Struktum

Struktum - zāles, kas uzlabo vielmaiņu skrimšļu audu un tā piedziņu.  Struktum 250 mg

Farmakoloģiskās īpašības structum

Saskaņā ar instrukcijām Struktum satur kā galvenā aktīvā sastāvdaļa hondroitīna sulfātu. Tas ir sarežģīta struktūra Mukopolisaharīda no grupas, kas glikozaminoglikānu, kas ir ražota fermentācijas procesā, un dziļi uzkopšanai trahejas skrimšļa jauniešu vistu.

Atšķirībā no saviem kolēģiem Struktum satur hondroitīns ar vislielāko sulfātu, kas ļauj tā, lai piesaistītu un noturētu maksimālo iespējamo apjomu šķidrumu skrimšļa. Tas uzlabo tvirtumu un elastību skrimšļa no locītavu virsmām.

Hondroitīna struktūra structum vairāk nekā citi chondroprotectors tuvu cilvēku. Narkotiku taka sinoviālā šķidruma locītavu, selektīvi uzkrājas tajā. Struktum sastāv hondroitīns zemāko molekulāro svaru, tāpēc tas iekļūst otru sinovijā tajā uzkrājot baro un atjauno locītavu skrimšļa. Hondroitīns ir pamats, lai veidotu gialouronovoy skābi, kas ieeļļo locītavu virsmu un samazina berzi. Pateicoties visām šīm īpašībām, atšķirībā no saviem kolēģiem Struktum ātrāks un spēcīgāks ir terapeitisko efektu. Zāles palēnina kaulaudu rezorbcija paātrina to dzīšanu, piemēram, lūzumi, samazina kalcija zudumu osteoporozes. Turot sākotnējo biezumu skrimšļa, labāk šoku absorbēšanas notiek stresu uz locītavām.

No structum iedarbība nenotiek uzreiz pēc sākuma, un pēc pāris nedēļām, hondroitīns būtu laiks uzkrāties sinoviālā šķidruma, un metabolisms kaulu un skrimšļu audu nenotiek tik strauji. Bet pēc ārstēšanas pozitīvā ietekme narkotiku uz locītavām tiek uzturēta līdz sešiem mēnešiem, vidēji cik ilgst narkotika.

Pozitīva ietekme uz to, kā piemērot structum ķekars - tie kļūst izturīgāka pret saspiešanu un spriedzi.

Pacienti dot labas atsauksmes par structum, jo ​​tas uzlabo viņu dzīves kvalitāti - izzūd vai ievērojami samazināt sāpes un diskomfortu locītavu un muguras sāpēm, rīta stīvums locītavās, uzlabo elastību mugurkaula. Tas viss ļauj mums samazināt izmantošanu nesteroīdajiem pretiekaisuma un pretsāpju līdzekļiem, un izvairīties no daudz komplikāciju no tiem (čūlas un asiņošana no kuņģa-zarnu trakta, agranulocitoze, ietekmi uz aknām, nierēm, uc).

Piesakoties struktum pozitīva ietekme notiek visos locītavām ķermeņa - lielu un mazu, atšķirībā no analogā struktum - Sinokrom preparāts, kas ir administratīvi tieši sinoviālā dobumā viena vai vairāku (galvenokārt lieliem) locītavām. Šāda manipulācija nav iespējams, piemēram, ar daudziem locītavas turēt mugurkaulu osteohondrozes mugurkaula. Efektivitāte narkotiku visas locītavas organismā ir pierādīta ar klīniskiem pētījumiem. Kā uzskata Struktum var novērst pāreju no deģeneratīvām procesiem šuvēm vairāk smagas formas, samazināt risku, invaliditātes un atliek nepieciešamību locītavu protezēšanas operācijas.

Labi pētīta narkotiku farmakodinamiku. Tā absorbē 70% no tā norīšanas, maksimālā skaita konstatēts asinīs 3-4 stundām sinoviālā šķidruma pēc 4-5 stundām. Zāles ir zems biopieejamība - tikai 13%, galvenokārt sakarā ar sarežģīto struktūru molekulas hondroitīna. Urīna sistēmas orgānu izvadīšana notiek. Pieteikumā ar netiešo antikoagulantu medikamentu palielina ietekmi pēdējo.

Produkta veids

Par narkotiku darbības kapsulas pa 250 mg un 500 mg.

Indikācijas structum

Struktum pēc rekomendētās ārstēšanā deģeneratīvo slimību mugurkaula un locītavu instrukcijas - osteoratrozov, artropātijas, ar osteohondrozes.

Kontrindikācijas

 Struktum 500 mg
 Zāles nav ieteicams pastiprinātu asiņošanu dažādu izcelsmi un tromboflebīts, ja konstatēta pastiprināta jutība pret detaļām. Grūtniecības laikā, zīdīšanas un bērni līdz 15 Nav veikti pētījumi par drošību structum.

Lietošanas instrukcijas structum

Struktum iekšķīgi ar ūdeni. Devas ir viens - no 15 gadu vecuma, ir 1 g / dienā (500 mg 2 reizes dienā), sākotnējā likme var būt 6 mēneši. Ja nepieciešams, ārsts var ieteikt atkārtotus kursus, atkarībā posmā deģeneratīvu procesu.

Blakus efekti

Zāles bija labi panesams, dažkārt var būt alerģiskas reakcijas, piemēram, nātrene, eritēma, nieze, un slikta dūša vai vemšana.

Яндекс.Метрика