz sirdi un samazina miokarda skābekļa pieprasījumu.

Uzbrukuma stenokardijas koronāro asinsvadu barošanas sirdi ir sašaurinātas laikā plūsmu skābekļa miokarda samazinās straujāk uzkrājas produktu metabolismu, kas izraisa raksturīga sāpes sirdī. Stamlo paplašina koronārās artērijas un, kopā ar arteriālo asiņu palielina skābekļa piegādi uz sirdi.

Stamlo arī novērš saspiešanu koronāro artēriju (kas notiek, piemēram, kad kūpināts). Vienlaikus ņemot medikamentus Cilvēki ar stenokardiju, kļūtu labāk izmantot jaudas, palēninot progresēšanu stenokardijas lēkmju un tās mazāk traucēts pacientiem, ļaujot biežo nitroglicerīna par atbrīvojumu no tā.

Ņemot vērā ilgtermiņa lietošanai var samazināties Stamlo jau veido kreisā kambara hipertrofiju. Kopumā tas ir kardioprotektīvu (aizsardzības) ietekmēt koronāro sirds slimību.

Saņemšanas Stamlo pakāpeniska iedarbība, tas var ilgt dažas stundas pirms sākuma darbības, proti, tā nav narkotika pirmās palīdzības, bet tad, kad devas ir pietiekami, lai vienu dienu.

Pazemināts spiediens Stamlo sniedz sakarā ar ietekmi uz gludās muskulatūras perifēro artēriju, hipotensīvo efekts ir atkarīgs no devas. Viena deva zāles var mazināt spiedienu uz visu dienu, un tas nav atkal palielināsies, atkarībā no pozas, kas notiek cilvēku - stāvus vai sēdus. Spiediens samazinās viegla, tāpēc pacienti jūtas labi ārstēšanas laikā un mierīgi panes parasto fizisko aktivitāti. Vairāk Stamlo ir vāja nātrijurētisko efektu - palielina izdalīšanos nātrija caur nierēm, kas ir arī iespēja nedaudz samazināt asinsspiedienu.

Stamlo atbilstoši norādījumiem sarežģītu mijiedarbību ar citām zālēm, vienlaikus ņemot, tāpēc tas nav ieteicams ārstēšanu bez ārsta.

Form atbrīvot Stamlo

Stamlo tabletes 5 mg un 10 mg.

Indikācijas

Saskaņā ar instrukcijām Stamlo parādīti koronārās sirds slimības (stenokardija un vazospastisku), un klusuma miokarda išēmija, augsts asinsspiediens, kā papildinājums ārstēšanai dekompensācijas hroniskas sirds mazspējas.

Kontrindikācijas Stamlo

 Stamlo 10 mg
 Nelietojiet Stamlo ar smagu hipertensiju grūtniecības un zīdīšanas laikā nepanesības gadījumā sastāvdaļu. Uzmanīgi nepārtraukti mediķu uzraudzībā un noderīga koronārās sirds slimības fona samazināta spiediena akūtu miokarda infarktu, un 1 mēnesi pēc, hroniskas sirds un aknu mazspēja, vecu cilvēku, mitrālā vārstuļa stenozi kardiomiopātiju un sinusa mezgla vājuma sindromu.

Efektivitāte un drošība Stamlo bērniem līdz 18 gadu vecumam, nav zināms.

Lietošanas instrukcijas Stamlo

Saskaņā ar instrukcijām Stamlo iekšķīgi 1 reizi dienā. Sākas ar devu 5 mg / dienā, za1-2 nedēļā tika koriģēta līdz 10 mg / dienā, šī deva efektīvi novērš rašanos insultu. In vazospastisku stenokardiju un vienreiz ņemot 5-10 mg. Kad hipertensija ieteicamā deva 2, 5 - 5 mg / dienā. , Ārstējot hroniskas sirds mazspējas sākuma deva 2, 5 1 mg vienu reizi dienā, ja pacients panes to, pēc tam pakāpeniski palielina devu līdz 10 mg / dienā. Protams, var tikt pagarināts, tas nosaka ārsts. Gadījumā, pabeidzot kursu ieteica pakāpenisku samazināšanu devu.

Blakus efekti

Stamlo var būt par dažādo sistēmu organismā vairākas nevēlamas ietekmes, tā var būt, piemēram, galvassāpes, miegainība, krampji, garastāvokļa izmaiņas, slikta dūša, sāpes vēderā, sirdsklauves un pietūkums, "plūdmaiņas" asinis uz sejas, dermatīts, sausa āda, alerģija reakcija. Ja pamanāt šādi simptomi jāpārtrauc zāles un konsultēties ar ārstu.

Яндекс.Метрика