Strattera

Strattera - Gatavošanās uzlabošanai vielmaiņu smadzenēs.  Strattera 18 mg

Farmakoloģiskā darbība Strattera

Strattera nomāc aktivitāti norepinefrīna pārvadātājiem. Aktīvā sastāvdaļa medikamenta - atomoksetīns, kas nav stimulējošs un atvasinājums no amfetamīna.

Pieredze izmantojot Strattera pierāda, ka simptomi ārstēšanas laikā nepalielinājās, nav atsaukšana.

Produkta veids

Strattera darbības kapsulas.

Lietošanas indikācijas Strattera

Saskaņā ar instrukcijām Strattera ir parakstītas uzmanības deficīta, kopā ar hiperaktivitāti.

Instrukcijas Strattera: kā izmantot

Strattera kapsulas lieto iekšķīgi, to saņemšana ēdienreizēs ir neatkarīga, ja vēlas, zāles var lietot kopā ar ēdienu. Atklāj kapsula nevar būt, ja saturs nokļūst acīs vai uz ādas, tie ir rūpīgi jāiztīra.

Lietojiet vienu kapsulu reizi dienā. Ja ir nevēlamas blakusparādības, dienas devu var sadalīt divās daļās.

Bērni, pusaudži, kas sver mazāk nekā 70 kg, Strattera tiek noteikts devu 500 mg / kg. Pakāpeniski, ārstēšanas laikā, ne agrāk kā trīs dienas, deva tika palielināta līdz 1, 2 mg / kg.

Maksimālā dienas deva Strattera - 1, 8 mg / kg.

Bērniem, pusaudžiem, kuri sver vairāk nekā 70 kg, pieaugušiem pacientiem ievada 40 mg devu un pakāpeniski mainīt līdz 80 mg, bet ne agrāk kā trīs dienas pēc ārstēšanas uzsākšanas.  Strattera 60 mg

Devas samazināšana par 50% ir nepieciešama pacientiem ar vieglām novirzēm aknu funkciju. Ja diagnosticēta ar smagu aknu slimību, sākuma deva ir jāsamazina par 75%.

Pacienti ar nieru slimību, saskaņā ar atsauksmēm par Strattera, pielāgot devu nav nepieciešams.

Blakusparādības Strattera

Pieredze izmantojot Strattera liecina, ka bērni un pusaudži ar ārstēšanas var novērot sāpes vēderā, svara zudums, apetītes zudums, slikta dūša, vemšana, ortostatiska hipotensija, gripa, aizkaitināmība, biežas izmaiņas garastāvokļa, reibonis, midriāze, sirdsklauves, dermatīts, izsitumi, ādas nieze, nogurums.

Pieaugušiem pacientiem, Strattera var izraisīt sliktu apetīti, bezmiegs, tahikardija, bezmiegs, reibonis, "plūdmaiņas", aukstumu rokās un kājās, aizcietējumi, vēdera uzpūšanās, sāpes vēderā, grūtības ar urinēšanu, vājums, drudzis, miegainība, ejakulācijas traucējumi, vai viņas trūkums, prostatīts.

Ir atsauksmes par Strattera, kas apliecina, ka zāles var izraisīt erekcijas disfunkciju un menstruālo ciklu.

Kontrindikācijas

Instrukcijas Strattera ir kontrindicēta slēgta kakta glaukomas, paaugstinātu jutību, laktācijas laikā, bērniem līdz 6 gadiem.

Medikamentu kombinācija ar MAO inhibitoriem ir kontrindicēta.

Яндекс.Метрика